klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Ta urocza dziewczynka z 'Titanica' ma już 29 lat! Jak się zmieniła?

Mimo że dojrzała, to nadal można w niej rozpoznać tamtą rezolutną dziewczynkę.
Redakcja Wizaz.pl
lipiec 30, 2020

Tej uroczej dziewczynki z burzą loków po prostu nie da się nie pamiętać. Zaledwie 8-letnia wówczas Alex Owens-Sarno wcieliła się wówczas w rolę Cory w "Titanicu". Możecie ją kojarzyć między innymi ze sceny w luku bagażowym, gdzie tańczyła z Jackiem. 

Aż trudno w to uwierzyć, ale od momentu premiery filmu minęło już 21 lat! A to znaczy, że Alexandrea Owens-Sarno ma już 31 lat - bardzo się zmieniła i jest piękną kobietą. 

Wakacyjne metamorfozy gwiazd. One zaszalały z fryzurą!

Jak zmieniła się dziewczynka z "Titanica"?

Nawet po tych 23 latach na światło dzienne wychodzą kolejne ukryte w filmie symbole. Jeden z nich dotyczy chociażby finałowej sceny oraz godziny, którą wskazuje zegar przy schodach. Nadal również przyglądamy się wielu gwiazdom, które zagrały w "Titanicu". Szczególne wrażenie zrobiła na nas metamorfoza Billy'ego Zane'a wcielającego się w rolę Cala Hookley'a. Ale patrząc na najnowsze zdjęcia Alex Owens-Sarno, jesteśmy jeszcze bardziej zachwycone.

Kilka lat temu w rozmowie z dziennikarzami portalu BuzzFeed wyznała, że Leonardo DiCaprio zamawiał dla niej między scenami masło orzechowe i kanapki z galaretką. Tańczył również wokół kamery próbując ją rozśmieszyć. We wspomnieniach z dziecięcych lat pisała, że od zawsze marzyła o tym, aby zostać aktorką, ale po roli w "Titanicu", Alexandrea nie zrobiła zawrotnej kariery aktorskiej. Nigdy nie wystąpiła później w żadnej mniejszej czy większej produkcji. Mimo to rola Cory pozwoliła jej rozwinąć w sobie artystyczną duszę. Na zawsze zaszczepiła w niej też miłość do sztuki.

Zobacz także: Jak dziś wygląda Natalia Oreiro? Gwiazda telenoweli już nie ma długich loków

Skończyła Kalifornijski Uniwersytet Stanowy na kierunku pisarstwo. Za sobą ma również drugi fakultet z gry aktorskiej. Zagraniczne media podają, że próbuje także swoich sił jako scenarzystka i producentka. Jak teraz wygląda? Jej najnowsze zdjęcia możecie zobaczyć w naszej galerii!

Zdjęcie główne: Instagram.com/womansworldmag

1 z 6

Alexandrea Owens-Sarno obecnie

Alexandrea Owens-Sarno obecnie
Instagram.com/alexowenssarno https://www.instagram.com/p/BDCQG3yNJ1V/?taken-by=alexowenssarno
2 z 6

Alexandrea Owens-Sarno obecnie

Alexandrea Owens-Sarno obecnie
Instagram.com/alexowenssarno https://www.instagram.com/p/BFuL4DEtJ1v/?taken-by=alexowenssarno
3 z 6

Alexandrea Owens-Sarno obecnie

Alexandrea Owens-Sarno obecnie
Instagram.com/alexowenssarno https://www.instagram.com/p/BEjmhxONJwu/?taken-by=alexowenssarno
4 z 6

Alexandrea Owens-Sarno obecnie

Alexandrea Owens-Sarno obecnie
Instagram.com/alexowenssarno https://www.instagram.com/p/Bd8NnWbh__U/?taken-by=alexowenssarno
5 z 6

Alexandrea Owens-Sarno obecnie

Alexandrea Owens-Sarno obecnie
Instagram.com/alexowenssarno https://www.instagram.com/p/BZVDI_uBjjQ/?taken-by=alexowenssarno
6 z 6

