klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Te kobiety pokazują, że odmienność także jest piękna

Wydaje się wam, że piękne jest tylko to, czemu nie można zarzucić żadnych niedoskonałości? Otóż nie. Najlepiej to widać na przykładzie kobiet, które borykają się m.in. z nieuleczalnymi chorobami, a jednak kochają je miliony.

Niektórym kobietom wydaje się, że życie nie ma sensu, kiedy w ich wyglądzie zachodzi duża zmiana, np. stracą kończynę, czy przyjdzie im borykać się z dużą zmianą na ciele. Okazuje się jednak, że przecież to nie koniec świata, a to, co uznają za swoją wadę, może się okazać po prostu znakiem szczególnym, który je wyróżni.

Zobacz także:  Celebrują niedoskonałość. Internautki przeciwko presji na Instagramie

W "wielkim świecie" nie brakuje osób, które borykają się z ciężkimi przypadłościami, lecz te, czasem wręcz pomogły im w karierze. Np. Chantelle Brown-Young cierpi na problemy z pigmentacją skóry odkąd skończyła 3 lata. Udało jej się jednak udowodnić, że nie jest gorsza od innych, a wręcz przeciwnie. Podobnie rzecz się ma z Victorią Modesta, która straciła nogę, ale na pewno nie utraciła pewności siebie. Swoją wartość udowodniła także Jamie Brewer, która to pomimo tego, że ma zespół Downa, stała się sławną modelką i aktorką.

Przykładów takich kobiet jest więcej.

Zobacz także:  Nowe ikony stylu: Zendaya Coleman

1 z 7

Diandra Forest

Diandra Forest

Siłą i atutem tej modelki stał się albinizm.

Foto: Instagram

2 z 7

Jamie Brewer

Jamie Brewer

Jamie Brewer urodziła się z zespołem Downa, jednak nie przeszkodziło jej to w zostaniu aktorką i modelką. 

Foto: Instagram

3 z 7

Denise Bidot

Denise Bidot

Choć nie ma wymiarów, które przywykliśmy oglądać na wybiegach, udało jej się zostać znaną modelką plus size. 

Foto: Instagram

4 z 7

Viktoria Modesta

Viktoria Modesta

Gwiazda muzyki pop ma bioniczną nogę. Przy jej narodzinach lekarz popełnił błąd, na skutek którego przez wiele lat przechodziła różnego rodzaju zabiegi chirurgiczne. W pewnym momencie jednak poddała się amputacji i już nie musi ciągle przebywać w szpitalach. To jednak nie załamało jej. Obecnie robi karierę i prezentuje się bardzo seksownie, a jej bioniczna noga jest jej znakiem rozpoznawczym.

Foto: Instagram

5 z 7

Chantelle Brown-Young

Chantelle Brown-Young

Modelka, która od wczesnego dzieciństwa cierpi na bielactwo. Rówieśnicy często się z niej naśmiewali i przezywali m.in. krowa, lecz ona się nie poddała i ze swojej choroby zrobiła atut.

Foto: Instagram

6 z 7

MoffY

MoffY

Już na pierwszy rzut oka widać, że modelka ma zeza, lecz dzięki temu jest jeszcze bardziej charakterystyczna i rozpoznawana.

Foto: Instagram

7 z 7

Masha Tyelna

Masha Tyelna

To modelka, której oczami zachwycają się miliony. Chodzi bowiem o ich nienaturalną wielkość. 

Foto: Instagram

Komentarze