iwostin solecrin
Wyniki testu
kosmetyki ziaja
Chcę testować
philips lumea
Hot Trendy 2022
krem koloryzujący rare beauty
Chcę testować
kosmetyki aa wings of color
Chcę testować
kosmetyki palmolive
Chcę testować
kosmetyki AA
Wyniki testu
kosmetyki tołpa
Wyniki testu
Gama Hyaluron Plump od Elseve
Wyniki testu
kosmetyki samarite
Laureaci
suplement diety restme
Laureaci
kosmetyki feedskin
Laureaci
kosmetyki revitalift
Laureaci
kosmetyki iwostin
Laureaci
kosmetyki avene
Laureaci
krem nivea
Wyniki testu
kosmetyki wella
Laureaci
kosmetyki ziaja
Laureaci
kosmetyki ziaja
Laureaci
kosmetyki aa
Laureaci
Kobieta z kwiatowym tatuażem
Rawpixel/iStock
Styl życia

Tatuaże kwiaty - 25 najpiękniejszych inspiracji z Instagrama [Zdjęcia]

Tatuaże kwiaty to jeden z najczęściej wybieranych wzorów u kobiet. Są nie tylko delikatnie, subtelne i piękne, ale również mają wyjątkowe znaczenia. Najpopularniejsze wzory florystyczne to róża i stokrotki! Nie są jednak jedynymi trendami wśród kwiecistych tatuaży. Zobacz, jakie jeszcze gatunki wybieramy najczęściej!

Tatuaże kwiaty są bardzo uniwersalnym wzorem, który trzeba jednak przemyśleć. Warto dobrać odpowiedni motyw, który będzie odzwierciedlał nasz charakter i pragnienia. Przygotowałyśmy dla was inspiracje na tatuaże kwiaty na różnych partiach ciała i w odmiennym stylu. Zarówno fanki dużych wzorów, jak i minimalistki znajdą tu coś dla siebie.

Spis treści:

 1. Najpopularniejsze tatuaże kwiaty, czyli róże
 2. Tatuaże kwiaty w radosne słoneczniki
 3. Popularne tatuaże w kwiaty lotosu
 4. Delikatne tatuaże w stokrotki
 5. Tatuaże kwiaty z symbolizującą harmonię lawendą
 6. Tatuaże kwiaty z symbolizującą lojalność lilią
 7. Tatuaże kwiaty ze zmysłową orchideą 
 8. Tatuaże kwiaty z płatkami magnolii
 9. Tatuaże kwiaty w orientalny kwiat wiśni
 10. Tatuaże w kwiaty polne
 11. Tatuaże kwiaty czarno-białe
 12. Rękaw w tatuaże kwiat
 13. Tatuaże kwiaty na plecach
 14. Tatuaże kwiaty na ramieniu
 15. Tatuaże kwiaty na dłoni
 16. Tatuaże kwiaty na nodze
 17. Tatuaże kwiaty na łydce
 18. Tatuaż kwiaty na nadgarstku
 19. Tatuaże kwiaty na kostce
 20. Tatuaż kwiaty na żebrach
 21. Delikatne tatuaże kwiaty
 22. Minimalistyczne tatuaże kwiaty
 23. Małe tatuaże kwiaty
 24. Tatuaże kwiaty wykonane metodą watercolor
 25. Tatuaże kwiaty geometryczne 

Nagrody KWC 2022: Redaktorki Wizaż.pl przetestowały najlepszy tusz do rzęs w Polsce!

Najpopularniejsze tatuaże kwiaty, czyli róże 

Róże to zdecydowanie najbardziej popularny wzór tatuaży dla kobiet. Wyglądają pięknie i mogą mieć wiele znaczeń. Przede wszystkim symbolizują mocne, wielkie uczucie, wewnętrzne piękno, ale również stratę. Ten tatuaż wykonywany jest właściwie na każdej części ciała, również u mężczyzn.

