Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Wyniki testu
żele Unimil
Chcę testować
Octenisept
Chcę testować
kosmetyki glov
Wyniki testu
krem la roche-posay
Wyniki testu
health labs
Laureaci
health labs
Laureaci
sensodyne
Laureaci
kosmetyki yope
Wyniki testu
kosmetyki aa
Wyniki testu
aa
Wyniki testu
farby do włosów L'Oréal Paris
Laureaci
Garnier Body Superfood
Laureaci
kosmetyki veoli botanica
Laureaci
kosmetyki garnier
Laureaci
kosmetyki ziaja
Wyniki testu
szminka avon
Laureaci
maskara avon
Laureaci
kosmetyki aa wings of color
Wyniki testu
Styl życia

Sprawdź, jak w teście Wizażanek wypadła szczoteczka soniczna Philips Sonicare Diamond Clean Smart!

Białe zęby i zdrowy uśmiech bez konieczności wizyty u dentysty? To możliwe! Sprawdź, jak Recenzentki oceniły szczoteczkę marki Philips!

Piękne zęby to marzenie wielu kobiet. Jak się okazuje, nie musisz wydawać gigantycznych sum na wizyty u stomatologa. Wystarczy odpowiednia higiena, by twój uśmiech zachwycał. Wizażanki przetestowały niedawno szczoteczkę soniczną Philips Sonicare Diamond Clean Smart. Jak ją oceniły? Przekonajcie się same!

Philips Sonicare Diamond Clean Smart

To najnowsza szczoteczka w portfolio marki Philips. Czy najlepsza? Zdecydowanie tak! Sonicare Diamond Clean Smart to wyjątkowa skuteczność w usuwaniu płytki nazębnej i bezpieczeństwo w kwestii dbałości o dziąsła, co zostało potwierdzone badaniami klinicznymi, a także testem Wizażanek. Recenzentki doceniły ją za niezawodną technologię, inteligentne czujniki, dokładną higienę jamy ustnej, a także za design! Jak się okazuje Philips Sonicare Diamond Clean Smart to dla wielu Testerek nie tylko białe zęby, ale większa pewność siebie i piękny, zdrowy uśmiech. Urządzenie jest jedyną szczoteczką zaakceptowaną przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne. Wykonuje aż 62 000 ruchów na minutę. Co najlepsze - wystarczą tylko 3 dni, by zęby były bielsze1

To nie koniec. Philips Sonicare Diamond Clean Smart jest też w stanie usunąć do 10 razy więcej płytki nazębnej nawet z trudno dostępnych miejsc w porównaniu z tradycyjną szczoteczką manualną2.

Jest  jednocześnie wyjątkowo delikatna - badania potwierdzają, że osoby, które używały systematycznie szczoteczki Philips miały 7 razy zdrowsze dziąsła i to już w 2 tygodnie3.

5 programów czyszczenia

Ty sama decydujesz, jaki efekt jest dla ciebie najważniejszy. Wszystko zależy od twoich potrzeb lub problemów z jamą ustną. Szczoteczka Philips Sonicare Diamond Clean Smart zapewnia aż 5 programów, a technologia BrushSync automatycznie dopasowuje program czyszczenia do rodzaju końcówki. 

  1. Tryb Clean (czyszczenie) - trwa 2 minuty i umożliwia dokładne czyszczenie.
  2. Tryb White + - trwa 2 minuty 40 sekund i zalecana jest w nimi końcówka Premium White.
  3. Tryb pielęgnacji dziąseł - to program trwający 3 minuty i 30 sekund, w którym zaleca się użycie końcówki Premium Gum Care.
  4. Tryb DeepClen + - jego długość zależy od tego, czy korzystasz z aplikacji Sonicare. Jeśli tak, to tryb trwa 2 minuty, a sygnalizator postępu włącza się co 20 sekund. W przypadku braku połączenia z aplikacją DeepClen + trwa 3 minuty i sygnalizator włącza się co 30 sekund.
  5. Tryb TongueCare - to 20-sekundowy tryb, w który zalecana jest końcówka Tongue Care +.

Dodatkowo w szczoteczce Philips Sonicare DiamondClean Smart dostępne są 3 poziomy intensywności szczotkowania (niski, średni i wysoki). Moc zostaje wybrana automatycznie w zależności od końcówki, którą podłączysz do szczoteczki. Oczywiście można ją zwiększyć lub zmniejszyć w zależności od potrzeb. 

