klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Te makijaże robią wrażenie! Kasia Zielińska i 12 innych gwiazd w sesji, jakiej nie było...

Katarzyna Zielińska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Adam Fidusiewicz... Te gwiazdy nie boją się eksperymentować ze swoim wizerunkiem! Zobaczcie wystawę zdjęć "Nowo Obsadzeni" - dziś w Warszawie.
Marta Tabiś-Szymanek
listopad 21, 2016

To coś dla miłośników prawdziwej sztuki. Tak, tak... Naszym zdaniem zdjęcia Weroniki Kosińskiej to małe dzieła sztuki. Fotografka razem z przyjaciółmi - stylistami: Marcinem Kulakiem, Ellie Łazarczyk, wizażystami: Izabelą Szelągowską, Agnieszką Brudny oraz fryzjerami: Radosławem Galińskim i Patrykiem Nadolnym, stoworzyła przepiękne obrazy.

Projekt "Nowo Obsadzeni" to 13 serii zdjęć - w sumie 65 fotografii - na których aktorzy pojawiają się w zupełmie nowej odsłonie. Przykład? Marta Żmuda Trzebiatowska zachwyca w subtelnie rozświetlonym makijażu, a Adam Fidusiewicz prezentuje... najmodniejsze w tym sezonie połyskujące cienie!

Nie możemy wam zdradzić oczywiście wszystkich zdjęć, więc zachęcamy do obejrzenia ich w galerii w Warszawie Kredytowa 9, 2 piętro. Ale uwaga - wystawa jest do zobaczenia tylko dziś 22 listopada. Na zdjęciach możecie zobaczyć niecodzienne wcielenia jeszcze innych gwiazd m.in. Filipa Bobka, Katarzyny Bujakiewicz czy Grażyny Wolszczak. 

Zobacz także: Konkurs VIVA! Photo Awards rozstrzygnięty!

Foto: Weronika Kosińska

Komentarze
Król życia kadr
materiały PR
Styl życia Przedpremierowy pokaz filmu „Król Życia” w ramach Kocham Kino w Multikinie
Program 2 Telewizji Polskiej wraz z Multikinem zapraszają na przedpremierowy pokaz filmu „Król Życia”, komedii, gdzie Robert Więckiewicz wciela się w głównego bohatera, który już niedługo przejdzie sporą transformację.
Sylwia Kazimierczuk
wrzesień 09, 2015

Edward, wieczny kłębek nerwów, odgradza się od świata, pogłębiającego jego nieposkromioną złośliwość. Rodzina zaniedbywana przez choleryka, zaplatanego w życie korporacyjne, już niedługo stanie się na nowo odkrytym szczęściem. Edward ulega groźnemu wypadkowi, który zmienia postrzeganie świata głównego bohatera. Panuje przekonanie, iż szczęście jest zaraźliwe na odległość 800 metrów. On jest tego świetnym przykładem, roztaczając wśród swoich bliskich pozytywna aurę wszechogarniającego szczęścia. Kolejna odsłona cyklu „Kocham Kino w Multikinie” odbędzie się 21 września o godz. 19.00 w wybranych  kinach sieci Multikino : Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań – Stary Browar, Sopot, Szczecin, Warszawa – Złote Tarasy, Warszawa – Ursynów, Wrocław Pasaż Pokaz specjalny wraz z udziałem Grażyny Torbickiej i zaproszonych gości odbędzie się w Multikinie Złote Tarasy. Na cykl seansów Kocham Kino w Multikinie zaprasza FCA Poland. Czym jest Kocham Kino i idea projektu w Multikinie? Pasmo i magazyn „Kocham Kino” to wydarzenie, w którym widzowie oglądają najlepsze pozycje filmowe i mają okazję wysłuchać opinie ekspertów. Autorka pokazów, Grażyna Torbicka jako dziennikarka oraz krytyk sztuki popularyzuje wśród odbiorców sztukę filmową. W ramach projektu „Kocham Kino w Multikinie” Grażyna Torbicka co miesiąc, w innym kinie sieci Multikino prowadzi rozmowy z zaproszonymi gośćmi, mającymi wpływ na powstawanie filmu. Widownia ma żywy kontakt z twórcami, mając możliwość zadawania pytań i dzielenia się swoimi odczuciami po projekcji filmu. Projekt „ Kocham Kino” narodził się z chęci spotkania się z widzem, by móc wspólnie szerzyć i mieć wpływ na rozwój sztuki filmowej.

