klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
mikołaj krawczyk
ONS
Styl życia

Sąd ograniczył prawa rodzicielskie Mikołajowi Krawczykowi! Co się stało?

Aneta Zając po raz kolejny walczyła z Mikołajem Krawczykiem w sądzie. Co się stało?
Agnieszka Pulikowska
listopad 03, 2019

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk byli w związku przez 7 lat. W 2012 roku postanowili jednak się rozstać. Owocem ich związku są dwaj synowie, o których i tym razem walczyli.

Nagroda Redaktor Naczelnej Wizaż.pl dla firm kosmetycznych, które wspierają kobiety - oto laureaci!

Mikołaj Krawczyk ma ograniczone prawa rodzicielskie

Tego chyba nikt się nie spodziewał - sąd ograniczył Mikołajowi Krawczykowi prawa rodzicielskie, pomimo tego, że proces rozpoczął się od jego pozwu.
W jakiej obecnie sytuacji jest aktor? Według wyroku sądu, jego prawa rodzicielskie są ograniczone w stopniu pozwalającym Anecie zając samodzielnie decydować o niektórych kwestiach, które dotyczą synów, jak np. wyjazdy poza Polskę. Wyrok jednak musi się jeszcze uprawomocnić.
Dlaczego jednak w ogóle do tego doszło?

Zobaczcie także:  Aneta Zając zdradziła, co zrobiła, aby schudnąć aż 10 kg 

Nieprawomocny wyrok [...] w sprawie ograniczenia praw rodzicielskich mojego klienta podyktowany jest wymaganiami proceduralnymi i dotyczy tylko niezbędnej sfery decyzyjości w niewielkim, aczkolwiek niezbędnym do funkcjonowania dzieci w codziennym życiu zakresie - czytamy w oświadczeniu przesłanym do redakcji "Party" przez radcę prawnego, Annę Borkowską z kancelarii Borkowska&Partners, reprezentującą Mikołaja Krawczyka.

Czy zatem aktor nie ma już szans na równe prawa w opiece nad synami? Przypominamy, że sądowa batalia pomiędzy dawnymi partnerami trwa już ok. 6 lat...

aneta zając i mikołaj krawczyk

Taka decyzja sądu podyktowana jest przebywaniem dzieci na stałe przy matce i dużym konfliktem między rodzicami. Proces jednakże zapoczątkowany został przez mojego klienta, a jego głównym roszczeniem było zwiększenie zakresu opieki nad synami - ustanowienie opieki naprzemiennej. Wyrok ten jest nieprawomocny, a ponieważ jest niesatysfakcjonujący, mimo że zakres opieki mojego klienta został nieznacznie zwiększony, po zapoznaniu się z jego uzasadnieniem będziemy wnosić o apelację. [...] Mój mocodawca zwrócił się także o pomoc do innych instytucji, które mogą go wesprzeć w walce o równe prawa w opiece nad synami - dodaje radca prawny Mikołaja Krawczyka, Anna Borkowska w oświadczeniu nadesłanym do redakcji "Party".

Mamy nadzieję, że para szybko dojdzie do porozumienia w sprawie opieki nad synami. Żaden konflikt pomiędzy rodzicami nie wpływa dobrze na dzieci...

Przypominamy, że Mikołaj Krawczyk niedawno został też ojcem córeczki. Dziewczynka jest owocem jego związku z Sylwią Juszczak, z którą wziął aż dwa śluby - jeden potajemny w 2017, a drugi  oficjalny, w obecności rodziny i bliskich w 2019 roku, który para połączyła z chrztem córki. 

mikołaj krawczyk i sylwia juszczak
ONS
Styl życia Mikołaj Krawczyk znów zostanie ojcem. Chłopiec czy dziewczynka?
Aktor, który do tej pory jest ojcem bliźniaków będzie miał kolejne dziecko z nową partnerką. Znamy płeć.
Agnieszka Pulikowska
październik 26, 2018