Tatuaże kwiaty w radosne słoneczniki

Słoneczniki to bardzo pozytywny i radosny motyw, który symbolizuje radość, zabawę, letnie, słoneczne dni. Ten tatuaż najlepiej będzie wyglądać w kolorach, bo to właśnie żółć kwiatów jest tak energetyzująca. Świetnym miejscem na słoneczniki są przedramię, udo, żebra.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ✥ tatuagens delicadas (@tarinealchaartattoo)

Popularne tatuaże w kwiaty lotosu

Kwiat lotosu to wyjątkowy symbol, który często kojarzony jest z duchowością, harmonią, a także idealnym pięknem. Mocno związany jest również z Buddą i innymi bóstwami. Ponadto może symbolizować dojrzałość, wiedzę i wewnętrzny spokój. To idealny wybór na minimalistyczny tatuaż kwiat.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez VADERS.DYE (@vadersdye)

Delikatne tatuaże w stokrotki 

Stokrotki to bardzo kobiecy, delikatny i subtelny wzór. Świetnie wyglądają na udach, rękach lub na obojczykach. Symbolizować mogą harmonię, stabilność, szczęście, a także czystość i niewinność. To doskonały wybór na pierwszy tatuaż!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 🕷Carolanne🕷 (@dollheart.tattoos)  

Tatuaże kwiaty z symbolizującą harmonię lawendą

Lawenda to bardzo elegancki wzór. Oznacza on spokój, harmonię, a także oddanie. Symbolizować może również tajemniczość, przemijanie. Lawenda to dość charakterystyczny wzór na tatuaż kwiat, dlatego nie sprawdzi się u każdego. 

Tatuaże kwiaty z symbolizującą lojalność lilią 

Kwiat lilii symbolizuje lojalność, czystość, honor i władzę. Na przestrzeni wieków miał wielorakie znaczenie, zarówno religijne. W chrześcijaństwie jest symbolem maryjnym, a czasem przedstawiającym Trójcę Świętą. Dla alchemików oznacza drzewo życia, a także oświecenie i doskonałość.

Tatuaże kwiaty ze zmysłową orchideą

Storczyki to jedne z najciekawszych kwiatów ze względu na swój charakterystyczny kształt. Ich symbolika wiąże się ze zmysłowością i służy również do odbierania złych wpływów. Ten rodzaj tatuażu jest głównie wybierany przez kobiety, ponieważ jego estetyka jest bardzo subtelna.

Tatuaże kwiaty z płatkami magnolii

Delikatne i elegancko zakrzywione płatki magnolii sprawiają, że idealnie nadają się do delikatnego tatuażu. Te kwiaty są niezwykle wytrzymałe, dlatego w wielu kulturach kojarzą się z wytrwałością, godnością i długim życiem, a także z kobiecym pięknem. Jest to idealny tatuaż dla pięknych i silnych kobiet.

Tatuaże kwiaty w orientalny kwiat wiśni

Tatuaże z kwiatami wiśni nawiązują do przemijania życia i upływu czasu, ponieważ te rośliny pojawiają się tylko na chwilę na początku wiosny. Pomimo krótkiego czasu trwania mają potężną symbolikę, zarówno w kulturach Wschodu i Zachodu. Gdy wychodzą pierwsze ich pąki, to w tym czasie zaczynają się masowe zajęcia na świeżym powietrzu.

Tatuaże w kwiaty polne

Mogą mieć prawie dowolny kolor i wiele wzorów, więc ludzie zwykle wybierają te kwiaty, które najlepiej reprezentują to, kim są. Polne kwiaty, podobnie jak ludzie, są niezwykle złożone. Polne kwiaty mają dużo koloru, więc reprezentują radość i miłość.

Tatuaże kwiaty czarno-białe

Czarno-białe tatuaże kwiatowe to bardzo elegancka opcja doboru wzoru dla Twojej skóry. Ponadto dodają oryginalnego akcentu do wyglądu. Tatuaż poniżej, mimo że jest duży, wygląda bardzo elegancko.

Rękaw w tatuaże kwiaty

Rękawy to świetny sposób na uczczenie Twojej miłości do tatuaży kwiatowych, ponieważ ich kształt może zostać idealnie dopasowany. Cała ręka to doskonały obszar do pracy na wysokim poziomie realizmu i szczegółowości.

Tatuaże kwiaty na plecach

Plecy są jedną z najbardziej odpowiednich części ciała do tatuaży kwiatowych, ponieważ kształt rysunku może być w tym miejscu idealnie dopasowany. Gdy kwiaty są duże lub mają łodygi i liście, zwykle rysuje się je na grzbiecie, a dokładnie na łopatkach lub karku, przeciągając łodygę w dół.

