klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Drugi półfinał plebiscytu na najlepszą Beauty TikTokerkę
Instagram
Styl życia

Rusza 2. półfinał plebiscytu na tytuł najlepszej Beauty TikTokerki 

Przed wami drugi półfinał plebiscytu na tytuł najlepszej Beauty TikTokerki. Przedstawimy wam 6 niezwykle utalentowanych dziewczyn, które inspirują tysiące internautów. Zagłosujcie na tę, która powinna wejść do wielkiego finału!
Urszula Jagłowska
wrzesień 01, 2020

Pierwszy półfinał plebiscytu na najlepszą Beauty TikTokerkę już za nami. Głosami internautów do wielkiego finału przeszły: urzekająca swoich fanów nie tylko zachwycającymi, dopracowanymi w każdym calu makijażami, ale również poczuciem humoru i ogromnym dystansem do siebie @muapolina  ciemnowłosa piękność @@itsmadebycaro, która nie tylko pokazuje na TikToku jak szybko stworzyć zniewalający makijaż, ale też poleca tanie i sprawdzone produkty, które w niczym nie odstają od luksusowych marek.

Teraz czas na kolejny półfinał!

Weronika Jaguś została Influencerką Roku Wizaz.pl!

Drugi półfinał plebiscytu na najlepszą Beauty TikTokerkę

Plebiscyt na tytuł najlepszej Beauty TikTokerki  składa się z czterech półfinałów. W każdym z nich co tydzień przedstawimy wam 6 niezwykle utalentowanych dziewczyn, które za pośrednictwem TikToka podbijają serca setek tysięcy internautów. Do ścisłego finału przejdą 2 osoby z każdego półfinału, które zyskają największą liczbę głosów. To wy zadecydujecie, kto wygra półfinał, a tym samym w wielkim finale będzie walczyć o tytuł najlepszej Beauty TikTokerki.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

Drugi półfinał plebiscytu zaczynamy 1. września 2020 r., a kończymy 7. września 2020 r. Ogłoszenie wyników nastąpi następnego dnia po wyłączeniu możliwości głosowania. Nie czekajcie z wyborem - 6 utalentowanych dziewczyn już teraz czeka na wasze głosy!

@sylwia.ziu

Sylwia Ziuziakowska znana jako sylwia.ziu to bez wątpienia prawdziwa mistrzyni makijażu oczu w stylu cut crease. Śmiałe połączenia kolorystyczne, długie rzęsy i… nadzwyczajna tafla rozświetlacza na kościach jarzmowych to jej znak rozpoznawczy. My najbardziej lubimy jej filmiki na TikToku pokazujące życie makijażystki w krzywym zwierciadle.

@emilyelisabeeth

Idealna matowa cera, wyraziste oko i zniewalający uśmiech to bez wątpienia domena emilyelisabeeth. Na TikToku Emilia poza polecaniem sprawdzonych kosmetyków, czy trików urodowych znana jest również z serii poświęconych relacjom damsko-męskim.

@ola.gadzinowska

Szukacie makijażowych porad, inspiracji na szaloną metamorfozę, a może kręci was kolorowy cut crease, ale boicie się śmiałych połączeń kolorów? Koniecznie odwiedźcie profil Oli Gadzinowskiej! Ta niezwykle utalentowana artystka zachwyca nie tylko makijażami, ale też swoim niezwykłym poczuciem humoru.

@kerroraina

Wygląda jak zagraniczna gwiazda filmowa, ale to nasza rodzima piękność. Karolina Beretta zachwyca nie tylko pełnymi, wyraźnie wykonturowanymi ustami, których może jej pozazdrościć niejedna kobieta, niezwykłym wyczuciem stylu, fenomenalną sylwetką, ale również prawdziwym talentem makijażowym.

@_angelikagrabowska

Angelika Grabowska jest kosmetologiem, dla którego nie ma tematów tabu. Wstydzicie się trądziku, macie problem z wągrami, a może wciąż warzy wam się makijaż? Ona znajdzie na to sposób!

@inchidris

Zniewalająco piękną Gabrielę Werkowską, znaną jako inchidris, bardzo łatwo pomylić z amerykańskimi it-girls. To prawdziwa mistrzyni metamorfoz i dopracowanych w najmniejszym szczególne makijaży z naciskiem na cut crease. My jesteśmy absolutnie zachwyceni jej sztucznymi piegami i dziewczęcym wdziękiem.

Zapraszamy do zabawy!

