klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Szpital odmówił pomocy mężowi Katarzyny Skrzyneckiej
Styl życia

Szpital odmówił pomocy mężowi Katarzyny Skrzyneckiej

Katarzyna Skrzynecka w ciągu ostatnich godzin przeżyła koszmar. Okazuje się, że jej potrzebujący poważnej operacji mąż został zlekceważony przez lekarzy i nieprzyjęty na oddział. Co się stało?
Urszula Jagłowska
marzec 24, 2020

Ostatnia doba dla Katarzyny Skrzyneckiej i jej męża, Marcina Łopuckiego, zamieniła się w horror. Niepokojące informacje jurorka „Twoja twarz brzmi znajomo” przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie w obszernym i pełnym bólu poście opowiedziała o niezwykle nieprzyjemnej i zagrażającej zdrowiu jej ukochanego męża sytuacji. Okazuje się, że 45-latek trafił do szpitala i wymagał natychmiastowej hospitalizacji, jednak renomowana prywatna klinika odmówiła mu pomocy. Co się stało i jak się teraz czuje Marcin Łopucki?

Sonia z „Hotelu Paradise” ostro wypowiadała się na temat rodziców Łukasza. Jak na to zareagowali?

Mąż Katarzyny Skrzyneckiej trafił do szpitala

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki są szczęśliwym małżeństwem od ponad dziesięciu lat. Para jest ze sobą bardzo związana i wspiera się na każdym kroku, nic więc dziwnego, że ostatnia, oburzająca i niezwykle niebezpieczna sytuacja, w jakiej znalazł się mąż aktorki, niezwykle ją przeraziła. Mąż celebrytki z powodu silnego bólu brzucha był zmuszony do udania się do szpitala, jednak ze względu na panującą epidemię koronawirusa SARS-CoV-2 zdecydował, że lepszą opcją będzie wybranie prywatnej kliniki. Niestety szybko pożałował tej decyzji.

Para została fatalnie potraktowana przez personel medyczny, który nie tylko w opieszały sposób wygonił Kasię ze szpitala, ale zachowywał się równie obcesowo w stosunku do wymagającego hospitalizacji Marcina.

Ogromnie cierpiał, z potwornym atakiem bólów w dolnej części brzucha (nie jestem lekarzem - nie wiem - wyrostek? perforacja?) Słaniał się na nogach, do granic omdlenia zwinięty z bólu... Dowlokłam męża do Wejścia Głównego... W wejściu zatrzymała nas obrzydliwie obcesowa jejmość w strojach ochronnych od progu arogancko pokrzykując na nas jak do bydła: „W jakiej sprawie? Pani stąd wychodzi i opuszcza szpital ale już!” Mówię więc do niej bardzo grzecznie: „Podtrzymuję męża, ma potworny atak, słania się z bólu... Jesteśmy zdrowi, od ponad 2 tygodni w domowej izolacji, mamy maski ochronne założone przed chwilą przed wejściem...” Babsztyl krzyczał: „Dorosły jest. Umie mówić. Wychodzi pani, ale już i nie dyskutować” Pacjentów traktują tam jak trędowatych - pisze na swoim Instagramie Kasia Skrzynecka.

Obserwowałam zza drzwi jak opieszale niewzruszona mierzy mu zdalnie temperaturę... Marcin osunął się z bólu na kolana przy kontuarze recepcji.... NIKT DO NIEGO NIE PODSZEDŁ !!!! Nikt się nie zainteresował!!! Oprócz nas było pusto, nie mieli tłumu pacjentów.... Druga pani ze stoickim spokojem klikała w komputerze, widząc, że Pacjent z nagłym przypadkiem osunął się na podłogę... !!!! „Nikt Pana nie przyjmie. Mamy ograniczoną możliwość zapisu na konsultacje. Nie był Pan zapisany. (!!!!!!!) Proszę opuścić klinikę” - pisze dalej Skrzynecka. OBRZYDLIWE. I skandaliczne. w "prestiżowej" prywatnej klinice, liczącej sobie od Pacjentów bajońskie kwoty za każdą konsultację. Pomocy odmówiono, wyproszono ze szpitala - dodała.