Inteligentne czujniki

Czasem obawiasz się, że myjesz zęby zbyt krótko lub za mocno? Teraz to Philips Sonicare Diamond Clean Smart pomyśli za ciebie. Dzięki inteligentnej aplikacji i technologii Smart Sensor higiena jamy ustnej stanie się prostsza. Wszystko za sprawą czujników:

  • Czujnik ścierania pomaga dopasować technikę mycia zębów do szkliwa
  • Czujnik siły nacisku informuje, gdy zbyt mocno dociskasz szczoteczkę do zębów
  • Czujnik lokalizacji informuje, gdy dane miejsce zostało już wystarczająco wyszczotkowane
  • Funkcja Touchup sygnalizuje, gdy pominiesz jakiś obszar jamy ustnej

Szczoteczka bezpieczna dla… każdego?

Tak! Ze szczoteczki może korzystać każdy, nawet osoby z aparatem, koronami, czy implantami. 

Ponadto Philips Sonicare to szczoteczki rekomendowane przez specjalistów: Polskie Towarzystwo Ortodontyczne, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej. Philips Sonicare to także jedyna szczoteczka soniczna zaakceptowana przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne4.

Jak szczoteczkę Philips Sonicare Diamond Clean Smart oceniają Wizażanki?

Nasze Recenzentki jak zawsze skrupulatnie oceniły produkt, który otrzymały do testów. Pod uwagę wzięły nie tylko kwestie technologiczne, ale i te wizualne. Czy szczoteczka soniczna marki Philips Sonicare przypadła im do gustu? Czy ich zęby stały się bielsze i zdrowsze? Te opinie zdradzają wszystko! 

Szczoteczka jest bardzo wygodna i poręczna w użytkowaniu – w porównaniu do szczoteczki manualnej nie musimy się zbytnio „namachać” przy szczotkowaniu zębów :D Już po pierwszym  użyciu wyraźnie było czuć, że zęby są „gładsze” i dobrze doczyszczone. Trochę dziwne uczucie, jednakże bardzo przyjemne. Po tygodniu stosowania widać wizualną różnicę w kolorystyce zębów
– szczoteczka pierwszorzędnie usuwa przebarwienia 
- komentuje velvet900.

Sama szczoteczka jest bardzo poręczna, wygodna w użyciu i przyjazna dla użytkownika. (...) Urządzenie wyposażone jest w system inteligentnego rozpoznawania główek, który automatycznie dopasowuje do nich odpowiedni program oraz poziom intensywności. Jest to naprawdę spore ułatwienie, ponieważ szczoteczka sama dba o to, aby jej ustawienia były optymalne i pomagały nam osiągać jak najlepsze rezultaty :)
-mówi mcblondi.

Samo szczotkowanie to czysta poezja. Po użyciu nie mam wrażenia zdartego szkliwa (jak to często miałam przy szczoteczkach elektrycznych). Bardzo pomocna jest tutaj aplikacja, która np. kontroluje siłę nacisku. Pozwala mi to optymalnie zadbać o zdrowe i piękne zęby, nie podrażniając ich. Etui dołączone do zestawu jest bardzo przydatne w podróży, a ładowanie przez postawienie w kubku to olbrzymia wygoda. Plus za długą pracę na baterii 

- ocenia ajandatsw.

1. Dotyczy usuwania przebarwień powierzchniowych; z rączką Philips Sonicare z główką W3 Premium White w trybie White+, z użyciem wiodącej pasty wybielającej.

2. Z rączką Philips Sonicare w trybie Clean z główką C3 Premium Plaque Defence

3. Z rączką Philips Sonicare z główką G3 Premium Gum Care w trybie Gum Health i w porównaniu do szczoteczki manualnej. Na podstawie wskaźnika krwawień dziąseł (GBI). 

4. Dla modeli: Philips Sonicare Diamond Clean Smart, Philips Sonicare Protective Clean 6100; w 2020 r.

Materiał powstał z udziałem marki Philips 

Zdjęcia: Instagram

Advertisement
Pielęgnacja
Jak dbać o zęby i jamę ustną? Zapytaliśmy eksperta!
W jaki sposób należy szczotkować zęby? Czy to prawda, że po ich umyciu nie wolno płukać jamy ustnej? O odpowiedzi na te i inne pytania poprosiliśmy eksperta współpracującego z marką Philips Sonicare.

