Wejdź
123rf
Styl życia

Sudoku dla dzieci - wydrukuj

Twoje dziecko lubi łamigłówki? Sprawdź sudoku dla dzieci - obrazkowa wersja do wydruku umożliwi wspaniałą i rozwijającą zabawę!
Łucja Zbieniewska
lipiec 14, 2014

Jeśli twoje dziecko lubi łamigłówki, w przerwie od wakacyjnej i beztroskiej zabawy polecamy Wam tę przypominającą sudoku – jest kolorowa, pełna obrazków i ułożona w taki sposób, żeby każdy maluch mógł sobie z nią poradzić. Specjalnie dla waszych pociech przygotowałyśmy dwie wersje łamigłówki – z kwiatkami i z samochodami. Zachęcamy do pobrania i wydruku!

Jak przewinąć noworodka? Mamy dla Was instrukcję krok po kroku!

Sudoku dla dzieci– zasady

Jak rozwiązać nasze sudoku? To bardzo proste! Wystarczy wstawić brakujący obrazek w wolne miejsce tak, żeby rysunki się nie powtarzały ani w kolumnach, ani w wierszach. Na dole każdej z łamigłówek, zamieściłyśmy odpowiedzi, żebyście mogli sprawdzić czy udało się wam poprawnie rozwiązać zagadkę. Powodzenia! :)

Sudoku dla dzieci do druku

Wydrukuj PDF: Sudoku dla dzieci - z kwiatkami

Sudoku dla dzieci do druku

Wydrukuj PDF: Sudoku dla dzieci - z samochodami

Czy Wasze dzieci próbowały rozwiązać sudoku?

Komentarze
Anna Lewandowska na czerwonym dywanie/fot. ONS
ONS
Styl życia Nawet Anna Lewandowska nie ćwiczy codziennie – zobacz, jak odpoczywa w długi weekend
Myślicie, że Anna Lewandowska ćwiczy codziennie? Wcale nie! Nawet ekspertka od zdrowego życia funduje sobie dzień pod hasłem „Niczego nie muszę”. Zobaczcie, jak piękna żona najprzystojniejszego polskiego piłkarza odpoczywa w weekend.
Anna Konieczyńska
sierpień 15, 2016

Anna Lewandowska jest znana nie tylko z perfekcyjnej sylwetki oraz godnej pozazdroszczenia motywacji, ale także z tego, że na swoim Facebooku i Instagramie chętnie wchodzi w dialog z fankami, radząc im, jak podwyższyć sobie jakość życia. Zdjęcie, które opublikowała wczoraj, podpisała tekstem:  „Zrób sobie tego lata raz lub może kilka razy dzień: niczego nie muszę. Zaplanuj go wcześniej!”. A na zdjęciu oglądamy wyciągniętą na podłodze Anię, która wcale nie ćwiczy brzuszków, tylko poświęca weekend na relaks. Fanki zachwycają się wyrzeźbionym brzuszkiem gwiazdy, który jest najlepszym dowodem na to, że plotki o ciąży Ani okazały się być fałszywe. W komentarzach pojawiają się też zdania podziwu, opisy własnych „piżamkowych dni”, ale także żal, że trudno znaleźć czas dla siebie w natłoku codziennych obowiązków. Ania namawia więc do tego, żeby w zagonionej codzienności znaleźć czas tylko dla siebie – na medytację, ćwiczenia, czy zwyczajnie – odpoczynek. Bez męża, dzieci i obowiązków zawodowych. Długi weekend jest przecież od tego, żeby naładować akumulatory! A jak Wasz weekend? Przebiega pod hasłem: „pani ma relaks”? :)

Przeczytaj

Nasze akcje