klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Te gwiazdy zostaną mamami w 2019 roku! Która urodzi pierwsza?
Styl życia

Te gwiazdy zostaną mamami w 2019 roku! Która urodzi pierwsza?

Rok 2018 spokojnie możemy nazwać czasem prawdziwego baby boom! Wiele gwiazd urodziło, ale jeszcze więcej ogłosiło, że niedługo zostanie mami. Kto urodzi w 2019?
Urszula Jagłowska
grudzień 20, 2018

W ciągu ostatnich miesięcy wiele gwiazd przywitało na świecie swoje maleństwa. Na świat przyszedł między innymi książę Louis, trzecie, wyczekiwane Royal Baby Kate Middleton i księcia Williama, także młodsza siostra księżnej Pippa doczekała się pierwszego dziecka. Mamami zostały także długo ukrywająca ciążę Marina, czy kontrowersyjna, znana z TVN-owskiego show „Żony Hollywood”, Kinga Korta. 2018 to również czas, w którym wiele gwiazd ogłosiło, że na początku nowego roku w ich życiu pojawi się mała istotka, która diametralnie zmieni ich życie.

Dlaczego Agnieszka i Artur Kotońscy z „Gogglebox. Przed telewizorem” nazwali syna Dajan?

Te gwiazdy zostaną mamami w 2019 roku!

Choć o ciążach gwiazd głośno się spekuluje, a czasem, tak jak było to w przypadku Julii Wieniawy czy Basi Kurdej-Szatan wystarczy dodająca kilogramów stylizacja, by fani doszukiwali się ciążowego brzuszka, to jedno jest pewne – w 2019 wiele polskich i zagranicznych gwiazd naprawdę zostanie mamami. Na świat przyjdzie między innymi wyczekiwane przez Brytyjczyków pierwsze dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego czy niezwykle dbającej o swoją prywatność Kasi Tusk. Kto jeszcze zostanie mamą w nadchodzącym roku?

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia gwiazd, które w 2019 roku przywitają na świecie swoje maleństwa.

Zdjęcia: ONS/East News/Instagram

1 z 9

Joanna Kulig

Joanna Kulig

2018 zdecydowanie należał do Joanny Kulig. Po roli w „Zimnej wojnie” kariera aktorki nabrała tempa nie tylko w kraju, ale też zagranicą (została uhonorowana Europejską Nagrodą Filmową w kategorii najlepsza europejska aktorka za pierwszoplanową rolę). Również jej życie prywatne diametralnie się zmieniło. Gwiazda, razem ze swoim mężem, reżyserem i scenarzystą Maciejem Bochniakiem, już na początku nadchodzącego roku zostaną rodzicami.

Fot: Rex Features/East News

2 z 9

Meghan Markle

Meghan Markle
Instagram https://www.instagram.com/p/BripH9HlFIa/

Odkąd w maju tego roku Meghan Markle została żoną księcia Harry'ego, media spekulowały na temat jej domniemanej ciąży. Jednak plotki zostały oficjalnie potwierdzone w social mediach Kensington Royal dopiero w połowie października. Jak donosi pałac Kensington, para książęca zostanie rodzicami wiosną 2019 roku. W ostatnich tygodniach pojawiły się również głosy, że księżna jest w ciąży bliźniaczej. Cóż, by się tego dowiedzieć musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać aż do szczęśliwego dna narodzin Royal Baby, a może… Royal Babies.

3 z 9

Olga Kalicka

Olga Kalicka
Instagram https://www.instagram.com/p/BrUtfrOAUnH/

Znana głównie z roli Magdy w „Rodzinka.pl”, 25-letnia aktorka Olga Kalicka na początku przyszłego roku przywita na świecie swoje pierwsze dziecko. Zarówno przyszła mama, jak i jej wieloletni partner (para zna się od 12 lat!) chętnie chwalą się w mediach społecznościowych radosną nowiną, publikując urocze zdjęcia brzuszka Kalickiej.

4 z 9

Kasia Tusk

Kasia Tusk
Instagram https://www.instagram.com/p/Bq98pLzh-5B/

Choć Kasia Tusk i jej ukochany Staszek Cudny (z którym blogerka jest od ponad 10 lat) bardzo dbają o swoją prywatność, jednego nie udało im się ukryć. Zaokrąglony brzuszek Kasi elektryzuje nie tylko jej fanów, ale także media. Z kolei sama zainteresowania tylko podkręca atmosferę wokół swojej ciąży, publikując w mediach społecznościowych dwuznaczne komentarze sugerujące, że w jej życiu niedługo pojawi się ktoś ważny. Nie musimy zgadywać - dowodem są zdjęcia paparazzi.

5 z 9

Małgorzata Sienkiewicz z „Rolnik szuka żony”

Małgorzata Sienkiewicz z „Rolnik szuka żony”

Małgosia z czwartej edycji show TVP „Rolnik szuka żony” wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Jakiś czas temu jej ukochany mąż Paweł zdradził, że para spodziewa się synka, który przyjdzie na świat już w pierwszych tygodniach nadchodzącego roku.

6 z 9

Marta Domachowska

Marta Domachowska
Instagram https://www.instagram.com/p/BdGUN6Sno46/

Gorąca para polskich tenisistów, Marta Domachowska i Jerzy Janowicz, też zostaną rodzicami. Choć była sportsmenka jest już w zaawansowanej ciąży, to przyszli rodzice starają się bardzo dbać w swoją prywatność. Od kiedy brzuszek Domachowskiej znacznie się zaokrąglił, tenisistka zrezygnowała nawet z publikowania zdjęć całej sylwetki.

7 z 9

Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka
Instagram https://www.instagram.com/p/BrIg4BZAERW/

Aktorka i piosenkarka oraz jej mąż Michał Niemczycki w przyszłym roku przywitają na świecie trzecie dziecko. Para ma już czteroletniego synka Ksawerego i dwuletnią córeczkę  Janinę. Jak donosi informator tygodnika „Na żywo”, w rodzinie Niemczyckich pojawi się kolejny chłopiec.

8 z 9

Sylwia Juszczak

Sylwia Juszczak

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk do tego stopnia dbają o swoją prywatność, że dopiero jakiś czas po ślubie przyznali się, że sformalizowali swój związek. Nic więc dziwnego, że para również skrzętnie zatajała informację na temat ciąży Juszczak. Jak informuje „Super Expres” para przywita na świecie córeczkę już w pierwszym miesiącu 2019 roku.

Fot: ONS

9 z 9

Ewa Niespodziana z „Top Model”

Ewa Niespodziana z „Top Model”
Instagram https://www.instagram.com/p/BqpoGjvgWN8/

Ewę Niespodzianę mogliśmy podziwiać w 6. edycji TVN-owskiego show „Top Model”, w której dostała się aż do finału. 21-letnia modelka, pomimo przegranej w programie, prężnie rozwija swoją karierę, występując w licznych sesjach zdjęciowych oraz prowadząc kanał na YouTube. Jednak w ostatnich miesiącach jej życie zmieniło się o 180 stopni. Już na początku 2019 roku, ona i jej partner Andrzej Wrona (nie mylcie go ze znanym siatkarzem) po raz pierwszy zostaną rodzicami.

Komentarze