klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
edyta górniak i agnieszka chylińska
ONS
Styl życia

Są sławni, bogaci i... bez matury! Oto gwiazdy, które nie mają świadectwa dojrzałości

Edyta Górniak, Agnieszka Chylińska, Kayah, to tylko niektóre ze sław, które nie mają matury. Zobaczcie, komu jeszcze udało się zrobić karierę bez "papierka".

Już niebawem zaczynają się egzaminy dojrzałości. Jeden z polskich zespołów śpiewa "Nie matura, a chęć szczera zrobi z ciebie oficera". Niektóre gwiazdy potwierdzają, że kariera bez matury jest możliwa. Z drugiej strony trzeba mieć na uwadze, że sławy, które osiągnęły popularność i nie mogą narzekać na brak pracy, charakteryzują się również wielkim talentem w swojej dziedzinie, który konsekwentnie rozwijają. Nierzadko też musiały one wybierać - szkoła albo kariera.

Polecamy:  Poznajcie horoskop na maj

W naszej galerii znajdziecie gwiazdy, które bez matury osiągnęły sukces. Pamiętajcie jednak, że może matura nie gwarantuje sukcesu w życiu, ale również w nim nie przeszkadza;)
Tym więc, którzy niebawem podejdą do egzaminu dojrzałości, życzymy wysokich wyników.

Polecamy:  Ile Basia Kurdej-Szatan zarabia za jeden dzień pracy? Niektórzy na tę kwotę pracują kilka miesięcy...

1 z 9

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Gwiazda nigdy nie ukrywała, że nie lubiła szkoły. Zamiast na egzaminie maturalnym, wolała skupić się na swojej karierze.

2 z 9

Robert Kubica

Robert Kubica

Rajdowiec od samego początku wiedział, że swoje życie chce poświęcić motoryzacji. Swoją edukację zakończył więc na szkole podstawowej.

3 z 9

Robert Gawliński

Robert Gawliński

Muzyk również wolał rozwijanie swojego talentu muzycznego od przygotowań do egzaminu dojrzałości.

4 z 9

Paulina Młynarska

Paulina Młynarska

Gwiazda przyznała, że nie zrobiła matury, nie ma studiów, ale to nie znaczy, że się nie doskonaliła. Choć nie skończyła liceum, to jednak zrobiła karierę w telewizji, radiu, mogliśmy ją oglądać w filmach, a także czytać jej książki.

5 z 9

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Wokalistka już od najmłodszych lat wiedziała, że jest jej pisana kariera sceniczna, dlatego też jej się poświęciła, zamiast zdawać maturę. 

6 z 9

Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski

Muzyk postanowił zakończyć edukację na drugiej klasie liceum i poświęcić się karierze muzycznej.

7 z 9

Szymon Majewski

Szymon Majewski

Showman próbował swoich sił na egzaminie dojrzałości, ale nie udało mu się zdać egzaminu z matematyki.

8 z 9

Kayah

Kayah

Wokalistka przed maturą zaczęła nagrywać pierwszą płytę i zabrakło jej czasu na przygotowanie się do egzaminu. Później próbowała nauki w szkole wieczorowej, ale ostatecznie poświęciła się muzyce.

9 z 9

Kamil Bednarek

Kamil Bednarek

Muzyk również nie podszedł do matury ze względu na karierę muzyczną. W wywiadach jednak zaznacza, że być może kiedyś podejdzie do tego egzaminu.

Komentarze