klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Spędziła miesiąc miodowy bez męża. Jej zdjęcia robią furorę!

Jak stać się viralem Facebooka? Jak przekonała się pewna Pakistanka, wystarczy wstawić zdjęcia z miesiąca miodowego spędzonego bez męża.
Monika Orzechowska
lipiec 14, 2016

Huma Mobin i Arsalaan Sever Bhatt pobrali się siedem miesięcy temu. Pierwsza podróż poślubna – na Malediwy – na szczęście odbyła się bez żadnych problemów. Małżeństwo z Lahore latem chciało jednak przeżyć drugi miesiąc miodowy, tym razem w Grecji. Niestety, nie było im to dane.

Arsalaan Sever Bhatt nie dostał wizy na czas, dlatego jego żona postanowiła wybrać się do Grecji solo, a konkretniej – z teściami, którzy i tak mieli uczestniczyć w tej podróży.

Czytaj też:  Jak rozpoznać podróbki perfum?

Huma Mobin wyszła z założenia, że skoro pobyt był już opłacony, nie wolno marnować okazji. Pierwszej nocy nie była zbyt zadowolona, ale dzisiaj wspomina wyjazd z uśmiechem. Pakistanka przez 10 dni dokumentowała swoje wizyty dokładnie w tych miejscach, które chciała odwiedzić z mężem. W ten sposób stworzyła świetną galerię zdjęciową – na fotografiach zamiast męża obejmuje... powietrze.

Czytaj też:  Depilujesz skórę maszynką? Przeczytaj jak zrobić to szybko, łatwo i bezboleśnie!

Chociaż na zdjęciach z niewidzialnym mężem stara się robić niezadowolone miny, jej wzrok mówi coś całkowicie innego – wyjazd był jak najbardziej udany. Zobaczcie kilka fotografii z jej drugiego miesiąca miodowego. Jakoś się nie dziwimy, że w kilka dni po publikacji na Facebooku stały się viralem.

Fot. Facebook.com/humamobin

1 z 6

Huma Mobin

Huma Mobin
2 z 6

Huma Mobin

Huma Mobin
3 z 6

Huma Mobin

Huma Mobin
4 z 6

Huma Mobin

Huma Mobin
5 z 6

Huma Mobin

Huma Mobin
6 z 6

Huma Mobin

Huma Mobin
Komentarze