Targi rzeczy dla zwierząt MEET MY FRIENDS to idealna okazja do poznania nie tylko psich przyjaciół, ale też najciekawszych wystawców rzeczy dla zwierząt z całej Polski. W wydarzeniu wezmą udział lokalne i ogólnopolskie marki, które specjalizują się w produkcji akcesoriów, gadżetów, zabawek i karm dla zwierząt najwyższej jakości.

Reklama
MEET MY FRIENDS
mat. prasowe

To jednak nie wszystko, bo MEET MY FRIENDS to także atrakcje i place zabaw dla psów, spotkania z behawiorystami, warsztaty, wykłady edukacyjne, a także spotkania z fundacjami, aktywistami i dużą dawką wiedzy na temat odpowiedzialnej adopcji i behawioru zwierząt. To wszystko w towarzystwie pięknej pogody, oprawy muzycznej, zimnych napojów, lodów dla psów (i nie tylko!), miejsca do chillu i wielu przyjaciół.

MEET MY FRIENDS
mat. prasowe

Wydarzenia MEET MY FRIENDS zawsze łączą w sobie lokalną społeczność, miłośników czworonogów, letni klimat i wyjątkowe lokalizacje, będące centrum warszawskiej kultury.

Zobacz także

Od początku przyświeca im też cel promowania małych i nieznanych fundacji i stowarzyszeń prozwierzęcych, odpowiedzialnych adopcji, zapobieganiu bezdomności i zwiększania świadomości społecznej na temat dobrostanu zwierząt. Organizatorzy pragną stworzyć przestrzeń dla wyjątkowych spotkań ludzi i zwierząt - naszych przyjaciół.

Targi rzeczy dla zwierząt MEET MY FRIENDS odbędą się 21 lipca i 18 sierpnia nad Wisłą, przy bulwarze Flotylii Wiślanej (pomiędzy Pomostem a Cudem nad Wisłą) w godzinach 11:00-19:00. Nie można, a TRZEBA z pieskiem!

Event: https://www.facebook.com/events/1204910610429513

Reklama

Materiał promocyjny Pomost 511 i Cud nad Wisłą.

Reklama
Reklama
Reklama