Komentarze
Weronika Jagus
archiwum prywatne
Styl życia Weronika Jaguś została Influencerką Roku Wizaz.pl!
Druga edycja plebiscytu Influencer Roku Wizaz.pl już za nami! W tym roku zwyciężyła mistrzyni malowania jaskółek, Weronika Jaguś!
Milena Majak
marzec 27, 2020

Z kilkunastu wytypowanych do naszego plebiscytu influencerów , do ścisłego finału przeszło tylko sześciu z największą liczbą głosów. W wielkiej bitwie o głosy zwycięzca mógł być tylko jeden. Tytuł Influencerki Roku 2020 - nagrody przyznawanej przez społeczność - zdobyła...  Weronika Jaguś ! Kim jest Weronika Jaguś? Dla nas i mamy nadzieję, że dla was także, n agroda Influencerki Roku Wizaz.pl jest wyjątkowa . Przyznawany przez społeczność tytuł to uhonorowanie pracy, jaką zwycięzca plebiscytu wkłada w przygotowanie materiałów wideo oraz zdjęć makijaży. To wyróżnienie talentu, poświęcenia oraz podsumowanie urodowej działalności w internecie. Z dumą informujemy, że w tym roku  uhonorowaliśmy tytułem Influencerki Roku Weronikę Jaguś .  Na co dzień inspiruje dziesiątki tysięcy internautów. Jej makijaże podziwiają nie tylko obserwatorzy, ale także profesjonaliści. Imponuje kreatywnością w wykonywaniu make-upu, dokładnością, ale też obiektywnością w recenzowaniu kosmetyków. Jest wiarygodna i doskonale potrafi przekazać wiedzę . To zaangażowana i pełna pasji młoda kobieta, która przygodę z YouTube zaczęła w 2016 roku, kiedy miała zaledwie 14 lat . Jak to się potoczyło dalej? Obejrzyjcie nasze wideo! GRATULUJEMY! Zdjęcie główne: Instagram.com/weronika.jagus

Przeczytaj
Przed wami wielki finał plebiscytu na tytuł najlepszej Beauty TikTokerki
Instagram
Styl życia Przed wami wielki finał plebiscytu na tytuł najlepszej Beauty TikTokerki
Wielki finał plebiscytu na tytuł najlepszej Beauty TikTokerki przed wami! Poznajcie 8 niezwykle utalentowanych i kreatywnych polskich TikTokerek, które zawalczą o to miano. Zagłosujcie na swoją faworytkę i pomóżcie jej wygrać!
Urszula Jagłowska
wrzesień 22, 2020

Cztery półfinały plebiscytu na tytuł najlepszej Beauty TikTokerki za nami! Głosami internautów pierwszy półfinał plebiscytu wygrały: urzekająca swoich fanów nie tylko zachwycającymi, dopracowanymi w każdym calu makijażami, ale również poczuciem humoru i ogromnym dystansem do siebie @muapolina oraz ciemnowłosa piękność @itsmadebycaro , która nie tylko pokazuje na TikToku jak szybko stworzyć zniewalający makijaż, ale też poleca tanie i sprawdzone produkty, które w niczym nie odstają od luksusowych marek. Drugi półfinał należał za to do  pewnej siebie pani kosmetolog znanej na TikToku jako @_angelikagrabowska , dla której nie ma tematów tabu oraz do @inchidris , prawdziwej mistrzyni metamorfoz i dopracowanych w najmniejszym szczególne makijaży z naciskiem na cut crease. Trzeci półfinał z kolei bezapelacyjnie zwyciężyły  niezwykle kreatywna, pomysłowa i utalentowana @o_czarnecka , która na swojej twarzy potrafi namalować dosłownie wszystko oraz @dagna.olejniczak , dla której klasyczny cut crease, czy idealnie wyciągnięte jaskółki to błahostka, ta TikTokerka specjalizuje się bowiem przede wszystkim w makijażach inspirowanych kultowymi kreskówkami. Zaś ostatni, czwarty półfinał wygrały prawdziwa mistrzyni TikTokowych trendów, @klatex , której rzetelne recenzje kosmetyczne, urodowe porady pokochali internauci z całego świata, a także @_haveve , którą użytkownicy TikToka cenią przede wszystkim za naturalność, szczerość i niezwykłe poczucie humoru. To właśnie te dziewczyny uzyskały najwięcej waszych głosów, a tym samym przeszły do wielkiego finału plebiscytu. Wielki finał plebiscytu na tytuł najlepszej Beauty TikTokerki Plebiscyt na tytuł na tytuł najlepszej Beauty TikTokerki składał się z czterech...

