klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Rzetelna i drobiazgowa - poznajcie Recenzentkę września 2019

Jak każda kobieta lubi o siebie dbać i stąd wzięła się jej kosmetyczna pasja. Jaka jeszcze jest Recenzentka września?
Agata Dudar
październik 09, 2019

Jest częścią wizażowej społeczności dopiero od 2 lat, a zdążyła już napisać 386 bardzo dobrej jakości recenzji. Dzięki niej katalog KWC wzbogacił się o 316 nowych produktów. Co sprawia, że jest tak bardzo aktywna?

Lubię poznawać nowości, czytać artykuły, porównywać. Każdą wolną chwilę poświęcam na rozwijanie mojej wiedzy w tym temacie. Największą radość podczas recenzowania produktów daje mi to, że mogę podzielić się swoją opinią oraz mam możliwość doradzić innym dziewczynom co warto kupić.

Jest mistrzynią szczegółowych opisów recenzowanych produktów. Ma bardzo dobre oko do detali. Dobrze wie, jak napisać wartościową i pomocną dla innych Wizażanek recenzję:

Zanim opiszę produkt zgłębiam temat. Czytam na temat danej marki oraz interesuję się serią. Myślę, że piszę zrozumiale, prostym językiem.

W nagrodę za jej aktywność i zaangażowanie nagrodzimy ją pudłem pełnym wyjątkowych kosmetyków. Zobaczcie!

Będzie mogła wypróbować same kosmetyczne hity, a wśród nich:

 • Spray do włosów blond Rene Furterer Okara
 • NaturalME Hydrolat róża damasceńska
 • Tusz do rzęs Eveline Extension Volume
 • Miya pielęgnujący żel do mycia i oczyszczania myBEAUTYgel
 • Ziaja Jeju fluid-korektor do twarzy
 • BasicLab Kuracja przeciwzmarszczkowa napięcie i wzmocnienie naczynek
 • Podkład Revers Naked Skin Match
 • Biodermic krem na noc z kolagenem
 • Annabelle Minerals paleta cieni do brwi Brow Like Wow

Pewnie chcecie już poznać zwyciężczynię? Jest nią SandriQ. Serdeczne gratulacje!!! Wszystkim Recenzentkom bardzo dziękujemy za aktywne tworzenie katalogu Kosmetyk Wszech Czasów!

Jeśli Ty też kochasz kosmetyki i lubisz o nich pisać, a przy okazji chcesz zgarnąć pudło pełne ciekawych nowości, bądź aktywna w KWC. Dziel się opiniami o swoich ulubionych kosmetykach i pamiętaj o pozostawianiu pochwał przy recenzjach, które uważasz za wyjątkowo pomocne!

Styl życia Recenzentka października pisze o kosmetykach w taki sposób, że wybór tych, które warto mieć, jest oczywisty
Zwykle krążąc między przepełnionymi regałami drogerii trudno nam zdecydować, który produkt jest rzeczywiście wart uwagi. To właśnie takie Recenzentki jak wilan8, pomagają nam dokonywać trafnych wyborów.
Agata Dudar
listopad 06, 2018

Od 8 lat na Wizaz.pl, 416 opublikowanych recenzji, 128 nowych produktów dodanych do katalogu i aż 2078 pochwał – oto statystyki aktywności Recenzentki października. Imponujące! wilan8  pisze świetne recenzje – są przemyślane, szczegółowe i bardzo rzetelne. Wszystkie informacje, które zawiera w swoich opiniach na temat recenzowanych produktów są zrozumiałe i ważne dla czytających je Wizażanek. To już kolejny raz kiedy wilan8 wyróżnia się na tle pozostałych Recenzentek i zajmuje tak wysokie miejce w Rankingu. Tradycyjnie, jak co miesiąc 3-osobowe jury prześledziło działalność w katalogu KWC 10 najaktywniejszych recenzentek w Ranking Recenzentek KWC .  Wybierając Recenzentkę października wzięło pod uwagę liczbę dodanych recenzji i zdobytych pochwał, ale przede wszystkim skupiło się na walorach merytorycznych recenzji i przestrzeganiu zasad KWC. Te wszystkie cudeńka już wkrótce trafią w ręce Recenzentki października! Gratulujemy wilan8, a wszystkim Recenzentkom bardzo dziękujemy za aktywne tworzenie katalogu Kosmetyk Wszech Czasów! Jeśli Ty też kochasz kosmetyki i lubisz o nich pisać, a przy okazji chcesz zgarnąć pudło pełne ciekawych nowości, bądź aktywna w KWC – czekamy na Twoje recenzje i nowe produkty!