Już po raz kolejny razem z marką Philips zorganizowaliśmy na naszym instagramowym profilu Q&A. Tym razem pytania użytkowniczek Wizaz.pl dotyczyły pielęgnacji zębów i jamy ustnej, a odpowiedzi udzielił stomatolog Michał Ganowicz. Najciekawsze nagrodziliśmy soniczną szczoteczką do zębów – modelem Philips Sonicare Diamond Clean Smart   o wartości 1 300 zł! Szczotkowanie to podstawa pielęgnacji jamy ustnej, ale wciąż nie brakuje osób, które niespecjalnie się do tego przykładają i nie posiadają wystarczającej wiedzy w tym zakresie. Piękny uśmiech zachowasz dzięki systematyczności (czyść zęby 3 razy dziennie!), precyzji i nie wykonywaniu tej czynności w pośpiechu. Nie bez znaczenia jest też szczoteczka, z jakiej korzystasz. Philips Sonicare Diamond Clean Smart i zsynchronizowana z nią aplikacja monitorują naszą technikę szczotkowania i udzielają wskazówek, które pomagają wypracować dobre nawyki. Szczoteczkę wyposażono w 5 programów (Clean, Deep Clean, White+, Gum Health, Tongue Care), umożliwiających kompleksową higienę jamy ustnej. Do wyboru mamy także 3 ustawienia intensywności czyszczenia  – w zależności od stopnia wrażliwości zębów. Philips Sonicare Diamond Clean Smart naprawdę jest smart! Szczoteczka sygnalizuje, kiedy niepoprawnie czyścimy zęby i jamę ustną. Czujnik siły nacisku ostrzega, gdy nacisk podczas szczotkowania jest zbyt intensywny, natomiast funkcja TouchUp  za pomocą aplikacji informuje, które obszary zostały pominięte. Zakres ruchu włosia Philips Sonicare Diamond Clean Smart jest bardzo szeroki (wyraźny ruch wymiatający w prawo i lewo, rekomendowany do czyszczenia zębów). Dla porównania, niektóre szczoteczki soniczne tylko wibrują, nie powodując żadnego ruchu włosia lub bardzo słaby. Duża ilość ruchów (do 62 tys. na minutę!) i szeroki zakres włosia w połączeniu z mieszanką pasty, wody i śliny wytwarzają...

Pielęgnacja
Test redakcji: Szczoteczka Philips Sonicare 9500 Diamond Clean Smart
Sprawdziłam, czy soniczna szczoteczka Philips Sonicare 9500 Diamond Clean Smart naprawdę jest "smart" ;).

Szczoteczkę  Philips Sonicare 9500 Diamond Clean Smart  testuję już od miesiąca. Po wielu latach używania zwykłej szczoteczki, postanowiłam się przestawić na tę soniczną :). Philips Sonicare 9500 Diamond Clean Smart:  Pierwsze wrażenie Pierwsze wrażenie było pozytywne i teraz wiem, że taka forma  szczotkowania zębów  odpowiada mi najbardziej. Biorąc pod uwagę, że od półtora roku noszę  aparat bezligaturowy , Philips Sonicare 9500 Diamond Clean Smart   okazała się dla mnie wybawieniem. Kiedy jeszcze używałam  zwykłej szczoteczki , miałam wrażenie, że nie jestem w stanie dotrzeć do wszystkich zakamarków i na zębach nadal pozostaje jakiś osad. A chyba każda aparatka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że  przestrzenie między zamkami  powinny być za każdym razem  dokładnie wyczyszczone .  Dzięki sonicznej szczoteczce Philips Sonicare 9500 Diamond Clean Smart  mycie zębów stało się dużo łatwiejsze  i przede wszystkim przyjemniejsze. Do tej pory nie byłam chyba do końca świadoma, jak źle szczotkuję moje zęby. Pożegnałam wreszcie nawracający (w moim przypadku kilka razy w miesiącu) problem  krwawiących dziąseł . Zauważyłam również, że znienawidzony przeze mnie nalot nie osadza się tak, jak kiedyś.  Praktycznie go nie ma . Poza tym również  technologiczne rozwiązania  zostały na tyle interesująco wykorzystane, że tej szczoteczki po prostu aż chce się codziennie używać.  Technologia Philips Sonicare 9500 Diamond Clean Smart Chyba śmiało mogę powiedzieć, że to jest naprawdę "inteligentna" szczoteczka, którą da się w pełni  dopasować do własnych potrzeb, zaczynając od  główek/końcówek , a kończąc na dedykowanej  aplikacji Sonicare  na smartfona. Indywidualnie dobrany sposób dbania o higienę jamy ustnej pozwala  skutecznie i o wiele szybciej zwalczyć  niemal każdy rodzaj problemu. Philips Sonicare 9500 Diamond Clean Smart...

