klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Te hity z KWC zgarnia najlepsza recenzentka!

Opisuje kosmetyki z prawdziwą pasją i nie pomija żadnego szczegółu - zobacz, za co nagrodziliśmy Recenzentkę Lipca pudłem pełnym fantastycznych nowości i hitów kosmetycznych. Zdradzamy, co trzeba zrobić, aby wygrać takie pudło!
Katarzyna Brasiak
sierpień 06, 2018

Aktywność recenzentek w katalogu KWC jest imponująca! W lipcu dodałyście prawie 17 tysięcy recenzji i ponad tysiąc nowych produktów. Dzięki Wam Kosmetyk Wszech Czasów jest największym i najbardziej rzetelnym źródłem wiedzy o kosmetykach. Dziękujemy, że tworzycie to miejsce!
Tradycyjnie raz w miesiącu jury przegląda listę 10 najaktywniejszych recenzentek i wybiera spośród nich jedną, która otrzymuje tytuł Recenzentki Miesiąca i zgarnia pudło specjalnie wyselekcjonowanych kosmetyków, wśród których znajdują się zarówno hity jak i ciekawe nowości z rynku.

W tym miesiącu jury postanowiło nagrodzić bbozenke, która znalazła się w rankingu dzięki dużej liczbie recenzji wysokiej jakości, które świetnie się czyta. Bbozenka opisuje kosmetyki z prawdziwą pasją, nie pomija żadnego szczegółu ocenianych kosmetyków i zdecydowanie ułatwia decyzje zakupowe. Recenzentka Lipca jest chwalona przez społeczność KWC ale i sama potrafi docenić recenzje dobrej jakości, pisane przez pozostałe aktywne Wizażanki. Gratulujemy!

Recenzentka Miesiąca wypróbuje pudło pełne niespodzianek:

recenzentka lipca 2018

 

Nagrody "Kosmetyk Wszech Czasów" rozdane! Zobaczcie, jak wyglądała nasza gala

Marzysz o wygranej w konkursie na najaktywniejszą recenzentkę?

Pamiętaj o kilku zasadach. Nie zakładaj fikcyjnych kont, z których będziesz przydzielać sobie fikcyjne pochwały – o wszystkich tego typu przypadkach informuje zaangażowana społeczność, która wraz z moderatorami czuwa nad prawidłowym przebiegiem konkursu. Musisz wiedzieć, że nieuczciwe zachowania będą skutkowały natychmiastowym usunięciem z rankingu  – chcemy dać szansę innym osobom, które uczciwie i z pasją oceniają kosmetyki. Jury docenia rzetelne, prawdziwe recenzje, chętnie z realnymi zdjęciami, więc jeśli marzysz o pudle pełnym nowości, pamiętaj o uczciwych zasadach gry!

Komentarze
Styl życia Recenzje, które czyta się jednym tchem, jak dobrą książkę…? Recenzentka marca tak pisze o kosmetykach
Wybór w drogeriach jest obecnie tak ogromny, że zwykle bardzo trudno nam zdecydować, który produkt jest rzeczywiście wart uwagi. W takich sytuacjach pomóc mogą jedynie takie Recenzentki jak dastiinqa.
Agata Dudar
kwiecień 06, 2018

Od 4 lat na Wizaz.pl, 295 opublikowanych recenzji, 64 nowe produkty dodane do katalogu i aż 480 pochwał – oto statystyki aktywności Recenzentki Marca. Imponujące! dastiinqa pisze bardzo dobre recenzje – są przemyślane, szczegółowe i bardzo rzetelne. Dodatkowo dołącza do nich ciekawe zdjęcia. Takich Recenzentek nam trzeba :) Tradycyjnie, jak co miesiąc 3-osobowe jury prześledziło działalność w katalogu KWC 10 najaktywniejszych recenzentek w Rankingu recenzentek KWC . Wybierając Recenzentkę Marca wzięło pod uwagę liczbę dodanych recenzji i zdobytych pochwał, ale przede wszystkim skupiło się na walorach merytorycznych recenzji i przestrzeganiu zasad KWC. Tymi hitami nagradzamy naszą laureatkę: Gratulujemy dastiinqa, a wszystkim Recenzentkom bardzo dziękujemy za aktywne tworzenie katalogu Kosmetyk Wszech Czasów! Jeśli Ty też kochasz kosmetyki i lubisz o nich pisać, a przy okazji chcesz zgarnąć pudło pełne ciekawych nowości, bądź aktywna w KWC – czekamy na Twoje recenzje i nowe produkty!

Przeczytaj
Styl życia Lubisz pisać o kosmetykach? Też masz szansę zgarnąć takie pudło!
Wiemy już czyje recenzje zostały docenione przez jury! Recenzentka kwietnia zgarnia pudło pełne prawdziwych kosmetycznych perełek. Gratulujemy!
Katarzyna Brasiak
maj 08, 2018