Przeczytaj
Styl życia Poznajcie najlepszą Recenzentkę lutego katalogu KWC!
Kto został Recenzentką lutego i wygrywa pudło wypełnione po brzegi kosmetykami? Sprawdźcie!
Agata Dudar
marzec 07, 2019

Tradycyjnie, jak co miesiąc doceniliśmy i nagrodziliśmy tą z Was, która naszym zdaniem miała największy wkład w rozwój katalogu Kosmetyk Wszech Czasów. Trudnej sztuki wyboru podjęło się 3-osobowe jury. Prześledziło działalność w katalogu KWC 10 najaktywniejszych recenzentek w Ranking Recenzentek KWC .  Jury brało pod uwagę liczbę dodanych recenzji i zdobytych pochwał, ale przede wszystkim skupiło się na walorach merytorycznych recenzji i przestrzeganiu zasad KWC.  Tym razem nagroda w postaci pudła pełnego kosmetycznych hitów trafi do Recenzentki, która jest z nami od niespełna roku, zdążyła przez ten czas dodać 183 recenzje i 50 nowych produktów. Jej recenzje obfitują w opisy właściwości produktów oraz subiektywne wrażenia na temat ich stosowania. Społeczność docenia jej bystre kosmetyczne oko i nie szczędzi jej pochwał. Tytuł Recenzentki lutego otrzymuje: Anna0726  Anna0726 , serdecznie gratulujemy i dziękujemy, że z nami jesteś! W podziękowaniu za Twoją aktywność wysyłamy do Ciebie pudło pełne bestsellerów i nowości kosmetycznych, wybranych przez redakcję Wizaz.pl. Ty też kochasz kosmetyki i lubisz o nich pisać, a przy okazji chcesz zgarnąć pudło pełne ciekawych nowości? Bądź aktywna w KWC – czekamy na Twoje recenzje i nowe produkty! >> Jest już grupa Klubu Recenzentki na Facebooku! Dołącz koniecznie. <<

Przeczytaj
Styl życia Recenzentką września została...
Czytanie jej recenzji to czysta przyjemność. Ma lekkie pióro i dobre oko do szczegółów. Sprawdźcie, o kim mowa!
Agata Dudar
październik 08, 2018

Tradycyjnie, jak co miesiąc doceniliśmy i nagrodziliśmy tą z Was, która naszym zdaniem miała największy wkład w rozwój katalogu Kosmetyk Wszech Czasów. Trudnej sztuki wyboru podjęło się 3-osobowe jury. Prześledziło działalność w katalogu KWC  10 najaktywniejszych recenzentek w Ranking Recenzentek KWC . Jury brało pod uwagę liczbę dodanych recenzji i zdobytych pochwał, ale przede wszystkim skupiło się na walorach merytorycznych recenzji i przestrzeganiu zasad KWC. Tym razem nagroda w postaci pudła pełnego kosmetycznych hitów trafi do Iwona_C ! Ta Recenzentka ma na swoim koncie 537 recenzji i 117 dodanych nowych produktów.  Jej recenzje obfitują w szczegółowe opisy. Często wzbogaca je o zdjęcia wykonane podczas stosowania produktów. Aktywność Iwona_C doceniają Wizażanki przyznając jej pochwały – ma ich aż 881. Sama też potrafi docenić rzetelność innych recenzji. Te wszystkie cudeńka już wkrótce trafią w ręce Recenzentki września! Gratulujemy Iwona_C, a wszystkim Recenzentkom bardzo dziękujemy za aktywne tworzenie katalogu Kosmetyk Wszech Czasów! Jeśli Ty też kochasz kosmetyki i lubisz o nich pisać, a przy okazji chcesz zgarnąć pudło pełne ciekawych nowości, bądź aktywna w KWC – czekamy na Twoje recenzje i nowe produkty!

Przeczytaj
Styl życia Te recenzje są świetne - najlepsza recenzentka października zgarnia pudło pełne kosmetyków
Dzięki niej łatwiej będzie podjąć kilka decyzji o zakupie kosmetyku - zobacz dlaczego nagrodziliśmy recenzentkę października świetnym pudełkiem pełnym kosmetycznych nowości i hitów!
Katarzyna Brasiak
listopad 06, 2017

W październiku dodaliście do KWC aż 945 nowych produktów i napisaliście 11237 recenzji. Tradycyjnie jury wybrało jedną z 10-ciu najaktywniejszych recenzentek i nagrodziło ją pudełkiem pełnym kosmetycznych nowości i hitów rynkowych. Recenzentka Października zostaje Flexi_88 - jej recenzje są bardzo szczegółowe, dokładnie opisują wady i zalety kosmetyków. Laureatka w swoich ocenach przemyca dużo istotnych informacji na temat produktów, których używała, dzięki czemu recenzje są niezwykle pomocne dla osób, które są niezdecydowane na zakup. Gratulujemy! Co zrobić, żeby zgarnąć pudło pełne nowości i hitów? Bądź aktywna w Kosmetyku Wszech Czasów – recenzuj, dodawaj nowe produkty, które wypróbowałaś, ale nie ma ich jeszcze w katalogu Pisz rzetelne, szczere recenzje – tylko takie mają szansę na uznanie Dodawaj zdjęcia produktów do recenzji – są wtedy bardziej atrakcyjne Lubisz testować kosmetyki? Koniecznie zgłoś się do Klubu Recenzentki  @http_base@kosmetyki/klub-recenzentki/ i zyskaj możliwość testowania nowych kosmetyków zupełnie za darmo. Czekamy na Ciebie! 

Przeczytaj
 • Polecane
 • Najnowsze
 • Wybrane dla Ciebie