klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Zdjęcia Klaudii El Dursi z przeszłości. To naprawdę ona!
Styl życia

Tak Klaudia El Dursi wyglądała 10 lat temu. To naprawdę ona!

Czy Klaudia El Dursi poddała się operacjom plastycznym? Zdjęcia z przeszłości ujawniły, jaka jest prawda.
Milena Majak
październik 01, 2019

Wiele osób zastanawiało się, jakiego pochodzenia jest Klaudia El Dursi. Jej egzotyczna uroda niewątpliwie zwraca uwagę i niewątpliwie była jednym z kluczowych powodów, dla których otrzymała złoty bilet. Uczestniczka "Top Model" urodziła się w Polsce, ale jej ojciec pochodzi z Libii.

Mimo że niektórzy zarzucali jej poprawianie urody, pojawiły się dowody na to, że Klaudia to naturalnie piękna kobieta, która znalazła się pod niesłusznym ostrzałem internautów. 

Chris wygra „Hotel Paradise”? Reakcja Klaudii El Dursi zdradza wszystko!

Jak kiedyś wyglądała Klaudia El Dursi? 

Fałszywa skromność Klaudii zraziła do niej uczestników i widzów. Oliwy do ognia dolały informacje o małym oszustwie aspirującej modelki. Na castingu chciała wszystkich przekonać, że jest nieśmiała i wstydzi się swojego ciała, ale nie powiedziała o sobie całej prawdy. Stało się jednak tak, jak wiele osób przypuszczało - pierwsze sesje zdjęciowe szybko zweryfikowały jej umiejętności.

Widać, że czuje się pewnie przed obiektywem aparatu i ma sporo do zaoferowania jako modelka. Potrafi wykorzystać egzotyczną urodę do stworzenia pięknego zdjęcia. Szczególnie Marcin Tyszka zachwycał się El Dursi. Kiedy w sieci wylała się na nią fala hejtu, fotograf stanął nawet w jej obronie

To sprawiło, że internauci rozpoczęli kolejne poszukiwania i tak w ciągu kilku dni udało im się dotrzeć do kolejnych zdjęć Klaudii z przeszłości. Zrobiono je około 10 lat temu i wyraźnie widać, że El Dursi nic a nic się nie zmieniła. Oczywiście jej uroda jest bardziej dojrzała, kobieca, ale na próżno dopatrywać się w tym wszystkim dzieła chirurga czy lekarza medycyny estetycznej. 

Patrząc na jej zdjęcia z przeszłości, można dojść do wniosku, że z biegiem lat wcale nie ubywa jej urody. Staje się coraz piękniejsza! Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądała w 2008 roku.

Zdjęcie główne: Instagram.com/klaudia_el_dursi

1 z 3

Klaudia El Dursi w 2008 roku

Klaudia El Dursi w 2008 roku

(fot. Andrzej WRZESINSKI/East News)

2 z 3

Klaudia El Dursi w 2008 roku

Klaudia El Dursi w 2008 roku

(fot. Andrzej WRZESINSKI/East News)

3 z 3

Klaudia El Dursi w 2008 roku

Klaudia El Dursi w 2008 roku

(fot. Andrzej WRZESINSKI/East News)

Komentarze