Pomimo opryskliwości lekarzy i pielęgniarek, aktorka nie poddała się i zawiozła ukochanego do innej prywatnej kliniki, gdzie natychmiastowo go zdiagnozowano i udzielono pomocy.

DZIĘKUJĘ KLINICE CENTRUM MEDYCZNE DAMIANA w Warszawie za natychmiastową reakcję i pomoc Służb Medycznych w nagłym przypadku innym niż covid. Pani Doktor na Izbie Przyjęć i Paniom Pielęgniarkom. Ta Klinika również nie pracuje teraz w zwyczajnym systemie. Jednak zajęto się tu Marcinem natychmiast. Jest po USG i badaniach. Pod kroplówką. Bezpieczny. Pod kontrolą Specjalisty, który przyszedł SPECJALNIE by pomóc w nagłym przypadku - pisze w kolejnym poście aktorka.

Jak się czuje Marcin Łopucki?

Mąż Kasi Skrzyneckiej obecnie przebywa w domu, jednak w ciągu najbliższych dni będzie musiał przejść operację. Od środy, 24 marca, rozpocznie też dłuższą hospitalizację.

Bezpieczni w domu. Dziękuję za wszystkie dobre słowa i życzenia zdrowia dla męża. Sytuacja okazała się na tyle poważna, że nie obejdzie się bez operacji w ciągu najbliższych 3 dób. Bez dzisiejszej błyskawicznej reakcji Chirurga w Klinice Damiana i zabiegu doraźnie pozwalającego na czekanie do właściwej operacji, mogło być bardzo ciężko. Póki co mąż czeka bezpiecznie w domu - pisze na swoim instagramowym koncie Katarzyna Skrzynecka.

Marcinowi życzymy dużo siły i szybkiego powrotu do zdrowia.

Zdjęcie: Instagram

Komentarze
Katarzyna Skrzynecka
ONS
Styl życia Wszyscy zwrócili uwagę na ryzykowną stylizację. Ale my zauważyliśmy u aktorki dużo poważniejszą wpadkę....
Katarzyna Skrzynecka pokazała na Instagramie dwie swoje filmowe stylizacje i... spory cellulit. Co robi na was większe wrażenie lamparcia czy pomarańczowa skórka? ;-)
Matylda Nowak
listopad 11, 2018

Trwają zdjęcia do filmu "Misz masz, czyli Kogel Mogel 3" , w którym jedną z ról gra dawno nie widziana Katarzyna Skrzynecka . Aktorka postanowiła zaprezentować dwie ze swoich filmowych stylizacji na Instagramie . Gwiazda w cekinowej sukience i srebrnych kozakach oraz w kusych szortach w lamparci wzorek zrobiła na internautach spore wrażenie . Niektórzy skrytykowali kiczowate zestawy , a inni zachwycali się "drapieżną" Skrzynecką. Za to my u pani Kasi  wypatrzyliśmy (wcale szczególnie się nie przyglądając) cellulit . Czegoś takiego nie spodziewalibyśmy się po aktorce, która jest żoną  trenera fitness oraz mistrza świata w kulturystyce . View this post on Instagram A post shared by Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka) on Nov 7, 2018 at 11:19am PST Zobacz także: Katarzyna Zielińska śmieje się ze swojego cellulitu: "Udo do wymiany!" Katarzyna Skrzynecka pokazała cellulit Cellulit to nie zbrodnia – ma go od 85 do nawet 90 procent kobiet . Ale króciutkie szorty ujawniły nie tylko pomarańczową skórkę Skrzyneckiej, ale też jej zbędne kilogramy . A nadwaga powoduje, że cellulit staje się większy. Fot.: Instagram Szkoda, że Katarzyna Skrzynecka o siebie nie dba... Zwłaszcza, że na wyciągnięcie ręki ma jednego z najlepszych polskich trenerów . Mężem gwiazdy jest bowiem Marcin Łopucki – trener fitness, podwójny mistrz świata w kulturystyce z 2017 roku i tegoroczny mistrz Polski .  View this post on Instagram A post shared by Marcin Łopucki (@marcinlopucki) on Oct 19, 2018 at 1:19pm PDT Zobacz także: Dzięki temu treningowi pożegnasz się z cellulitem. Sprawdź, jak ćwiczyć!

