klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Ta dziewczyna zrobiła sobie 50(!) operacji plastycznych

Ta dziewczyna przez siedemnaście lat zrobiła sobie kilkadziesiąt operacji plastycznych. Czy było warto?
Laura Osakowicz
lipiec 31, 2019

Influencerka i celebrytka, Laura-Alicia wystąpiła między innymi w brytyjskim reality show 'Ex na plaży' w 2016 roku. Jeszcze wtedy wyglądała zupełnie inaczej, przede wszystkim miała szczupłe wysportowane ciało i wąskie biodra. Dziś chwali się krągłościami i otwarcie mówi, że to zasługa operacji plastycznych.

Zobacz także: Huda Kattan poddała się drastycznemu zabiegowi. Wygląda po nim jak ofiara pobicia

Nie tylko Doda i Sykut-Jeżyna! Zobacz, jak polscy celebryci sami obcinają i farbują swoje włosy

Wydała pół miliona funtów na poprawę swojego wyglądu

Laura-Alicia bez wstydu na Instagramie dzieli się informacjami o przebytych do tej pory zabiegach poprawiających wygląd jej twarzy i ciała. Deklaruje, że wykonała ich do tej pory aż 50, a łączna kwota jaką wydala to około 500 tysięcy funtów (ponad 2,3 mln złotych).

Kobieta pierwszą operację wykonała w wieku 18 lat. Jako dziecko została ciężko pobita przez swoich rówieśników, którzy złamali jej nos, żuchwę i żebra. Była nieakceptowana i komentowano jej wygląd. Często słyszała, że jest brzydka i gruba. Wspomina, że patrzyła wtedy na zdjęcia modelek Victoria's Secret, które wydawały jej się takie szczęśliwe przez to, że były szczupłe i piękne.

Już gdy miała 15 lat wiedziała, że powiększy sobie biust. Odkładała nawet swoje kieszonkowe, a gdy stała się pełnoletnia, rodzice zaskoczyli ją wymarzonym prezentem - zafundowali jej operacje biustu. Zbiegła się ona w czasie z korektor nosa i uszu, która miała naprawić skutki pobicia. Gdy znajomi zobaczyli jej nowy wygląd, nie mogli uwierzyć, jak bardzo się zmieniła. Stała się bardziej lubiana i pewna siebie. Tak zaczęła się jej spirala operacji plastycznych.

Łącznie Laura-Alicia wykonała 50 operacji plastycznych, w tym 8 operacji biustu i 7 operacji nosa. Ostatnio wykonane przez nią zabiegi miały na celu powiększyć jej biodra i pupę. Wcześniej była bardzo szczupła, ale jak sama mówi - moda się zmieniła, a ona zawsze marzyła o kobiecych krągłościach. Odessała więc każdy mililitr tłuszczu z ciała i wtłoczyła go w pośladki.

Jej muzą jest Kim Kardashian, oskarża ją jednak o zaprzeczanie, że poddawała się zabiegom, które poprawiły jej krągłości. Uważa, że celebrytka powinna być szczera z ludźmi, którzy ją obserwują.

Jak wygląda Laura-Alicia po 50 operacjach i czy faktycznie warto było wydać na nie ponad pół miliona funtów? Zobaczcie naszą galerię. 

Żródło zdjęcia głównego: Instagram

1 z 7

Laura-Alicia w 2016 roku

Laura-Alicia w 2016 roku
2 z 7

Laura-Alicia w 2016 roku

Laura-Alicia w 2016 roku
Instagram https://www.instagram.com/p/BQi6MOFj4Zu/
3 z 7

Laura-Alicia w 2016 roku

Laura-Alicia w 2016 roku
Instagram https://www.instagram.com/p/BJ5ZipyDF3S/
4 z 7

Laura-Alicia po 50 operacjach plastycznych

Laura-Alicia po 50 operacjach plastycznych
Instagram https://www.instagram.com/p/BxP8fhEH9Ex/
5 z 7

Laura-Alicia po 50 operacjach plastycznych

Laura-Alicia po 50 operacjach plastycznych
Instagram https://www.instagram.com/p/BwU6Zb6HoJp/
6 z 7

Laura-Alicia po 50 operacjach plastycznych

Laura-Alicia po 50 operacjach plastycznych
Instagram https://www.instagram.com/p/Bxh5swynSOd/
7 z 7

Laura-Alicia po 50 operacjach plastycznych

Laura-Alicia po 50 operacjach plastycznych
Instagram https://www.instagram.com/p/BzjJk0BH2ZR/
Komentarze
Julia Wieniawa i operacja nosa
Instagram@juliawieniawa
Newsy Fanka sugeruje Julii Wieniawie operację nosa. Gwiazda odpowiedziała na hejt
Julia Wieniawa odpowiedziała internautce, czy planuję operacje nosa. Przy okazji pokazała, z jakim hejtem mierzy się każdego dnia.
Redakcja Wizaz.pl
grudzień 22, 2020

Julia Wieniawa nie narzeka na brak pracy, chociaż niedługo świętować będzie dopiero swoje 22 urodziny. Gwiazda skupia wokół siebie jednak nie tylko fanów, na co dzień spotyka się także ze sporym hejtem ze strony internautów. Tym razem anty-fanka uderzyła w jej czuły punkt , dlatego Julia zdecydowała się wejść w dyskusję. Zobacz także:  Najnowsze zdjęcie Julii Wieniawy zelektryzowało jej fanów: „ja i moja miłość” Julia Wieniawa potrzebuje operacji nosa? Odpowiedziała na komentarz internautki  Nie wszyscy, którzy piszą do Julii Wieniawy w wiadomościach prywatnych na Instagramie chcą docenić jej pracę. Gwiazda wyjątkowo odpisała na wiadomość jednej z internautek, a następnie całą rozmowę opublikowała na swoim InstaStories. Dotyczyła ona rzekomo niezbędnej operacji jej nosa. Kiedy planujesz operację nosa? - zapytała internautka. Ponieważ J ulia jest fanką naturalnego piękn a i nie planuje żadnych operacji, stanowczo odpowiedziała: Co Pani przeszkadza? Lubie swój nos i swoją twarz i całe swoje ciało, bo jest moje i naturalne. Następnie całe zajście Wieniawa skomentowała na swoim Stories. Okazuje się, że nos jeszcze niedawno był jej największym kompleksem . Długo zajęło jej zaakceptowanie go.  Bardzo mi jest przykro, że ktoś jest w stanie napisać coś takiego do drugiej osoby, a w szczególności kobieta do drugiej kobiety.  Ja sobie z tym radzę, natomiast cale życie miałam kompleksy na punkcie mojego nosa, ale polubiłam go, bo jest mój, po prostu - szczerze wyznała. Jednocześnie zaapelowała, aby przestać niepotrzebnie wpędzać się nawzajem w kompleksy.  Również  zachęcam wszystkich do akceptowania siebie w całości - swoich zalet, wad, mankamentów....

Przeczytaj