Wejdź
Sylwia Grzeszczak spodziewa się drugiego dziecka
Styl życia

Sylwia Grzeszczak jest w drugiej ciąży! Chłopiec czy dziewczynka?

Informacja o ciąży zbiegła się nie tylko z szóstą rocznicą związku Sylwii Grzeszczak i Libera. Artystka niedawno obchodziła trzydzieste urodziny. Cóż za wspaniały prezent!
Milena Majak
lipiec 22, 2019

Magazyn "Flesz" ogłosił, że Sylwia Grzeszczak oraz Marcin „Liber” Piotrowski niebawem po raz drugi zostaną rodzicami. Szczęśliwa nowina idealnie zbiegła się w czasie z promowaniem nowego singla oraz trasy koncertowej artystki. Urodzi chłopca czy dziewczynkę?

Depilacja woskiem bez tajemnic: depilacja w ciąży

Sylwia Grzeszczak zostanie po raz drugi mamą!

Dziennikarze magazynu "Flesz" jako pierwsi dowiedzieli się o radosnej nowinie. Sylwię Grzeszczak w sierpniu czeka kolejne wyzwanie zawodowe - będziemy mogli zobaczyć ją na festiwalu Top of the Top Sopot Festival. Nawet obcisłe stroje sceniczne wokalistki nie zdradziły, że spodziewa się kolejnego dziecka.

Nikt nie zdążył się dopatrzeć ciążowego brzuszka, a sama informacja była trzymana w tajemnicy dość krótko. Jak zdradza osoba z otoczenia pary: "To dopiero pierwsze miesiące ciąży". 

Zdjęcie: Ons.pl

Przypomnijmy, że Sylwia oraz Liber pobrali się w 2014 roku, a w 2015 roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko - córeczka Bogna. Para postawiła na tradycyjne imię i nic dziwnego, że fani już zastanawiają się czy ich drugie dziecko również otrzyma taki "prezent".

Płeć nie jest jeszcze znana, podobnie jak przybliżona data porodu. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że kobiety zwykle decydują się na ogłoszenie ciąży dopiero w okolicy trzeciego miesiąca, możemy przypuszczać, że Sylwia postąpiła podobnie. Oznaczałoby to, że dziecko przyjdzie na świat na początku 2020 roku.

Jak na razie wokalistka nie planuje przerwy w karierze. Więcej czasu będzie miała dopiero na początku przyszłego roku. Zważywszy na to, że to dopiero pierwsze tygodnie ciąży, ma zamiar dokończyć trasę koncertową. Póki co urlop macierzyński odkłada w czasie, ale nie jest wykluczone, że będzie zabierać maluszka na koncerty, tak jak kiedyś Bognę.

Sylwii oraz Marcinowy serdecznie gratulujemy i życzymy szczęśliwego rozwiązania! Więcej o piosenkarce i jej najbliższych planach przeczytacie w nowym numerze magazynu "Flesz".

Zdjęcie główne: Ons.pl

Komentarze
Dawid Woliński nowa fryzura
Fryzury Szokująca metamorfoza Dawida Wolińskiego! Projektant pokazał nową fryzurę
Projektant od dłuższego czasu nie zmieniał wizerunku. Tym bardziej zaskoczyła nas drastyczna zmiana koloru włosów Wolińskiego. Czyżby inspirował się Wiedźminem?
Matylda Nowak
listopad 21, 2019

Dawid Woliński to kolejna gwiazda, która zdecydowała się na rozjaśnienie włosów . Ostatnio, jaśniejszą o kilka tonów blondynką stała się Joanna Liszowska . I niestety, ta koloryzacja nie przysłużyła się ani zdrowiu włosów aktorki, ani jej urodzie. A Woliński poszedł o krok dalej niż gwiazda "Przyjaciółek"! Znany projektant na imprezie z okazji otwarcia luksusowego sklepu w Hotelu Europejskim pojawił się... w prawie białych włosach! Fot.: ONS Dawid Woliński w białych włosach Dawid Woliński ewidentnie nie kierował się subtelnością czy zdrowiem swojej czupryny decydując się na tak ekstremalną metamorfozę za pomocą koloryzacji. Projektant zdecydował się na dość modny nordycki blond , czyli totalnie białe włosy.  Fot.: ONS Zobacz także: Sylwia Grzeszczak zdecydowała się na blond i loki. Ale metamorfoza! Trzeba przyznać, że w nowym kolorze włosów i swoimi bardzo jasnymi oczami Woliński wygląda... nieziemsko. Nam bardzo przypomina Wiedźmina – bohatera kultowych powieści Andrzeja Sapkowskiego i nakręconego na ich podstawie serialu Netflixa. Czy akurat nim się zainspirował? Ciężko stwierdzić. Projektant niedawno opublikował na swoim Instagramie zdjęcie przekształcone za pomocą aplikacji postarzającej, na którym miał siwe włosy. Może to właśnie ono miało wpływ na nowy image Dawida Wolińskiego?  Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez (@dawid_wolinski_private) Lip 16, 2019 o 11:42 PDT A wy co myślicie o nowej fryzurze Dawida Wolińskiego? Zdjęcie główne: ONS

Przeczytaj

Nasze akcje