Mikołaj Krawczyk, który swoją popularność zdobywał m.in. w serialu "Pierwsza miłość" obecnie jest w związku z Sylwią Juszczak. Wcześniej był związany z Agnieszką Włodarczyk , jednak jego najgłośniejszym związkiem był ten z Anetą Zając, z którą ma dwóch synów - Michała i Roberta. Para przez długi czas po rozstaniu nie mogła dojść do porozumienia w sprawie alimentów. Nagłówki donosiły m.in. o tym, że Mikołaj Krawczyk nie chciał płacić alimentów, a ostatnio walczył o ich obniżenie . Mój klient wystąpił na drogę sądową, gdyż alimenty, które płaci na dzieci, z uwagi na ich wysokość, nie są w całości przeznaczone na potrzeby dzieci - w rozmowie z "Fleszem" mówiła radca prawny, Anna Borkowska. Mikołaj Krawczyk znów zostanie ojcem Teraz przed Mikołajem Krawczykiem kolejne wyzwanie rodzicielskie! Jak donosi "Super Express",  Sylwia Juszczak, czyli obecna żona aktora, jest już w zaawansowanej ciąży i już za 3 miesiące para zostanie rodzicami . Co więcej, na świat przyjdzie... dziewczynka! A to niespodzianka! Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak już wkrótce znów zostaną rodzicami! Aktorska para długo ukrywała informację o powiększeniu rodziny. Termin porodu zbliża się jednak wielkimi krokami, a gwiazdom coraz trudniej jest ukryć radość - podaje tabloid. Polecamy:   Syn jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów ma już 18 lat! Podobny do taty? Sylwia Juszczak jest starsza od Mikołaja Krawczyka i podobnie jak aktor, ma dzieci z poprzedniego związku - jest już matką dwóch synów, których ojcem jest Tomasz Pągowski, architekt wnętrz.  Wygląda na to, że córeczka pary będzie oczkiem w głowie rodziców i braci:)

Przeczytaj
Mikołaj Krawczyk Aneta Zając
ONS
Styl życia Mikołaj Krawczyk i Aneta Zając w sądzie! Aktor chce płacić mniejsze alimenty na rzecz dzieci. Ma rację?
To już pewne - pokój między Anetą Zając a jej byłym partnerem, Mikołajem Krawczykiem był chwilowy! Była para spotkała się w sądzie - poszło o alimenty. Tym razem jednak Krawczyk wytoczył przeciwko matce swoich dzieci potężne działa...
Matylda Nowak
czerwiec 06, 2018

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk byli parą idealną! Spotkali się na planie serialu "Pierwsza miłość" i przez 7 lat byli nie rozłączni. W 2011 roku na świat przyszły ich dzieci - Michał i Robert. Niecały rok po narodzinach bliźniąt Krawczyk rozstał się z Anetą i związał się z Agnieszką Włodarczyk. Aktor podkreślał jednak, że spotyka się z dziećmi i płaci alimenty. Mikołaj Krawczyk i Aneta Zając - chwilowe zawieszenie broni Nowy związek Mikołaja Krawczyka, który w 2015 roku rozstał się z Włodarczyk, żeby związać się z Sylwią Juszczak , wpłynął zaskakująco pozytywnie na jego relację z Zając. Dzięki wstawiennictwu Juszczak (od końca 2017 roku żony Mikołaja) Krawczyk zaczął się dogadywać z byłą partnerką i regularnie płacić alimenty - w sumie 3 tysięcy złotych miesięcznie. Zmiana na lepsze w relacji Krawczyk-Zając nie była jednak długotrwała. Kilka dni temu Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk  pojawili się w sądzie. Z wokandy wynika, że Mikołaj Krawczyk jest powodem, a pozwanymi - synowie Michał i Robert. Aneta Zając występuje w procesie jako przedstawiciel ustawowy synów. Zobacz także:  Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk są małżeństwem! Okazuje się, że wzięli potajemny ślub Post udostępniony przez Aneta Zajac (@anette.zajac) Kwi 24, 2018 o 7:17 PDT Mikołaj Krawczyk pozwał Anetę Zając! O co chodzi? Dlaczego pozwane są dzieci? Chodzi o wysokośc alimentów, ktore dostają chłopcy. Jak tłumaczy reprezentująca Mikołaja Krawczyka prawniczka, Anna Borkowska, aktor zdecydował się na tak drastyczne środki ze względu na swoją miłość do synów:  Mój klient jest zdeterminowany, bo chce być obecny w życiu swoich dzieci, a tymczasem musi walczyć o każdy dodatkowy dzień, o każdą dodatkową godzinę spędzoną z nimi  - powiedziała Borkowska w rozmowie z tygodnikiem "Twoje Imperium" - To, co ukazuje się w mediach na jego...

