klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Dziecko z misiem
materiały PR
Styl życia

Sprawdź 9 propozycji interaktywnych pluszaków!

Szukasz przyjaciela dla swojego dziecka, który będzie wspierał jego rozwój? Sprawdź przegląd interaktywnych pluszaków i dowiedz się o czym pamiętać wybierając interaktywną zabawkę.
Lena Grabowska
maj 28, 2015
Jak przewinąć noworodka? Mamy dla Was instrukcję krok po kroku!

O czym należy pamiętać wybierając zabawkę interaktywną?

Wybierając zabawkę interaktywną należy pamiętać, aby była ona dostosowana do wieku. Cechy, jakie posiada pluszak powinny być dla dziecka bodźcem do rozwoju. Źle dobrany miś nie będzie rozwijać, a wręcz znudzi malca i zostanie rzucony w kąt.

Istnieje grupa zabawek, które mogą zostać z dzieckiem przez dłuższy czas, gdyż są dostosowane do zmian etapów rozwoju- na te należy zwrócić szczególną uwagę. Przed zakupem warto też pamiętać o certyfikatach zapewniające dziecku bezpieczeństwo podczas zabawy

A Wy? Macie ulubionego interaktywnego przyjaciela?

Sprawdź także inne propozycje zabawek dla dzieci

1 z 9

Szczeniaczek Uczniaczek "Fisher-Price"

Szczeniaczek Uczniaczek

Szczeniaczek Uczniaczek i jego Siostra to nowa wersja dobrze wszystkim znanej zabawki od Fisher-Price. Zabawki zostały wzbogacone o technologię "Poziomu nauki", dzięki czemu szczeniaczki mogą towarzyszyć dziecku na różnych etapach rozwoju!

Wiek: 6-24 miesiące

Cena od 104zł

2 z 9

Interaktywny Miś Teddy "Chicco"

Interaktywny Miś Teddy

Miś Teddy "Licz ze mną" pozwala dziecku odkryć słowa, cyfry i nazwy zwierzątek po polski i angielsku. Zabawka wspiera rozwój manualny i wzrokowy, ale przede wszystkim uczy przez zabawę.

Wiek: od 6go miesiąca

Cena od 115zł

3 z 9

Śpiewający Miś Alfie "VTech"

Śpiewający Miś Alfie

Śpiewający miś zachęca najmłodsze dzieci do odkrywania świata i poznawania nauki. Poprzez naciśnięcie 3 podświetlonych przycisków na brzuszku misia maluch usłyszy zabawne zwroty, które uczą emocji oraz pozna liczby przy wesołych melodiach. Zabawka wspiera rozwój motoryczny i sensoryczny dziecka.

Wiek: 3-18 miesięcy

Cena od 62zł

4 z 9

Miś Kubuś "Smily Play"

Miś Kubuś

Trzy kolorowe przyciski na brzuszku misia uczą najmłodszych podstawowych cyfr i liter. Dodatkowo pluszak ma mięciutką główkę i szeleszczące stópki.

Wiek: 3-24 miesiące

Cena od 36zł

5 z 9

Miś Tumny "Artyk"

Miś Tumny

Pluszak jest wykonany z przyjemnego w dotyku materiału, uczy dziecko kolorów, części ciała oraz cyferek. Dostępne są dwie wersje misia, męska i żeńska. 

Wiek 3-36 miesięcy

Cena od 56zł

6 z 9

Miś podróżnik "Chicco"

Miś podróżnik

Miś rusza buzią i opowiada o swoich podróżachŚpiewa piosenki, powtarza zdania i zwroty, emituje zabawne dźwięki. Pluszak pomaga dziecku nauczyć się literek, cyferek, części ciała, kolorów i kształtów, zwrotów związanych z podróżowaniem.

Wiek: 12-24 miesiące

Cena od 140zł

7 z 9

Wesoła Małpka "Fisher Price"

Wesoła Małpka

Wesoła małpka to przytulanka, która uczy dziecko przeciwieństw. Małpka mówi po polsku, uczy również wesołych piosenek i liczenia.

Wiek: 6 miesięcy-4 lata

Cena od 49zł

8 z 9

Królik edukacyjny "E-Edu"

Królik edukacyjny

Królik Kicuś podpowiada dziecku jakie kształty ma narysowane na łapkach i w jakich są one kolorach. Zmęczonemu maluchowi pluszak zagra spokojne melodie na dobranoc.

Wiek: 3-12 miesięcy

Cena od 65zł

9 z 9

Biedroneczka Haneczka "Smily Play"

Biedroneczka Haneczka

Gdy Biedroneczka mówi jej nosek świeci na czerwono. Dziecko może się wraz z Hanią nauczyć zwrotów grzecznościowych, pierwszych literek i cyferek. Na brzuszku posiada zegar ze słoneczkiem, który pokazuje pory dnia.

Wiek: 12-24 miesiące

Cena od 52 zł

Komentarze