Tatuaże kwiaty na ramieniu 

Ramiona to klasyczne miejsce na tatuaże zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. W tym miejscu można zrobić te minimalistyczne lub mocniejsze, ponieważ każdy z nich będzie najbardziej atrakcyjne i eleganckie. Jednakże jest trudny do zakrycia, więc musi być bardzo dobrze przemyślany.

Tatuaże kwiaty na dłoni 

Tatuaże na dłoni wymagają wysokiej jakości u tatuatora, ponieważ jest to bardzo widoczne miejsce. Zazwyczaj wykonuje się je w małych lub średnich rozmiarach. 

Tatuaże kwiaty na nodze

Tatuażyści zwykle zachęcają do dłuższych wzorów i zróżnicowanych stylów na nodze. To doskonałe miejsce na kwiatowy tatuaż. Nogi ładnie eksponują dzieło. U kobiet wygląda to szczególnie seksownie.

Tatuaże kwiaty na łydce 

W tatuażu widocznym poniżej, zdefiniowany jest bardzo mały obszar. To, że jesteś fanem skomplikowanych detali, nie oznacza, że Twoje tatuaże muszą być duże. W tym przypadku wykorzystane w postaci bardzo małych liści i pąków kwiatowych. Jest to ozdobny i imponujący wzór.

Tatuaż kwiaty na nadgarstku

Średnie i małe tatuaże można wykonać na nadgarstku wykorzystując zaokrąglony obszar do uzyskania ciekawych efektów. Ponieważ jest to stale poruszająca się i obracająca część naszego ciała, to świetne miejsce do wykonania kwiatowego tatuażu. Tu widać celowo umieszczony jako bransoletka, służy jako body art i biżuteria do ciała.

Tatuaże kwiaty na kostce

Umieszczenie kwiatowego tatuażu na wewnętrznej kostce sprawia, że jest bardziej osobisty i intymny. Wzory, które dobrze się sprawdzają, to gałęzie, pojedyncze kwiaty i liście, ponieważ mają one naturalne krzywizny, więc będą dobrze współpracować z kostką.

Tatuaż kwiaty na żebrach 

Tatuaże na żebrach nigdy nie wychodzą z mody. Ten ponadczasowy styl jest idealny dla artystycznych i wrażliwych kobiet, które nie boją się być otwarte i szczere w swoich emocjach. Zarówno są seksowne, jak i mocne, ale emanują elegancją.

Delikatne tatuaże kwiaty

Delikatne tatuaże kwiatowe są idealne dla romantycznych kobiet o silnej duszy. Te wzory są eleganckie i inspirujące. Ich znaczenie reprezentuje siłę kobiet. Noszenie kwiatowego tatuaży symbolizuje piękno, ochronę, mądrość i siłę. Takie delikatne tatuaże można nosić na dowolnej części ciała, ramionach, rękach, dłoniach.

Minimalistyczne tatuaże kwiaty

Małe i minimalistyczne tatuaże są zalecane na pierwszy tatuaż. Są też doskonałym uzupełnieniem każdego wcześniejszego wzoru. Na pierwszy rzut oka zupełnie niezauważalne, ale przy bliższym przyjrzeniu dokładnie widać ich elegancję i subtelność.

Małe tatuaże kwiaty

Większość małych tatuaży jest zwykle wykonywana na nadgarstkach i kostkach. Taki mały kwiatowy tatuaż to idealna opcja, jeśli jest to Twój pierwszy. Wygląda on również bardzo ciekawie w nietypowych miejscach, takich jak za uchem, na dłoni czy z boku szyi.

Tatuaże kwiaty wykonane metodą watercolor 

Technika tatuażu akwarelowego jest idealnym partnerem do delikatnego tatuażu kwiatowego. To piękne, rozproszone rozmycie koloru, nadaje wyjątkowe i kobiece wykończenie. Kwiaty z naturalnym gradientowym kolorem w swoich płatkach wyglądają szczególnie atrakcyjnie.

Tatuaże kwiaty geometryczne 

Jednym z najważniejszych trendów w tatuażu ostatnich lat są wzory geometryczne. Dodanie kształtów takich, jak trójkąty, kwadraty, kropki i linie może nadać wyjątkowy oraz futurystyczny styl. Kwiaty świetnie prezentują się z elementami geometrycznymi ze względu na kontrast miedzy kształtami, a miękkimi krzywiznami roślin.

tatuaż róża
Rawpixel
Styl życia
Tatuaż róża – znaczenie i inspiracje. 22 najmodniejsze wzory z Instagrama
Tatuaż róża to zdecydowany faworytów wśród rysunków wybieranych przez kobiety do ozdobienia ciała. Jest utożsamiana z miłością, głębokimi uczuciami, ale w zestawieniu z innymi elementami może przybrać całkiem odmienną symbolikę. Zebrałyśmy dla was najciekawsze wzory na tatuaże z różą i wyjaśniamy, co oznaczają.

