klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź

18+

Strona zawiera treści tylko dla osób dorosłych

Mężczyzna namiętnie całujący kobietę w szyję
Styl życia

Te NOWE pozycje seksualne pokochają faceci! Próbowałaś już... Wieży Eiffla?

Chcesz, żeby twój partner zobaczył w tobie prawdziwą boginię seksu? Dzięki tym pozycjom na zawsze zapomnicie, co to nuda w łóżku.

Stwierdzenie, że faceci kochają każdy seks to tylko stereotyp. Podobnie jak my, pragną odkrywać swoją partnerkę, spełniać jej fantazje seksualne, a przede wszystkim eksperymentować. 

Przeczytaj także: 10 rzeczy, które nieziemsko podniecają facetów!

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znowu są razem? Dowodów jest coraz więcej...

Nowe pozycje seksualne

Pomimo że tradycyjne pozycje „na pieska”, „łyżeczkę”, czy „misjonarza” dają wiele przyjemności i nasze matki, babki, czy prababki były z nich zadowolone, to takie ograniczanie się jedynie do kilku pozycji seksualnych to naprawdę nie jest dobry pomysł. On marzy o prawdziwej „kocicy”, która będzie zmysłowa, uwiedzie go i wręcz powali na kolana, a nie przysłowiowej „kłodzie”, która leży pod nim i czeka aż partner „zrobi, co ma zrobić”. I choć w tych klasycznych pozycjach nie ma nic złego, to warto czasem odważyć się na eksperymenty. 

Przeczytaj także: Jak sprawić, by to był najlepszy seks w waszym życiu?

Teraz na pewno zastanawiasz się nad tym, czy najbardziej upragnione przez mężczyzn pozycje seksualne będą wymagały od ciebie niemal olimpijskich akrobacji. Nie! Choć twój facet chętnie wypróbowałby z tobą szalone „YMCA” (kobieta stoi na głowie z szeroko rozchylonymi nogami, podczas gdy klęczący przed nią partner pieści ją oralnie), to wcale nie oznacza, że inne pozycje seksualne, które nie wymagają aż takich zdolności akrobatycznych, mu się nie spodobają.

W naszej galerii znajdziesz pozycje seksualne, na punkcie których oszaleje każdy facet. Orgazm? Gwarantowany!

Zdjęcia: iStock

1 z 5

Osiodłany jeździec

Osiodłany jeździec

To jedna z tych pozycji, która zapewni ci maksymalną przyjemność i kontrolę sytuacji. Poproś partnera by położył się wygodnie na plecach z głową wspartą na poduszce. Uklęknij przed nim i powoli usiądź mu na twarzy, dla równowagi opierając się dłońmi o ścianę. By zafundować sobie jeszcze większą przyjemność, a kochankowi cudowne widoki, rozsuń uda najszerzej, jak tylko możesz. 

2 z 5

Wieża Eiffla

Wieża Eiffla

Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku pozycji „na jeźdźca”, to kobieta kontroluje sytuację. Pomimo że klasyczny jeździec (mężczyzna leży na plecach, kobieta siedzi na nim z rozchylonymi udami unosząc się i opadając na łono partnera) daje wiele przyjemności i umożliwia namiętne pocałunki, czy wpatrywanie się w oczy kochanka, to ta modyfikacja „odwróconego jeźdźca” zapewni ci niezapomniany orgazm. W tej pozycji kobieta siada na członku partnera plecami do niego z szeroko rozchylonymi udami i opiera się dłońmi o uda partnera. Dzięki temu twój ukochany pomoże podziwiać opadający i unoszący się tyłeczek, któremu chętnie da zadziornego klapsa.

3 z 5

Króliczek

Króliczek

To z kolei modyfikacja tradycyjnej pozycji „na pieska”. Uklęknij na brzegu łóżka i podeprzyj się na dłoniach. W tej pozycji twój partner stoi za tobą i penetruje cię od tyłu. Jeśli dodatkowo oprzesz całą klatkę piersiową i twarz na łóżku i złączysz nogi, mężczyzna może wejść naprawdę głęboko dosięgając punktu G. Ta pozycja da wam wspaniałą rozkosz, o delektowaniu się widokiem twoich seksownych pośladków nie wspominając! 

4 z 5

Świeca

Świeca

To kolejna pozycja seksualna gwarantująca naprawdę głęboką penetrację. Połóż się wygodnie na plecach, unieś wyprostowane nogi i oprzyj je o barki klęczącego przed tobą partnera. Jeśli chcesz zwiększyć rozkosz, przełóż obie nogi na jeden bark, dzięki czemu dodatkowo uciśniesz członek, co da tobie i partnerowi niezapomniane doznania. 

5 z 5

Kafar

Kafar

To pozycja dla bardziej rozciągniętych dziewczyn. Najlepiej, gdybyście ją wypróbowali na stabilnym podłożu np. na rozłożonych na podłodze poduszkach. Połóż się wygodnie na plecach i załóż nogi za głowę (zupełnie, jak na ćwiczeniach na lekcjach w-f), twój partner może w ciebie wejść kładąc się na tobie, lub klęcząc i unosząc nieco twoje biodra. Ta pozycja zapewnia niezwykle głęboką penetrację oraz niesamowitą rozkosz. Jednak jeśli nie jesteś dobrze rozciągnięta taki seks może okazać się dla ciebie prawdziwą męczarnią. 

Komentarze