klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Nowe zdjęcia księcia Louisa z okazji urodzin
Styl życia

Są już zdjęcia z 1. urodzin księcia Louisa! Ależ on urósł!

Wszyscy czekaliśmy na te zdjęcia! Oficjalne urodzinowe portrety księcia Louisa wreszcie pojawiły się na Instagramie Kensington Royal. Naszym zdaniem - wykapana siostra:)
Milena Majak
kwiecień 23, 2019

Tradycją już jest, że rodzina królewska publikuje urodzinowe portrety dzieci Kate i Williama. A ponieważ książę Louis obchodzi 23 kwietnia pierwsze urodziny, to właśnie jego trzy aktualne fotografie ujrzały światło dzienne. Portrety małego księcia już teraz cieszą się ogromną popularnością!

KWC 2021: hity do makijażu, które pokochały Wizażanki

Jak zmienił się książę Louis?

Długo oczekiwane trzecie dziecko Kate i Williama już w dniu narodzin zadebiutowało przed szpitalem w Paddington. Mały Louis - tak jak rodzeństwo - niemal od początku wychowywał się z daleka od blasku fleszy. W ciągu ostatniego roku pojawiły się jedynie cztery oficjalne zdjęcia, które Pałac Kensington zdecydował się opublikować.

Pierwsze z nich wykonano zaledwie trzy doby po narodzinach - najmłodszemu Windsorowi towarzyszy na zdjęciu siostra Charlotte. Kolejne fotografie pojawiły się w dniu jego chrztu - wykonano wówczas profesjonalną sesję zdjęciową. Podobnie zresztą jak w dniu urodzin księcia Karola, gdzie również pojawił się mały Louis. Ostatnie zdjęcie pochodzi z oficjalnej kartki świątecznej, na którym Kate oraz William pozują ze wszystkimi dziećmi. 

Od tego czasu minęło już kilka miesięcy i mamy wrażenie, że książę Louis rośnie jak na drożdżach! Tylko zobaczcie jego najnowsze portrety:

 Najnowsze portrety księcia Louisa zrobiła sama księżna Kate, o czym dowiadujemy się z opisu pod zdjęciami:

Książę i księżna Cambridge są zachwyceni mogąc podzielić się tymi nowymi zdjęciami księcia Louisa, z okazji pierwszych urodzin, które będzie świętował jutro. Zdjęcia zostały zrobione na początku tego miesiąca przez księżną Kate w ich domu w Norfolk - czytamy na Instagramie Kensington Royal.

Małemu księciu życzymy wszystkiego najlepszego i mamy nadzieję, że teraz również i on będzie się pojawiał częściej na oficjalnych wystąpieniach Kate i Williama.

Zdjęcie główne: Instagram.com/kensingtonroyal

Komentarze