Tatuaż róża może przybrać postać dyskretnego, minimalistycznego motywu, który zdobi nadgarstek, palec czy okolicę ucha. Średniej wielkości róże pojawiają się zwykle na karku, stopie czy obojczyku. Z kolei plecy, ręce i uda pozwalają na wyczarowanie imponujących kwiatów, zazwyczaj łączonych z innymi motywami, takimi jak czaszka, łapacz snów czy zegar. Spis treści: Znaczenie tatuaży z różą Tatuaż z czarną różą na ramieniu Damski tatuaż róża na przedramieniu Damski tatuaż róża na ręce: modny rękaw Tatuaż róża na obojczyku Tatuaż róża na szyi i karku Tatuaż róża na stopie i kostce Tatuaż róże na udzie Mały tatuaż róża na dłoni i nadgarstku Tatuaż róża z mandalą na plecach Tatuaż z geometryczną szkicowaną różą Tatuaż róże 3D Tatuaż łapacz snów z różą Modny kobiecy tatuaż: róża z motylem Tatuaż róża z imieniem Wzór na tatuaż: róża w trójkącie Tatuaż damski i męski: róża wiatrów Tatuaż z zegarem i różą Męski tatuaż z różą: żmija i róża oraz róża i czaszka Znaczenie tatuaży z różą Spośród tatuaży z kwiatami to właśnie motyw z różą cieszy się największą popularnością. Wynika ona nie tylko z faktu, że kwiat ten jest piękny i ma niepowtarzalny urok. Za pomocą róży można także wyrazić wiele różnych emocji, swoje przekonania i nastawienie do życia. Znaczenie tatuaży z różą związane jest między innymi z kolorem kwiatu czy z dodatkowymi elementami, które pojawiają się na rysunku razem z nim. Czerwona róża to symbol tatuowany na ciele, który odnosi się do...

tatuaż na żebrach damski
iStock
Styl życia
Tatuaż na żebrach damski - ból, pielęgnacja, cena, wzory
Tatuaż na żebrach damski wygląda bardzo subtelnie, zmysłowo i kobieco. Niestety tatuowanie w tym miejscu może być bardzo bolesne. Sprawdźcie, jak pielęgnować tatuaż na żebrach i jaki wzór wybrać.

Na tatuaż na żebrach damski zazwyczaj wybierane są motywy związane z naturą, zarówno florą, jak i fauną. Koszt takiego tatuażu może być dosyć wysoki, a najmniejszy wzór to zazwyczaj wydatek około 300 zł. Nie zapominajcie, że aby tatuaż był piękny i trwały należy go odpowiednio pielęgnować, szczególnie w czasie procesu gojenia. Czy tatuaż na żebrach boli? Tatuaż na żebrach niestety jest dosyć bolesny. Oczywiście jest to kwestia indywidualna, zależna od odporności na ból oraz wielkości tatuażu i wzory. Jednakże tatuaże wykonywane na kościach są zazwyczaj zdecydowanie bardziej bolesne niż te wykonywane przy tkance tłuszczowej. Wynika to z faktu, iż w tym miejscu jest wiele receptorów bólowych, które nie są chronione właśnie przez tkankę tłuszczową.  Pielęgnacja tatuażu na żebrach Pielęgnacja tatuażu jest niezwykle ważna, szczególnie podczas procesu gojenia, który trwa zazwyczaj 2-3 tygodnie. Przez ten okres musimy się skupić na dwóch kwestiach, pierwsza z nich to delikatne i regularne oczyszczanie skóry. Przemywamy ją wodą z delikatnym mydłem co kilka godzin, co jest niezmiernie ważne w pierwszym tygodniu gojenia. Nie zapominajmy również o nawilżeniu i natłuszczeniu skóry. Przez pierwsze kilka tygodni należy ją smarować specjalnymi kremami do tatuaży, najlepiej kilka razy dziennie. Przy świeży tatuażu na żebrach należy unikać: sauny, solarium i opalania, basenu, przyległych ubrać, sztucznych materiałów. Cena tatuażu na żebrach Cena tatuażu na żebrach damskiego zależna jest od wielkości tatuażu, lokalizacji i wyboru salony. Najmniejsze tatuaże wielkości do 5x5 cm to zazwyczaj koszt mieszczący się w granicach 300 zł . Im większy tatuaż, tym wyższa cena, która może sięgać nawet tysiąca...