Przeczytaj
Aneta Zając
Instagram@aneta_zajac_official
Newsy Aneta Zając uszczypliwie do byłego partnera - poszło o dzieci
Aneta Zając chroni prywatność swoich dzieci. Mikołaj Krawczyk niekoniecznie. Były partner źle też reaguje na wspomnienia fanów o jego byłej partnerce.
Marta Średnicka
wrzesień 18, 2020

Aneta Zając jest jedną z gwiazd, które strzegą prywatności swoich dzieci w mediach społecznościowych. Nie pokazuje twarzy synów, podobnie jak Anna Lewandowska, Marina, czy Weronika Rosati. Jej bliźniacy Michał i Robert pojawiają się na jej profilu na Instagramie sporadycznie, zawsze tyłem. Inną postawę reprezentuje jednak ojciec dzieci, były partner Anety Zając, Mikołaj Krawczyk. Aktor często pokazuje synów. To zwróciło uwagę fanów. Zobacz także:   Aneta Zając skrytykowana za zdjęcia na Instagramie po metamorfozie - nie powinna się chwalić? Aneta Zając o publikowaniu twarzy synów w sieci Kiedy Aneta Zając dodała zdjęcie ze swoimi synami na Instagram, użytkownicy zaczęli dopytywać o zasadność jej prób zachowania prywatności i anonimowości dzieci w sytuacji, kiedy Mikołaj Krawczyk chętnie dzieli się ich wizerunkiem. Aktorka, która chętnie odpowiada swoim użytkownikom na pytania w komentarzach, nie pozostawiła tego bez wyjaśnienia. Zobacz także :  Aneta Zając w fasonie sukienki, którego powinny unikać niskie dziewczyny Czemu nie pokazuje Pani twarzy chłopaków skoro tata już ich pokazał? - zapytała jedna z użytkowniczek. Ja szanuję ich zdanie i ich prawo do prywatności. Pozdrawiam - napisała Aneta Zając. Pani były partner, znowu opublikował zdjęcia synów. Jakie to niewłaściwe z jego strony i całkowicie obnaża jakim jest ojcem. Nie szanuje Pani zdania, a co za tym idzie pokazuje synom, że nie szanuje ich matki. Jego zdjęcia są takie wymuszone i nie rozumiem po co te wywalanie języka? Nie pokazywanie zdjęć dzieci w internecie to w dzisiejszych czasach postawa godna pochwały i jeśli jeden z rodziców się na to nie godzi drugi powinien to zdanie uszanować - podsumowała jedna z fanek. Widać, że rodzice mają w tej kwestii...

Przeczytaj
angelina jolie i brad pitt
Styl życia Angelina Jolie chce pogrążyć Brada Pitta? Grozi, że opublikuje swoje dzienniki
Związek Angeliny i Brada przez wiele lat był uznawany za idealny. Teraz rozwód wisi na włosku, a aktorka grozi, że opublikuje materiały, które pokażą, co tak naprawdę przeżywała w tym małżeństwie.

Rozstanie tak idealnej pary, za jaką uważało się Angelinę i Brada, nie mogło się obejść bez echa. Teraz na jaw wychodzą kolejne szczegóły ich wspólnego życia. Okazuje się, że Angelina wcale nie miała lekko... Polecamy:   Kim jest były Esmeraldy Godlewskiej? To przez niego przeszła załamanie nerwowe Przyczyny rozwodu Angeliny Jolie i Brada Pitta Dzisiaj już wiemy, że w trakcie trwania małżeństwa Brad Pitt zmagał się z uzależnieniem od alkoholu, ale to nie wszystko. Jego problemem były również ataki agresji. Wraz z rozstaniem do rozwiązania jest więc kwestia opieki nad szóstką dzieci, którą wychowywała para. Aktorzy nie potrafią się w tej kwestii porozumieć. Sąd wyznaczył, że na razie zarówno Angelina, jak i Brad mają się zajmować dziećmi, ale aktorka wbrew postanowieniom sama zaczęła ograniczać Bradowi kontakt z dziećmi. Ostatecznego rozwiązania tej sytuacji na razie nie ma, ale aktorka wyraźnie ma dość tej sprawy. Aby szybciej zapadł wyrok, postanowiła uciec się do innych środków. Jak podaje RadarOnline, w trakcie związku z Bradem cały czas prowadziła dziennik, w którym notowała m.in. wszystkie awantury, które wszczynał aktor pod wpływem alkoholu. Ponoć ten czas był dla niej "piekłem na ziemi", a zapiski miejscami są nawet drastyczne. Teraz aktorka nie zamierza już niczego ukrywać i chce ujawnić swoje dzienniki w sądzie. Czy pozwolą jej na zawsze zamknąć sprawę o prawa do opieki nad dziećmi?  Polecamy:   Dlaczego Meghan i Harry przestali trzymać się za ręce? Wcale nie chodzi o królewski protokół! A post shared by Angelina Jolie (@angelinajolieofficial) on Feb 28, 2018 at 5:28am PST Przypominamy, że  para rozstała się po tym, jak Brad stał się agresywny w stosunku do swojego syna Maddoxa w trakcie lotu samolotem. Po tym zajściu Angelina zabrała dzieci, a wkrótce potem specjalne służby zaczęły badać sprawę nadużyć...

Przeczytaj
  • Polecane
  • Najnowsze
  • Wybrane dla Ciebie