Przeczytaj
katarzyna skrzynecka
Fryzury Katarzyna Skrzynecka zmieniła kolor włosów! Nowy odcień bardzo do niej pasuje
Po ciepłym odcieniu blondu nie ma teraz nawet śladu! Nowa fryzura Katarzyny Skrzyneckiej odjęła jej kilka lat.
Milena Majak
maj 24, 2020

Dawno niewidziana w mediach społecznościowych Katarzyna Skrzynecka, wróciła z przytupem na Instagram . Pochwaliła się nie tylko na nowo urządzonym tarasem, ale również nową fryzurą, która zwraca chyba największą uwagę. Nie dość, że już dawno nie pokazywała się w totalnie prostych włosach, to jeszcze je znacząco ochłodziła oraz podcięła końcówki. Jak Katarzyna Skrzynecka wygląda w nowej fryzurze? Mimo że Katarzyna Skrzynecka całkiem niedawno drastycznie obcięła włosy , postanowiła poddać się kolejnej metamorfozie. W domu samodzielnie rozprawiła się z odrostami , ale po otwarciu salonów fryzjerskich w związku z odmrażaniem gospodarki , udała się na farbowanie. Efekt? Chłodny odcień blondu, który sobie zafundowała wygląda w jej przypadku zdecydowanie lepiej. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka) Maj 22, 2020 o 6:56 PDT Pod zdjęciem z nową fryzurą pojawił się bardzo obszerny opis, w którym Katarzyna Skrzynecka przeprosiła za nieobecność na Instagramie . Do tej pory była bardzo aktywna, ale kwarantanna zweryfikowała dotychczasową listę obowiązków. Przyznała, że nie czuję zewu, by codzień transmitować się w media z domowego tarasu lub dużego pokoju. Bardzo rzadko ostatnio zaglądam na Instagram, życie toczy się kompletnie innym systemem, niż w zabieganej zawodowo epoce… A że social media traktuję zwykle jako jeden z elementów mojej pracy zawodowej i promocji tejże pracy… to i mniej do opisywania w mediach, gdy zawodowo zawieszenim, zamrożenim… – napisała Kasia. Jak widać, kwarantanna zdecydowanie służy Katarzynie Skrzyneckiej. Póki co nie angażuje się zbytnio w życie internetowe , ponieważ wreszcie może pozwolić sobie na spędzenie czasu z rodziną. Do tej pory wszystko było zależne od...

Przeczytaj
Styl życia Katarzyna Skrzynecka pokazała się w bikini. Dopiero teraz widać, jak bardzo schudła!
Widać, że Katarzyna Skrzynecka świetnie czuje się w nowym ciele. Jej zdjęcie w bikini rozpaliło fanów. Jedni są zachwyceni, a drudzy ostrzegają gwiazdę... Przed czym?
Milena Majak
sierpień 16, 2019