tatuaż na przedramieniu
:Milan_Jovic
Pielęgnacja
Tatuaż na przedramieniu - wzór, ból, pielęgnacja, cena, TOP 15 inspiracji na wzory z Instagrama!
Tatuaże na przedramieniu są częstym wyborem zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Najczęściej wybierane wzory to motywy roślinne i zwierzęce. Niestety, tatuaż w tym miejscu może być dosyć bolesny ze względu na duże zagęszczenie receptorów bólowych. Sprawdź TOP 15 najpopularniejszych wzorów na tatuaż na przedramieniu z Instagrama!

Tatuaż na przedramieniu jest jednym z najbardziej popularnych miejsc na tatuaż od kilku lat tuż obok tatuażu na barku czy tatuażu na żebrach. To też świetne miejsce jeśli zaczynamy swoją przygodę z "dziarkami" i będzie to nasz pierwszy tatuaż.   Na Instagramie możemy znaleźć setki inspiracji na ciekawe motywy. Koszt takiego tatuaży zaczyna się już od 200 zł, jednak może także kosztować aż kilka tysięcy! Spis Treści: Tatuaż na przedramieniu damskie Tatuaż na przedramieniu męski Czy tatuaż na przedramieniu boli? Jak pielęgnować tatuaż na przedramieniu? Tatuaż przedramie - cena Tatuaże damskie  na przedramieniu delikatne   Tatuaż damski przedramię Tatuaż motyl na przedramieniu  Biomechanika przedramię Tatuaż lew na przedramię Tatuaż  wąż na przedramieniu Tatuaże damskie róże na przedramieniu Tatuaż na przedramieniu las Tatuaż patriotyczny na przedramieniu  Tatuaż na ramieniu z motywem podróży  Kolorowe tatuaże na przedramieniu Tatuaż na przedramieniu napis Tatuaże kwiaty na przedramieniu  Tatuaż pióro na przedramieniu  T atuaż wilk przedramię Tatuaż zegar przedramię Tatuaż feniks na przedramieniu Tatuaż sowa na przedramieniu Mały tatuaż na przedramieniu Tatuaż skrzydła na przedramieniu Tatuaż na przedramieniu damskie Przedramię to bardzo popularne miejsce na tatuaż dla kobiety . Najczęściej stawia się tutaj na motywy kwiatowe, zwierzęce, związane z naturą . Często są też wybierane tatuaże o specjalnych znaczeniach , w tym ochronne mandale. Niekiedy chcemy także upamiętnić w tym miejscu ważne wydarzenia lub bliskie nam osoby. Wtedy możemy wybrać tatuaż z datą, sentencją albo ulubionym cytatem. W...

tatuaż na ramieniu
iStock
Styl życia
Tatuaż na ramieniu - wzory, ból, pielęgnacja, cena
Tatuaż na ramieniu jest bardzo często wybierany ze względu na mały ból podczas tatuowania i świetne miejsce do eksponowania wzoru. Ceny takich tatuaży zaczynają się zwykle od 200 zł za mały wzór do kilku tysięcy za rękawek.