materiały PR
Pielęgnacja
Konkurs: Wygraj inteligentną szczoteczkę soniczną DiamondClean Smart!
Koniec z wątpliwościami dotyczącymi poprawności higieny jamy ustnej! Weź udział w konkursie i wygraj 1 z 4 szczoteczek DiamondClean Smart, które łączą w sobie skuteczność technologii sonicznej z technologią SmartSensor oraz bezpłatną aplikacją Philips Sonicare.

KONKURS 1. Odpowiedz na pytanie konkursowe: Na czym polega fenomen technologii sonicznej, którą zastosowano w szczoteczce Philips Sonicare DiamondClean Smart? Nagrodzimy najbardziej merytoryczne odpowiedzi. 2. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie. 3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem. NAGRODY 4 x szczoteczka soniczna Philips Sonicare DiamondClean Smart Poznaj Philips Sonicare DiamondClean Smart Szczoteczka soniczna Philips Sonicare DiamondClean Smart zapewnia perfekcyjne efekty szczotkowania, gdyż usuwa do 10 razy więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna, eliminuje o 100% więcej przebarwień w zaledwie 3 dni i sprawia, że dziąsła są nawet 7 razy zdrowsze już po 2 tygodniach stosowania. Dołączone do szczoteczki  główki Premium w technologii adaptacyjnej   dopasowują się do kształtu zębów i dziąseł, co pozwala na bardzo dokładne czyszczenie.  Główka Premium Plaque Control usuwa płytkę nazębną nawet w trudno dostępnych miejscach, Premium Gum Care została zaprojektowana tak, by docierać w głąb jamy ustnej aż po zęby trzonowe i dbać o zdrowie dziąseł, a Premium White pozbywa się przebarwień, wybiela i poleruje zęby. Dodatkowo, dostępna jest główka TongueCare+ do czyszczenia języka , która usuwa bakterie powodujące nieświeży oddech. Philips Sonicare DiamondClean Smart to nie tylko zaawansowana technologia soniczna, ale także technologia SmartSensor oraz bezpłatna aplikacja Philips Sonicare . W uchwycie szczoteczki wbudowane są trzy inteligentne czujniki , dostarczające informacji zwrotnych na temat techniki szczotkowania. Czujnik lokalizacji informuje o miejscach, w których zęby szczotkowane były zbyt krótko lub zbyt długo, czujnik ścierania ostrzega, jeżeli szczotkowanie jest zbyt intensywne, a czujnik nacisku kontroluje siłę nacisku, z jaką myjesz zęby.  Inteligentna...

materiały PR
Newsy
„Mycie zębów stało się dla mnie wielką przyjemnością” – ocenia Wizażanka. Poznaj wyniki testu Philips Sonicare!
Wybrane użytkowniczki miały możliwość wypróbowania inteligentnej szczoteczki sonicznej Philips Sonicare DiamondClean Smart. Jesteś ciekawa, jak wypadł test? Poznaj opinię Wizażanek!

