klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Sandra i Lexi z „Hotel Paradise” mieszkały ze sobą! Jakie teraz mają relacje?

Lexi Domańska i Sandra Mosakowska to jedne z najbarwniejszych postaci kontrowersyjnego show „Hotel Paradise”. Jak się okazuje atrakcyjne blondynki z hitu TVN mieszkały kiedyś ze sobą. Jakie mają teraz relacje?

Nie da się ukryć, że Lexi Domańska i Sandra Mosakowska poważnie namieszały w rajskim hotelu TVN. Pewne siebie, charyzmatyczne i atrakcyjne blondynki już od pierwszego odcinka „Hotel Paradise” konsekwentnie dążyły do upragnionego celu, jakim była wygrana 100 tys. złotych. Teraz po zakończeniu emisji show dziewczyny zdradzają kolejne smaczki z produkcji, oraz swojego prywatnego życia, które możemy poznać np. za sprawą nowego programu TVN7 „Hotel Paradise. Powrót z raju”, ale również licznych wywiadów. Jak się okazuje atrakcyjne blondynki z hitu TVN mieszkały kiedyś ze sobą. Jak się teraz dogadują?

Lexi Domańska w „Hotel Paradise”

Lexi Domańska na początku „Hotel Paradise” związała się z Chrisem Ducci, któremu już w drugim odcinku show deklarowała miłość. Niestety ich telewizyjny związek nie przetrwał zbyt długo, a wszystko przez wybuchowy charakter uwielbiającej tatuaże i medycynę estetyczną dziewczyny. W odwecie za zachowanie Lexi i nakłanianie Łukasza „Długiego” na porzucenie Marietty Witkowskiej na rzecz nowej uczestniczki, Martyny Kondratowicz, Marietta odbiła Lexi chłopaka, tym samym eliminując ją z gry.

Co ciekawe,nieobecność Domańskiej, miała wpływ nie tylko na dalszy rozwój zażyłości pomiędzy Mariettą i Chrisem, ale również bezpośrednio dotknęła jej telewizyjną przyjaciółkę, Sandrę Mosakowską, która od początku programu wspierała Lexi na każdym kroku.

Sandra Mosakowska w „Hotel Paradise”

Sandra, pomimo swojego silnego charakteru, nieco odsunęła się od grupy po eliminacji z gry jej najlepszej koleżanki. Kolejne tygodnie, które przynosiły uczestnikom show nie tylko zaskakujące pytania na cotygodniowych „pandorach”, ale również nowych graczy, sprawiły, że ówczesny partner dziewczyny, Maciek, z czasem zaczął zmieniać do niej stosunek. Podburzany przez Adama Radziszewskiego chłopak, ku zaskoczeniu wszystkich, zamienił Sandrę na nową uczestniczkę Martę, tym samym usuwając swoją poprzednią dziewczynę z programu.

Jak się później okazało, Sandra nie dała za wygraną i wróciła do show jak bumerang…. i to aż dwukrotnie. Pierwszy raz w towarzystwie Oli Kiepury, po czym szybko została usunięta z programu za sprawą decyzji Matta na „rajskim rozdaniu”. Drugi raz, podczas wielkiego półfinału oraz finału, gdzie miała bezpośredni wpływ na wybór finałowej pary pierwszej polskiej edycji „Hotel Paradise”.

Teraz, gdy emisja rajskiego hotelu już się zakończyła, zarówno Sandra, jak i Lexi ochoczo zdradzają kolejne szczegóły dotyczące produkcji oraz zażyłości pomiędzy uczestnikami show. Co więcej przyznały, że były współlokatorkami… i wcale nie chodzi o wspólne mieszkanie w „Hotelu Paradise”

Sandra i Lexi z „Hotel Paradise” mieszkały ze sobą

Więź, która nawiązała się pomiędzy Lexi i Sandrą przetrwała próbę czasu, a po powrocie z Bali dziewczyny ze sobą zamieszkały. Wszystko wskazuje na to, że celebrytki na swoją nową posiadłość wybrały Złotą 44, z widokiem na Pałac Kultury i Nauki.

My mieszkałyśmy ze sobą przez  pewien czas. Poznałyśmy się w programie i jak wróciłam do Polski, to przeniosłam się do Warszawy i tutaj mieszkałyśmy razem – powiedziała w rozmowie z „Party.pl” Sandra Mosakowska.

Dlaczego dziewczyny zrezygnowały ze współdzielenia ekskluzywnego apartamentu? Czy Lexi i Sandra nadal pozostają przyjaciółkami? By poznać odpowiedzi na te pytania, koniecznie obejrzyjcie nasze wideo.

Zdjęcie: Instagram

Komentarze