Przeczytaj
materiały PR
Styl życia Sprawdź, czy wygrałaś 1 z 6 podwójnych zaproszeń na przedpremierowy pokaz filmu "Karbala" w Multikinie!
Wraz z programem 2 TVP Multikino przedstawia przedpremierowo jedną z największych polskich bitew od czasów II wojny światowej. Irackie miasto Karbala staje się inspiracją do stworzenia dzieła opartego na faktach z życia żołnierzy w polskiej misji w Iraku.
Sylwia Kazimierczuk
wrzesień 03, 2015

3 kwietnia 2004 roku to data, która pozostanie w pamięci wielu walczących tam bohaterów wojennych. W Karbali rozpoczyna się celebracja święta Aszura, gdzie przybywają pielgrzymi. Atak na City Hall zapoczątkuje historyczne wydarzenie, w którym polsko-bułgarska formacja przeżyje 4 dni piekła na ziemi. Do niedawna owiane tajemnicą, dziś film "Karbala" ujawnia heroiczną postawę żołnierzy walczących w obronie City Hall. Determinacja, chęć przeżycia oraz ogromna wola walki najlepiej opisuje wygraną bitwę bez straty ani jednego z walczących kompanów. Dzięki "Karbali" doświadczymy niezapomnianej postawy polskiego żołnierza- do końca trwającego na stanowisku mimo przewagi wroga. KONKURS Lista Laureatów Lola_92 haann mmmaaa dorka1980 ciemnowlosa leoniu GRATULUJEMY! Kolejna odsłona cyklu „Kocham Kino w Multikinie” odbędzie się 10 września o godz. 19.00 w wybranych  kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań – Stary Browar, Szczecin, Warszawa – Złote Tarasy, Warszawa – Ursynów, Wrocław Pasaż Czym jest Kocham Kino i idea projektu w Multikinie? Pasmo i magazyn „Kocham Kino” to wydarzenie, w którym widzowie oglądają najznamienitsze pozycje filmowe i mają okazję wysłuchać opinie ekspertów. Autorka pokazów, Grażyna Torbicka jako dziennikarka oraz krytyk sztuki popularyzuje wśród odbiorców sztukę filmową. W ramach projektu „Kocham Kino w Multikinie” Grażyna Torbicka co miesiąc, w innym kinie sieci Multikino prowadzi rozmowy z zaproszonymi gośćmi, mającymi wpływ na powstawanie filmu. W spotkaniach widownia bierze żywy udział mając możliwość zadawania pytań obecnym gościom i dzielić się swoimi opiniami na temat filmu. Projekt „ Kocham Kino” narodził się z chęci spotkania się z widzem, by móc wspólnie szerzyć i mieć wpływ na rozwój sztuki...

Przeczytaj
Więdłocha i pawlicki
ONS
Styl życia Agnieszka Więdłocha została żoną Antoniego Pawlickiego?
Ponoć czujni paparazzi wypatrzyli obrączki na palcach pary. Informacje o ślubie skomentowała Agnieszka Więdłocha.
Agnieszka Pulikowska
październik 30, 2018

