klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Ta Polka została uznana za najseksowniejszą sędzię piłkarską. Jest naprawdę piękna!

O młodej sędzi piłkarskiej, Karolinie Bojar mówią wszyscy! A to dzięki brytyjskiemu dziennikowi "The Sun".
Milena Majak
marzec 15, 2018

Od kiedy Karolina Bojar w 2015 roku zdobyła uprawnienia do sędziowania meczów piłkarskich, jej popularność stale rośnie. Ale dopiero po niedawnej publikacji artykułu w brytyjskim "The Sun" i okrzyknięciu ją najsekswoniejszym arbitrem, Polka zyskała rzeszę fanów na Instagramie. W ciągu kilku dni wzrost obserwatorów sięgnął ponad 100 tysięcy! 

KWC 2021: hity do makijażu, które pokochały Wizażanki

Seksowna sędzia piłkarska, czyli Karolina Bojar

Jak możemy dowiedzieć się z opisu Karoliny Bojar na Instagramie, oprócz tego, że interesuje się piłką nożną i lubi biegać, studiuje również prawo w rodzinnym Krakowie. Największym marzeniem tej 21-latki, jest powtórzenie sukcesu Bibiany Steinhaus – pierwszej kobiety w historii Bundesligi, która sędziowała mecz w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Podczas gdy w Premier League musimy pogodzić się z sędziowaniem przez Jona Mossa i Anthony'ego Taylora, fani piłki nożnej mają w Polsce dużo lepsze widoki na boisku - czytamy w artykule "The Sun".

Miłością do piłki nożnej zaraził ją dziadek Karol, który również był licencjonowanym arbitrem piłkarskim. Jak sama przyznała, bycie sędzią przyciąga ją nie tylko ze względu na szczególny stosunek, jaki ma właśnie do tego sportu, ale również z powodu adrenaliny oraz wyzwań, które czekają na nią podczas meczu.

W trakcie gry są różne sytuacje, które mogą generować agresywne zachowanie. Kobiety mają naturalny urok, który pozwala nam zachować spokój podczas gry, nawet w napiętej sytuacji - powiedziała Karolina Bojar na jednym z materiałów wideo.

Jednocześnie dodała, że akcja gry nigdy nie jest taka sama i w piłce nożnej nie ma rutyny, nie da się zaplanować wszystkiego od A do Z i właśnie to jest według niej najlepsze w tym sporcie. Przyznała, że stara się komunikować na tym samym poziomie, co gracze na boisku i nie patrzeć na nich z góry. To jest podobno jej najlepszy sposób na budowanie relacji.

Zobacz także: Ta szwedzka modelka zasłynęła dzięki... nogom! Mają aż 108 cm długości

Trudno nie zauważyć, że artykuł w "The Sun" bardzo pomógł Karolinie Bojar rozwinąć skrzydła w mediach. Z dnia na dzień pojawia się coraz więcej materiałów z jej udziałem. W naszej galerii możecie zobaczyć jej zdjęcia - nic dziwnego, że Brytyjczycy zdcydowali się o niej napisać :).

Zdjęcie główne: Instagram.com/bojarmeow

1 z 4

Karolina Bojar

Karolina Bojar
Instagram.com/bojarmeow https://www.instagram.com/p/BfVm8ofltj7/?taken-by=bojarmeow
2 z 4

Karolina Bojar

Karolina Bojar
Instagram.com/bojarmeow https://www.instagram.com/p/BTERYEahxB8/?taken-by=bojarmeow
3 z 4

Karolina Bojar

Karolina Bojar
Instagram.com/bojarmeow https://www.instagram.com/p/BamATjUhyY4/?taken-by=bojarmeow
4 z 4

Karolina Bojar

Karolina Bojar
Instagram.com/bojarmeow https://www.instagram.com/p/Bb7Yvf5FrKa/?taken-by=bojarmeow
Komentarze