Ponad 12 tysięcy recenzji kosmetyków piszą Wizażanki każdego miesiąca! To dzięki nim łatwiej podjąć decyzję o zakupie przy drogeryjnej półce. Tradycyjnie co miesiąc wyróżniamy recenzentkę, której opinie są ciekawe i przydatne dla społeczności. Kto zdobył ten tytuł w kwietniu? Recenzentką kwietnia zostaje ev6 ! Jury jest zachwycone jej długimi  i przemyślanymi recenzjami, w których dokładnie i szczegółowo analizuje działanie kosmetyków. Gratulujemy! Warto dodać, że ev6 jest aktywną recenzentką już od wielu miesięcy i napisała już ponad 1200 recenzji, za które zebrała ponad 1000 pochwał od społeczności! Warto dodać, że laureatka skutecznie tropi nowości rynkowe i dodaje je do katalogu KWC, wzbogacając tym samym bazę. Recenzentka kwietnia otrzyma pudło pełne ciekawych nowości kosmetycznych, wśród nich: nawilżający szampon Wild Siberica z rewelacyjnym składem, silnie ujędrniający żel Lirene , hydrolat Mohani z oczaru wirginijskiego, mineralny cień do powiek Annabelle Minerals czy Krem pod oczy KOI. Lubisz testować kosmetyki? Czekamy na Ciebie w Klubie Recenzentki Wizaz.pl ! A może tak jak ev6 masz ochotę na tytuł recenzentki miesiąca? Pamiętaj, by pisać wiarygodne, prawdziwe recenzje i dodawać kosmetyki, których jeszcze nie ma w bazie, uzupełniając wszystkie niezbędne informacje. Prosimy, pamiętaj o uczciwym tworzeniu katalogu - pod uwagę bierzemy tylko recenzentki, które piszą rzetelne, prawdziwe recenzje, nie wpływając na ranking nieuczciwymi działaniami (np. pochwały z innego konta itp.).

Przeczytaj
Styl życia Kim jest recenzentka, która otrzyma pudło wypełnione kosmetykami?
Pisze ciekawe i szczegółowe recenzje, w których opisuje i porównuje kosmetyki na podstawie istotnych cech, a jej zgłoszenia nowych produktów są zawsze świetnie przygotowane. Zobacz kim jest Recenzentka Lutego!
Katarzyna Brasiak
marzec 08, 2018

Recenzentka lutego została wybrana! Tradycyjnie prześledziliśmy aktywność Wizażanek z pierwszej 10-tki rankingu , który podsumowuje aktywność w katalogu KWC. Wybraliśmy tę, która otrzyma tytuł recenzentki miesiąca. Jury doceniło nie tylko aktywność recenzentki, ale i jakość dodawanych recenzji oraz zgłoszeń nowych kosmetyków. Recenzentką Lutego zostaje Maladaga  – jej recenzje są pełne przydatnych szczegółów, zdecydowanie ułatwiających podjęcie decyzji o zakupie produktu. Gratulujemy! Maladaga będzie miała okazję wypróbować te nowości i hity: Wszystkim recenzentkom dziękujemy! Chcesz tak jak Maladaga zgarnąć pudło pełne kosmetycznych nowości i hitów? Bądź aktywna w katalogu KWC – pisz autorskie recenzje, dodawaj produkty, których jeszcze nie ma w bazie. Już wkrótce nowa odsłona konkursu!

Przeczytaj
Styl życia Oto ona! Poznajcie najlepszą Recenzentkę Sierpnia
Sprawdźcie do kogo trafi sierpniowe pudło pełne kosmetycznych hitów!
Agata Dudar
wrzesień 06, 2018

Sierpień był wyjątkowo burzliwym miesiącem dla Rankingu Recenzentek KWC. Stawiłyśmy czoła niewdzięcznemu zadaniu zweryfikowania go pod kątem Recenzentek, które biorą udziału w naszej zabawie w sposób nieuczciwy. Dzięki temu na wyższe miejsca w Rankingu przesunęły się Recenzentki, które są bardzo zaangażowane w działania w katalogu KWC. W sierpniu doceniliśmy i nagrodziliśmy Krowa1989 . Trudnej sztuki wyboru podjęło się 3-osobowe jury. Prześledziło działalność 10 najaktywniejszych recenzentek w Ranking Recenzentek KWC .  Jury brało pod uwagę liczbę dodanych recenzji i zdobytych pochwał, ale przede wszystkim skupiło się na walorach merytorycznych dodawanych treści i przestrzeganiu zasad KWC. Krowa1989 to bardzo rzetelna Recenzentka, która aktywnie działa w katalogu KWC od 2008 roku. W sumie ma na swoim koncie 410 opublikowanych recenzji, 278 dodanych produktów i 528 otrzymanych pochwał od innych  Recenzentek. Jej aktywność to nie tylko szczegółowe i ciekawe recenzje, ale także dodawanie do katalogu nowych produktów z wyczerpującymi opisami i pełnymi składami. Nagrodzimy ją pudłem pełnym kosmetyków! Gratulujemy Krowa1989, a wszystkim Recenzentkom bardzo dziękujemy za aktywne tworzenie katalogu Kosmetyk Wszech Czasów! Jeśli Ty też kochasz kosmetyki i lubisz o nich pisać, a przy okazji chcesz zgarnąć pudło pełne ciekawych nowości, bądź aktywna w KWC. Dziel się opiniami o swoich ulubionych kosmetykach i pamiętaj o pozostawianiu pochwał przy recenzjach, które uważasz za wyjątkowo pomocne! Musisz też przestrzegać kilku bardzo ważnych zasad. Nie zakładaj fikcyjnych kont, z których będziesz przydzielać sobie fikcyjne pochwały – o wszystkich tego typu przypadkach informuje zaangażowana społeczność, która wraz z moderatorami czuwa nad prawidłowym przebiegiem konkursu. Musisz wiedzieć, że nieuczciwe zachowania będą skutkowały natychmiastowym usunięciem z  rankingu...

Przeczytaj