Najczęstszymi motywami na tatuaż na ramieniu kobiecy są wzory florystyczne i zwierzęce. W tym miejscu świetnie wyglądają zarówno minimalistyczne kompozycje, jak i realistyczne szkice. Pamiętajcie o odpowiedniej pielęgnacji tatuażu, aby prawidłowo się goił i był trwały. Czy tatuaż na ramieniu boli? Ból podczas wykonywania tatuażu przez każdego odczuwany jest inaczej. Dla niektórych może być to zabieg zupełnie bezbolesny, dla innych niemal nie do wytrzymania. Tatuaż na ramieniu jest jednym z najmniej bolesnych tatuaży ze względy na to, iż igła nie jest wbijana blisko kości i jest tam mniej receptorów bólowych. Jeśli więc obawiacie się o ból podczas tatuowania, ramię jest bardzo dobrym wyborem na pierwszy tatuaż . Pielęgnacja tatuażu na ramieniu Odpowiednia pielęgnacja tatuażu na ramieniu to gwarancja prawidłowego gojenia i trwałego wzoru. Gojenie trwa zwyczaj około 2-3 tygodni, przez ten czas szczególnie powinniśmy się skupić na odpowiedniej pielęgnacji. Podstawą jest tutaj utrzymanie higieny oraz odpowiednie nawilżenie skóry . Skórę powinniśmy przemywać minimum 2-3 dziennie za pomocą ciepłej wody z delikatnym środkiem myjącym. Co kilka godziny należy również nakładać tłuste maści, które mocno nawilżą i zabezpieczą skórę. Przez ten czas unikajmy także basenu, sauny, opalania oraz alkoholu. Po zakończonym procesie gojenia również musimy pamiętać o kilku rzeczach. Przede wszystkim skupmy się ochronie tatuażu przed promieniowaniem słonecznym . Zawsze przed ekspozycją na słońce, nałóżmy grubą warstwę kremu ochronne z wysokim filtrem SPF. Warto również regularnie smarować skórę specjalnymi kremami i balsami do tatuaży , które zapobiegną blaknięciu i utrwalą wzór. Tatuaż na ramieniu - cena...

Nasze akcje
philips lumea
Pielęgnacja

Jedwabiście gładkie ciało na twoich własnych zasadach!

„Ten kosmetyk jest genialny. Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt.”. Fluid od Iwostin przetestowany!
PIELĘGNACJA

„Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt”. Mamy hit!

philips lumea
Pielęgnacja

Depilacja IPL – na czym polega, czy jest bezpieczna i trwała?

pielęgnacja skóry twarzy
MAKIJAŻ

Kosmetyki, które zapewniają idealny make-up no make-up

Polecane
Najnowsze
Wybrane dla Ciebie
suche włosy
Fryzury

Suche włosy - przyczyny przesuszania i proste rady, jak o nie dbać!

Laura Osakowicz Milena Majak
Blizny na twarzy po trądziku
Pielęgnacja

Blizny po trądziku – jak się ich pozbyć? Najlepsze preparaty i zabiegi

Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
modny warkocz francuski
Fryzury

Warkocze - TOP 15 fryzur z warkoczami, które zapleciesz w ekspresowym tempie

Laura Osakowicz
Trendy w paznokciach 2022
Manicure

Modne paznokcie 2022: Trendy z Instagrama - TOP 17 stylizacji 

Laura Osakowicz Sylwia Przygoda
laminowanie rzęs w domu
Pielęgnacja

Laminowanie rzęs w domu – jak je wykonać i ile się utrzyma?

Agnieszka Mojsiej
fryzura z długich włosów
Fryzury

Fryzury z długich włosów, które zrobisz samodzielnie w 5 minut. TOP 15 inspiracji [Zdjęcia]

Aneta Zygmuntowicz
Paznokcie panterka
Manicure

Jak zrobić panterkę na paznokciach? TOP 15 inspiracji z Instagrama na paznokcie w panterkę

Aneta Zygmuntowicz Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Roller do twarzy
Pielęgnacja

Roller do twarzy – który wybrać i jak wykonywać nim masaż?

Marta Średnicka Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Mezoterapia twarzy
Pielęgnacja

Mezoterapia – na czym polega zabieg i jakie daje efekty?

Aneta Zygmuntowicz Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
najlepsze diety odchudzające efekty
Styl życia

Najlepsze diety odchudzające 2022 - ranking U.S. News & World Report

Aneta Zygmuntowicz
Pomarańczowe paznokcie szpice
Manicure

Jak zrobić paznokcie szpice krok po kroku? TOP 15 inspiracji z Instagrama na najciekawsze wzory

Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Wypadanie włosów
Fryzury

Wypadanie włosów – przyczyny i skuteczne sposoby na nadmierną utratę włosów

Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Paznokcie ballerina
Manicure

Paznokcie ballerina – jak piłować? TOP 15 inspiracji z Instagrama na najciekawsze wzory

Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Paznokcie w kolorach złotym, różowym i czarnym
Manicure

Pomysły na paznokcie – 25 najciekawszych inspiracji z Instagrama na modny manicure

Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Ranking wcierek do włosów
Pielęgnacja

Najlepsze wcierki na porost włosów - ranking hitów włosomaniaczek z KWC

Dominika Zabost