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare DiamondClean Smart zapewnia znacznie lepsze efekty szczotkowania niż szczoteczka manualna i szczoteczka elektryczna . Rozwiązania, które w niej zastosowano doceniły Wizażanki – aż 100% z nich zadeklarowało, że testowany produkt spełnił ich oczekiwania . Zapytane o to, jakiej szczoteczki używały do tej pory i czym różni się ona od DiamondClean Smart, odpowiedziały:  Do tej pory używałam zwykłej szczoteczki do zębów marki Oral-B. Różnice pomiędzy tą szczoteczką a szczoteczką soniczną Philips Sonicare DiamondClean Smart są ogromne. Moja poprzednia, zwykła szczoteczka do zębów usuwała zdecydowanie mniej zanieczyszczeń i kamienia nazębnego. Mimo długiego szczotkowania problemem było dobre wyczyszczenie szczelin między zębami. Muszę przyznać, że mycie zwykłą szczoteczką do zębów nie przyczyniało się do tego, aby zęby były bielsze. Włosie poprzedniej szczoteczki było ostre, przez co często krwawiły mi dziąsła. Szybkość i ilość ruchów była zależna od mojej własnej siły. Nie miałam wcześniej możliwości tak kompleksowej pielęgnacji zębów (…). - Martyna2121 Do tej pory używałam szczoteczki manualnej i nie spodziewałam się, że szczoteczka Philips Sonicare DiamondClean Smart sprawi, że poczuję tak drastyczną różnicę. Zęby już od pierwszego użycia wydawały się o wiele lepiej wyszczotkowane (…). - Olsen0 Dotychczas używałam szczoteczki elektrycznej Oral-B. W moim odczuciu Philips Sonicare DiamondClean Smart lepiej czyści zęby (…). - Terazmarysia Do tej pory używałam szczoteczki elektrycznej marki Brown (…) szczoteczka soniczna czyści  lepiej, różnią się przede wszystkim technologią. :) - Aneta_Ch 10 na 10 użytkowniczek jest zdania, że urządzenie dociera nawet do trudno dostępnych miejsc i najdalszych części jamy ustnej . Szczoteczka soniczna od Philips...

Nasze akcje
kobieta pod prysznicem
Pielęgnacja
Wakacje przez cały rok? Z tymi kosmetykami to możliwe!
Partner
Pielęgnacja włosów farbowanych
Fryzury
Wygraj specjalny box z trzema wariantami kuracji do włosów 7 Sec od Gliss!
Partner
kosmetyki-glov
Pielęgnacja
Czy linia GLOV Natural Harmony to pielęgnacyjne trio doskonałe? Przetestowały ją Wizażanki!
Partner
kobieta w łazience
Pielęgnacja
Na ratunek suchym i zniszczonym włosom! Poznaj duet, dzięki któremu odzyskają zdrowy wygląd
Partner
Polecane
Najnowsze
Wybrane dla Ciebie
suche włosy
Fryzury
Suche włosy - przyczyny przesuszania i proste rady, jak o nie dbać!
Laura Grzelak Milena Majak
Blizny na twarzy po trądziku
Pielęgnacja
Blizny po trądziku – jak się ich pozbyć? Najlepsze preparaty i zabiegi
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
modny warkocz francuski
Fryzury
Warkocze - TOP 15 fryzur z warkoczami, które zapleciesz w ekspresowym tempie
Laura Grzelak
Trendy w paznokciach 2022
Manicure
Modne paznokcie 2022: Trendy z Instagrama - TOP 17 stylizacji 
Laura Grzelak Sylwia Przygoda
laminowanie rzęs w domu
Pielęgnacja
Laminowanie rzęs w domu – jak je wykonać i ile się utrzyma?
Agnieszka Mojsiej
fryzura z długich włosów
Fryzury
Fryzury z długich włosów, które zrobisz samodzielnie w 5 minut. TOP 15 inspiracji [Zdjęcia]
Aneta Zygmuntowicz
Paznokcie panterka
Manicure
Jak zrobić panterkę na paznokciach? TOP 15 inspiracji z Instagrama na paznokcie w panterkę
Aneta Zygmuntowicz Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Roller do twarzy
Pielęgnacja
Roller do twarzy – który wybrać i jak wykonywać nim masaż?
Marta Średnicka Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Mezoterapia twarzy
Pielęgnacja
Mezoterapia – na czym polega zabieg i jakie daje efekty?
Aneta Zygmuntowicz Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
najlepsze diety odchudzające efekty
Styl życia
Najlepsze diety odchudzające 2022 - ranking U.S. News & World Report
Aneta Zygmuntowicz
Pomarańczowe paznokcie szpice
Manicure
Jak zrobić paznokcie szpice krok po kroku? TOP 15 inspiracji z Instagrama na najciekawsze wzory
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Wypadanie włosów
Fryzury
Wypadanie włosów – przyczyny i skuteczne sposoby na nadmierną utratę włosów
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Paznokcie ballerina
Manicure
Paznokcie ballerina – jak piłować? TOP 15 inspiracji z Instagrama na najciekawsze wzory
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Paznokcie w kolorach złotym, różowym i czarnym
Manicure
Pomysły na paznokcie – 25 najciekawszych inspiracji z Instagrama na modny manicure
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Ranking wcierek do włosów
Pielęgnacja
Najlepsze wcierki na porost włosów - ranking hitów włosomaniaczek z KWC
Dominika Zabost