Przeczytaj
Trzeci półfinał plebiscytu na najlepszą Beauty TikTokerkę
Trzeci półfinał plebiscytu na najlepszą Beauty TikTokerkę
Styl życia Zapraszamy na 3. półfinał plebiscytu na tytuł najlepszej Beauty TikTokerki 
Rozpoczynamy 3. półfinał plebiscytu na tytuł najlepszej Beauty TikTokerki. Przed wami 6 niezwykle kreatywnych i utalentowanych dziewczyn, które zawalczą o to miano. Zagłosujcie na tę, która powinna wejść do wielkiego finału!
Urszula Jagłowska
wrzesień 08, 2020

Dwa półfinały plebiscytu na tytuł najlepszej Beauty TikTokerki za nami. Głosami internautów pierwszy półfinał plebiscytu wygrały : urzekająca swoich fanów nie tylko zachwycającymi, dopracowanymi w każdym calu makijażami, ale również poczuciem humoru i ogromnym dystansem do siebie @muapolina oraz   ciemnowłosa piękność  @itsmadebycaro , która nie tylko pokazuje na TikToku jak szybko stworzyć zniewalający makijaż, ale też poleca tanie i sprawdzone produkty, które w niczym nie odstają od luksusowych marek. Z kolei drugi półfinał należał do   pewnej siebie pani kosmetolog znanej na TikToku jako  @_angelikagrabowska,  dla której nie ma tematów tabu oraz do  @inchidris , prawdziwej mistrzyni metamorfoz i dopracowanych w najmniejszym szczególne makijaży z naciskiem na cut crease. To właśnie te cztery dziewczyny uzyskały najwięcej waszych głosów, a tym samym przeszły do wielkiego finału plebiscytu na tytuł najlepszej Beauty TikTokerki.  Teraz czas na kolejny półfinał! Trzeci półfinał plebiscytu na najlepszą Beauty TikTokerkę Finał naszego konkursu zbliża się wielkimi krokami, a tymczasem prezentujemy wam kolejne niezwykle dziewczyny, których talent, zaangażowanie i kreatywność doceniły tysiące użytkowników TikToka z całego świata.  Jednocześnie przypominamy, że plebiscyt na tytuł najlepszej Beauty TikTokerki składa się z czterech półfinałów. W każdym z nich co tydzień przedstawimy wam 6 kandydatek, na które możecie zagłosować za pośrednictwem kliknięcia w kółeczko znajdujące się tuż obok ich zdjęcia. Uważnie się zastanówcie, ponieważ zagłosować możecie tylko raz! Regulamin plebiscytu znajdziecie TUTAJ . Trzeci półfinał plebiscytu...

Przeczytaj
Zapraszamy na 3. półfinał plebiscytu na tytuł najlepszej Beauty TikTokerki. Zagłosuj na swoją faworytkę!
Instagram
Styl życia Zapraszamy na 4. półfinał plebiscytu na tytuł najlepszej Beauty TikTokerki. Zagłosuj na swoją faworytkę!
To już ostatni, 4. półfinał plebiscytu na tytuł najlepszej Beauty TikTokerki. Poznajcie 6 niezwykle kreatywnych i utalentowanych dziewczyn, które zawalczą o to miano. Zagłosujcie na tę, która powinna wejść do wielkiego finału!
Urszula Jagłowska
wrzesień 15, 2020

Przed wami ostatni półfinał plebiscytu na tytuł najlepszej Beauty TikTokerki. To wy zdecydujecie, która z sześciu utalentowanych i kochających  makijaż i pielęgnację piękności powinna znaleźć się w ścisłym finale i zawalczyć o miano najlepszej Beauty TikTokerki. Głosami internautów pierwszy półfinał plebiscytu wygrały: urzekająca swoich fanów nie tylko zachwycającymi, dopracowanymi w każdym calu makijażami, ale również poczuciem humoru i ogromnym dystansem do siebie @muapolina oraz ciemnowłosa piękność @itsmadebycaro , która nie tylko pokazuje na TikToku jak szybko stworzyć zniewalający makijaż, ale też poleca tanie i sprawdzone produkty, które w niczym nie odstają od luksusowych marek. Drugi półfinał należał za to do  pewnej siebie pani kosmetolog znanej na TikToku jako @_angelikagrabowska , dla której nie ma tematów tabu oraz do @inchidris , prawdziwej mistrzyni metamorfoz i dopracowanych w najmniejszym szczególne makijaży z naciskiem na cut crease. Trzeci półfinał z kolei bezapelacyjnie zwyciężyły  niezwykle kreatywna, pomysłowa i utalentowana @o_czarnecka , która na swojej twarzy potrafi namalować dosłownie wszystko oraz  @dagna.olejniczak, dla której klasyczny cut crease, czy idealnie wyciągnięte jaskółki to błahostka, ta TikTokerka specjalizuje się bowiem przede wszystkim w makijażach inspirowanych kultowymi kreskówkami. To właśnie te dziewczyny uzyskały najwięcej waszych głosów, a tym samym przeszły do wielkiego finału plebiscytu. Teraz czas na kolejny, a zarazem ostatni półfinał! Czwarty półfinał plebiscytu na najlepszą Beauty TikTokerkę Finał naszego konkursu zbliża się wielkimi krokami, a tymczasem prezentujemy wam kolejne niezwykłe dziewczyny, których pasję,...

Przeczytaj