Cherelle Neille ma 26 lat i mieszka w Manchesterze. Obecnie pracuje jako ekspedientka, ale w przeszłości chciałaby spróbować swoich sił m.in. w aktorstwie. Jest samotną matką i jak twierdzi, to uroda nie pozwala jej na znalezienie prawdziwej miłości. Według niej, mężczyźni, z którymi się spotyka traktują ją jak "cukiereczka", lubią się z nią pokazywać i robić zdjęcia, ale nic więcej.Cherelle mówi, że dziewczyny niewyróżniające się urodą mają w życiu łatwiej, ponieważ faceci chcą poznać ich osobowość, a nie tylko urodę.Polecamy: To zdarza się każdej z nas! Dlaczego ta zbyt ciasna sukienka stała się... viralem?Jej niezwykła uroda ponoć wpłynęła także na jej przyjaźnie.

Reklama
Dziewczyny są zbyt zazdrosne. Kiedyś byłam w klubie z moją przyjaciółką i kiedy poszłyśmy do łazienki, mnóstwo dziewczyn komplementowało moje włosy, spojrzenie i wtedy nagle ona wyszła i opuściła klub, zupełnie nic mi nie mówiąc.

Polecamy: Nawet dzieci nie potrafią ich odróżnić! Która z nich to prawdziwa Kate Middleton?Cherelle ma ponad 30 tys. obserwatorów na Instagramie, ale tam także spotykają ją przykrości. Kiedyś ktoś do niej napisał:

Reklama

Czy Waszym zdaniem Cherelle naprawdę jest za ładna? Czy może po prostu tylko nie ma szczęścia do mężczyzn. Jedno jest pewne - zwraca uwagę na to, aby kobiet nie traktować przedmiotowo i nie patrzeć na nie jedynie z perspektywy urody. Polecamy: Ewa Farna w bardzo opiętej sukience podkreśliła swój biust! Do tego... torebka za 10 tys. zł! Seksi?

Reklama
Reklama
Reklama