klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
deynn
Styl życia

Tak Deynn wyglądała zaledwie zaledwie 4 lata temu. Bardzo się zmieniła?

Zastanawialiście się, jak Deynn wyglądała na początku blogowania? Blogerka na swoim InstaStory przypomniała, jak wyglądała zanim rozpoczęła treningi. Duża różnica?
Ewelina Błeszyńska
grudzień 20, 2017

Deynn to blogerka, którą rozpoznają dziś właściwie wszyscy. A już na pewno ci, którzy obserwują polskich influencerów. Deynn obecnie bez wątpienia jest jedną z najbardziej popularnych blogerek, ale nie wszyscy kojarzymy, jak wyglądały jej początki. Jak się okazuje, kiedyś Marita Surma wyglądała zupełnie inaczej.

Wakacyjne metamorfozy gwiazd. One zaszalały z fryzurą!

Jak Deynn wyglądała kiedyś?

Imponująca metamorfoza Deynn to oczywiście zasługa intensywnych treningów. Dziś razem z narzeczonym - Danielem Majewskim są najpopularniejszymi blogerami w tematyce fitness. Marita dziś może pochwalić się idealnie umięśnionym ciałem, a na zmianę jej wyglądu wpłynęły także operacje plastyczne (powiększenie ust). Marita otwarcie mówi o tym, co zmieniła w swoim ciele i nie przejmuje się opiniami hejterów. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia Deynn sprzed metamorfozy, z których sama się dziś śmieje. Poznałybyście ją na zdjęciach sprzed kilku lat?

Zobacz także: Blogerka Deynn zdradziła swoje ulubione kosmetyki. Czego używa na co dzień?

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Źródło zdjęć: Instagram

1 z 6

Metamorfoza Deynn

Metamorfoza Deynn
2 z 6

Metamorfoza Deynn

Metamorfoza Deynn
3 z 6

Metamorfoza Deynn

Metamorfoza Deynn
4 z 6

Metamorfoza Deynn

Metamorfoza Deynn
5 z 6

Metamorfoza Deynn

Metamorfoza Deynn
6 z 6

Metamorfoza Deynn

Metamorfoza Deynn
Komentarze