Alexandrea Owens-Sarno obecnie

Alexandrea Owens-Sarno obecnie
Instagram@alexowenssarno
Komentarze
Jack i rose na titanicu
Styl życia Tego szczegółu w 'Titanicu' prawie nikt nie zauważa, a sprawia, że film staje się jeszcze bardziej romantyczny!
Zapewne większość z was choć raz w życiu oglądała film "Titanic", ale zapewniamy was, że tego raczej do tej pory nie zauważyłyście w tym filmie. Czas to nadrobić i jeszcze bardziej wzruszać się historią Rose i Jacka.
Agnieszka Pulikowska
grudzień 09, 2019

Jesteście fanami "Titanica"? Jak dokładnie go oglądaliście? Produkcja z 1997 roku opowiada o wydarzeniach na tytułowym statku, który zatonął w 1912 roku po zderzeniu z górą lodową. Przedstawiono w niej historię miłości Rose (Kate Winslet) i Jacka (Leonardo DiCaprio), która rozegrała się na jego pokładzie. Film otrzymał 11 Oscarów i zdobył miliony fanów na całym świecie, a historię miłości tej pary, wielu jest gotowych z marszu opowiedzieć ze szczegółami... No właśnie, czy aby na pewno znacie wszystkie szczegóły tej produkcji? Polecamy:   Opublikowano nowe zdjęcia z planu filmu "Nowe oblicze Greya". Będzie bardzo gorąco! Romantyczna scena z "Titanica" W ostatniej scenie filmu, kiedy główna bohaterka wrzuca do wody Serce Oceanu i zasypia, po raz ostatni przenosi się na pokład Titanica, a dokładnie do sali głównej. Znowu jest młoda i zakochana i tam właśnie widzi swojego ukochanego. Jest to nawiązanie do sceny, którą mogliśmy w filmie oglądać wcześniej. Kiedy Jack ocalił Rose przed samobójstwem, jej ówczesny narzeczony zaprosił go w ramach podziękowań na kolację. Kiedy Jack i Rose się rozstawali, ten wsunął jej do ręki karteczkę z wiadomością "Spraw, by liczył się każdy dzień. Spotkajmy się przy zegarze". W finałowej scenie Jack czeka na ukochaną przy tym samym zegarze, ale najważniejsza jest godzina, którą ten wskazuje - jest 2:20. Niby nic wielkiego, ale... To właśnie wtedy statek zatonął 15 kwietnia 1912 roku. Jest to więc symboliczna godzina. Polecamy:   Pamiętacie Peggy ze "Świata według Bundych"? Tak zmieniła się od czasów serialu Foto: screen z YouTube Jak widać, film "Titanic" został dopracowany w każdym elemencie, nawet tym, który ciężko...

Przeczytaj
Newsy Pamiętacie tego przystojniaka z "Titanica"? Nie uwierzycie, jak wygląda teraz! Nowe zdjęcia
Billy Zane, który wcielał się w rolę Cala Hookley'a w "Titanicu" zmienił się nie do poznania! Nie uwierzycie, jak teraz wygląda aktor!

Jak obecnie wygląda Billy Zane wcielający się w rolę Cala Hookley'a z "Titanica"?  55-letni dziś aktor w ciągu ponad dwudziestu lat od premiery kultowego filmu zmienił się do tego stopnia, że trudno doszukiwać się w nim cech wyglądu przystojniaka ze statku! Jak dziś wygląda Cal z "Titanica"? Nowe zdjęcia! Billy podobnie do głównych bohaterów z "Titanica" całkowicie zmienił wizerunek, ale w porównaniu do Leonardo DiCaprio czy Kate Winslet to właśnie jego metamorfoza zaskakuje najbardziej. Tylko spójrzcie poniżej, jak aktor wygląda teraz. Gwiazdor jest łysy, nosi siwą brodę ale nadal ma to coś, prawda?         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Billy Zane (@billyzane) Billy Zane ma dziś 55 lat. Choć to "Titanic" przyniósł mu największą sławę, aktor ma na swoim koncie ponad 100 ról! Widzowie mogą go również kojarzyć z filmów "Martwa cisza", "Krew odkupienia", "Ocalony" czy "Powrót do przeszłości".         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Billy Zane (@billyzane)  

Przeczytaj