Figura Katarzyny Skrzyneckiej to ostatnio głośny temat. Gwiazda chwali się co jakiś czas efektami prowadzonej diety . Jeszcze nigdy nie opublikowała jednak zdjęcia w bikini. Obecnie przebywa z rodziną na wakacjach w tunezyjskim Sousse. Nadarzyła się więc idealna okazja do zaprezentowania się w stroju kąpielowym . Teraz widać dokładnie, jak bardzo schudła .  Katarzyna Skrzynecka pozuje w bikini Do tej pory zarówno  wpadki modowe , jak i  wpadki makijażowe  były dla Katarzyny Skrzyneckiej chlebem powszednim. Wielokrotnie wspominała również o nieudanych próbach odchudzania . W efekcie bardzo rzadko pojawiała się na imprezach branżowych. Była całkowicie pochłonięta życiem rodzinnym. Odkąd jednak odstawiła mięso i schudła 10 kg , to wszystko diametralnie się zmieniło. Dużo chętniej i częściej publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych. Szczególnie aktywna jest na Instagramie. Niedawno dodała zdjęcie z wakacji, na którym pozuje w bikini . Musimy przyznać, że efekty diety są wręcz oszałamiające. Nietrudno zauważyć, że Katarzyna Skrzynecka jest zdeterminowana i konsekwentnie dąży do założonego celu. W zaledwie osiem tygodni zgubiła już 14 kilogramów . Pochwaliła się, że musi schudnąć jeszcze tylko sześć kilogramów. Nie wszyscy jednak podzielają jej entuzjazm... Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka) Sie 14, 2019 o 8:14 PDT Gwiazda jest na wegańskiej diecie redukcyjnej . Regularnie ćwiczy również pod okiem męża, trenera fitness  Marcina Łopuckiego . Wydawać by się mogło, że mając takiego eksperta "pod ręką" fani nie powinni się obawiać o zdrowie Katarzyny Skrzyneckiej. Są jednak dość sceptycznie nastawieni do jej nowego jadłospisu. Martwią się o zbyt szybki spadek wagi, który może...

Przeczytaj
ONS
Makijaż Ten makijaż oszpecił Katarzynę Skrzynecką. Wytuszowanie sztucznych rzęs dało efekt 'pajęczych nóżek'
Katarzyna Skrzynecka na Różach Gali 2018 zaliczyła spektakularną wpadkę makijażową. Tak fatalnie podkreślonych rzęs dawno nie widziałyśmy.
Milena Majak
listopad 20, 2018

Gwiazda zazwyczaj zaliczała wpadki modowe , których media plotkarskie nie omieszkały jej wytknąć. Tym razem jednak nikt nie pastwi się nad jej nieudaną stylizacją . Na Różach Gali 2018 niestety największą uwagę zwrócił jej makijaż , a dokładniej rzęsy, które były wręcz oblepione tuszem do rzęs ... Wpadka makijażowa Katarzyny Skrzyneckiej na Różach Gali 2018 Katarzyna Skrzynecka jest doskonałym przykładem na to, jak sztuczne rzęsy mogą zepsuć cały makijaż . Gwiazda bardzo często decyduje się na doczepienie paska lub kępek , ale nigdy wcześniej nie wyglądało to tak źle. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka) Lis 20, 2018 o 4:02 PST Mamy dwa przypuszczenia: albo Katarzyna Skrzynecka przykleiła sobie nietrafiony model paska sztucznych rzęs , albo po przyklejeniu normalnego modelu za mocno go wytuszowała . I właśnie ta druga opcja jest najbardziej prawopodobna. Oczywiście wiele wizażystek i blogerek poleca użycie mascary, ale nie w takiej ilości - chodzi po prostu o scalenie naturalnych włosków z tymi sztucznymi, aby nie odznaczały się od siebie .  Przy tak ciężkim makijażu oka również brwi powinny zostać podkreślone , czego w przypadku Katarzyny Skrzyneckiej niestety zabrakło. Rzęsy zasłaniają niemal całą powiekę i łuk brwiowy ginie przy tak mocno zaakcentowanych rzęsach. Niezbyt udany make-up dopełniają też policzki, a w zasadzie nadmiar pomarańczowego różu , który tworzy okrągłe jabłuszka. Zdjęcie: Ons.pl Katarzyna Skrzynecka padła niestety ofiarą doklejania rzęs. A wy jaki makijaż byście dla niej wybrały? Zdjęcie główne: Ons.pl

Przeczytaj