Wejdź
Oliwia i Łukasz z ŚOPW
Styl życia

Tak Oliwia z ŚOPW wygląda zaledwie 6 dni po porodzie!

Od porodu Oliwii ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" minął niecały tydzień, a ona wygląda wręcz fenomenalnie. Świeżo upieczona mama postanowiła przywitać się z fanami na InstaStories.
Milena Majak
czerwiec 02, 2020

Oliwia i Łukasz niedawno zostali po raz pierwszy rodzicami. Przez program wszystko było trzymane w ogromnej tajemnicy, ale wreszcie ta dwójka nie musi ukrywać ani uczuć do siebie, ani tego, że właśnie urodził im się synek. Niedawno chwalili się tak zwaną sesją brzuszkową, a teraz pokazali pierwsze rodzinne nagranie. Aż trudno uwierzyć, że zaledwie niecały tydzień temu Oliwia rodziła. Wygląda obłędnie!

Kto wybierał obrączki ślubne Oliwii i Łukasza ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”?

Jak Oliwia z ŚOPW wygląda po ciąży?

Małżeństwo postanowiło nagrać specjalne InstaStories dla fanów, w którym podziękowali za wszystkie gratulacje. Od kiedy pojawiła się informacja o tym, że Oliwia jest w ciąży, a później, że na świat przyszedł Franek, oboje dostali mnóstwo wiadomości.

To nasze pierwsze wspólne Instastory. Nie było okazji, chcielibyśmy bardzo wszystkim podziękować za wszystkie życzenia i gratulacje - mówią Oliwia i Łukasz.

Jak Oliwia z ŚOPW wygląda po ciąży?

Zdjęcie: Screen z InstaStories na Instagram.com/elkuchta; Instagram.com/modrafrelka

Mały Franek urodził się dokładnie w Dzień Matki, kilka dni po emisji finałowego odcinka show, w którym poznali się jego rodzice. Jak sama Oliwia napisała pod ostatnim zdjęciem, Franek jest dla niej największą nagrodą w jej życiu.

Macierzyństwo zdecydowanie służy Oliwii. Sama zresztą przyznała, że bycie mamą Franka bardzo ją uskrzydla. Mimo że spędziła z nim jeszcze niewiele czasu, już jest w nim zakochana po uszy. 

Zdjęcie główne: Instagram.com/modrafrelka

Komentarze
Styl życia Marietta z Love Island jest w ciąży?
Na finale programu widać było jej krągły brzuszek. Fani pytają: "który to miesiąc?". Czy naprawdę uczestniczka "Love Island" jest w ciąży?
Laura Osakowicz
październik 15, 2019

Choć pierwsza polska edycja "Wyspy Miłości" dobiegła końca, to kontrowersje wokół programu i jego uczestników wcale nie słabną. Niedawno pisaliśmy o tym, że internauci dopatrują się spisku w związku z finałem Love Island - ich zdaniem był zaplanowany, a widzowie wcale nie mieli wpływu na to kto wygrał. Dziś natomiast wszyscy mówią już tylko o tym, że typowana wcześniej na faworytkę programu Marietta może być w ciąży!  Zobacz także:  Finał Love Island - kto wygrał pierwszą edycję? Ciąża Marietty z Love Island Marietta przed programem przeszła niemałą metamorfozę - widocznie schudła i przefarbowała włosy z blondu na ciemny brąz, co zdecydowanie dodało jej urody. Na początku programu nie miała zbyt dużo szczęścia w doborze partnerów. Jednak wkrótce dołączył do programu Franek , z którym połączyła ją miłość niemal od pierwszego wejrzenia. Stali się nierozłączni i tak pozostało aż do końca programu.  Podczas finałowego odcinka Marietta miała na sobie czerwoną sukienkę z głębokim dekoltem i falbankami na rękawach. W ujęciu, w którym Franek czyta Marietcie przygotowaną wcześniej romantyczną przemowę, fani dopatrzyli się u uczestniczki... krągłego brzuszka . Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci) Paź 13, 2019 o 1:50 PDT Który miesiąc, Marietko? Czy Marietta jest w ciąży? Czy przytyła? Bo widać brzuszek zaokrąglony - pytają internauci Jeśli Marietta byłaby w ciąży, to z pewnością nie byłoby to dziecko Franka , ani żadnego z uczestników. Wyspiarze byli zamknięci w willi przez półtora miesiąca, więc to za mało, aby było już widać brzuszek.  Cóż, nam jednak te komentarze wydają się przesadzone. Marietta po prostu miała na sobie niekorzystny krój...

Przeczytaj

Nasze akcje