Agnieszka Więdłocha jest w związku z Antonim Pawlickim. Para poznała się na planie serialu "Czas honoru" , gdzie wcielali się w rolę Leny i Janka, nota bene- zakochanej pary. Obecnie możemy ich oboje oglądać także w sztuce "Kto się boi Virginii Woolf?" na deskach Teatru Polonia.  To nie pierwszy raz, kiedy uczucie z planu aktorzy przenoszą na życie prywatne. Tak chociażby zaczął się również związek Angeliny Jolie i Brada Pitta . Antoni Pawlicki oświadczył się Agnieszce Więdłosze ponad dwa lata temu w Krakowie. Od tamtej pory wszyscy się zastanawiali, kiedy para sformalizuje swój związek. Jak się okazuje, ponoć ten moment już nastąpił. Agnieszka Więdłocha wyszła za mąż? Jak podaje "Fakt", fotoreporter dziennika zauważył na dłoniach aktorów obrączki podczas warszawskich targów sztuki. Para jednak nie potwierdza tych doniesień. Antoni i Agnieszka słyną z tego, że bardzo chronią swoją prywatność, zatem zupełnie nas nie dziwi, że i tak ważnym wydarzeniem jak ślub mogli nie chcieć dzielić się z mediami. To miło, że pytacie mnie o to, czy wzięłam ślub, ale nie odpowiem na to pytanie - odpowiedziała aktorka wprost zapytana przez dziennik o ślub. Cóż, jeżeli doniesienia tabloidu są prawdziwe, to gratulujemy parze i oczekujemy na ich potwierdzenie.  Przypominamy jednocześnie, że ostatnio sporo par decyduje się na wzięcie ślubu. Niedawno na ślubnym kobiercu stanęła m.in. Agnieszka Kaczorowska oraz Joanna Krupa. 

Przeczytaj
Convere Made by you
Moda Kampania Converse Made by you
Converse prezentuje globalną premierę "Made by you" - przełomowej kampanii stawiającej w centrum uwagi fanów marki, którzy w sneakersach Chuck Taylor All Star od prawie 100 lat wyrażają siebie i dają upust swojej kreatywności. Przygotowując kampanię wiosna 2015, Converse przemierzył glob w poszukiwaniu najbardziej wyjątkowych i często bardzo osobistych sneakersów Chuck Taylor All Star. Każda para opowiada niesamowitą historię metamorfozy czystego płótna – ‘blank canvas’ - w autoportret ich właściciela.
Kasia Tolak
marzec 27, 2015

- Idea "Made by you" narodziła się z prostej potrzeby każdego z nas - wszyscy chcemy być prawdziwi i autentyczni - mówi Ian Stewart, wiceprezes Converse Global Marketing. - To miłośnicy Chuck’ów sprawili, że model Chuck Taylor stał się prawdziwym symbolem twórczego wyrażania siebie. Teraz nadszedł czas, żebyśmy to my oddali cześć naszym fanom i ich nieocenionej obecności. "Made by you" to globalna aktywacja w roli głównej z Converse Chuck Taylor All Star, jedynymi sneakersami definiowanymi przez swoich właścicieli. Converse zebrał kolekcję portretów Chuck’ów pokazującą nieskończoną różnorodność oraz pomysły na wyrażenie siebie miłośników tego modelu. Bohaterami, a zarazem twórcami tej wystawy są kreatywni z całego globu: od muzyków poprzez artystów, skate'ów i projektantów: Patti Smith, Andy Warhol, Futura, Jefferson Hack, Sayo Yoshida, Kate Lanphear oraz Glenn O'Brien jak i fanów marki, którzy po prostu uwielbiają nosić Chucki każdego dnia. Wszystkie portrety zostaną zaprezentowane na wystawie, która obiegnie świat od Nowego Jorku, przez Szanghaju, do Rio i przemieni ulice miast w galerie sztuki. Dodatkowo, kampania "Made by you" prezentuje kreatywnego ducha i unikalny charakter lokalnych społeczności. Zaplanowano lokalne wystawy, które przybliżą rozmaite formy wyrażania siebie charakterystyczne dla różnych części globu. "Made by you" to prawdziwe święto ludzi kreatywnych, ich historii oraz sneakersów, które noszą. Bez względu na to czy są ręcznie malowane, pokryte błotem czy znoszone i przedarte, każdy portret Chuck Taylor All Star opowiada bardzo osobistą historię przemiany z białych, czarnych, czerwonych oraz granatowych sneakersów w wyjątkowe dzieła sztuki. Znoszone, samodzielnie zcustomizowane, zmienione nie do poznania czy zupełnie nietknięte portrety Chucków pokazują olbrzymi potencjał, który drzemie w czystym płótnie "blank canvas".

Przeczytaj