klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Tę parę rabusiów pamięta każdy! Ale mało kto wie, jak wyglądają teraz...

Harry ze złotym zębem i Marv - mistrz zatykania kranów ścierkami - to czarne charaktery "Kevina". Mimo złych zamiarów, pechowi włamywacze do dziś budzą naszą sympatię. Rozpoznalibyście ich po latach?
Milena Majak
grudzień 17, 2018

Oglądanie "Kevina samego w domu" stało się już świąteczną tradycją. I mimo że znamy ten film już na pamięć, za każdym razem płaczemy ze śmiechu. Po tym, jak okazało się, że Kevin wcale nie przez przypadek został sam w domu, mamy jeszcze większy ubaw podczas oglądania. Ale i tak największy uśmiech na twarzy budzą oczywiście sceny z rabusiami - Harry i Marv to dwa podstępne złodziejaszki, które przegrywają wojnę o łupy ze sprytnym 8-letnim chłopcem, Kevinem McCalisterem.

Od premiery "Kevina samego w domu" minęło aż 28 lat i obaj panowie są już w zaawansowanym wieku. Jak teraz wyglądają?

Wakacyjne metamorfozy gwiazd. One zaszalały z fryzurą!

Jak zmienili się rabusie z "Kevina samego w domu"?

Ciekawostek na temat "Kevina samego w domu" nie brakuje, ale nas zawsze i tak najbardziej interesują metamorfozy aktorów, którzy wystąpili w tym filmie. Fuller, zabawny okularnik, który uwielbia gazowane napoje i Buzz - osiłek, który wyżywał się na Kevinie, dorośli i zmienili się nie do poznania. Nie da się jednak ukryć, że tak samo zaskakującą metamorfozę przeszli rabusie.

W rolę Harry'ego wcielił się Joe Pesci, który miał wówczas 47 lat. Daniel Stern zagrał natomiast Marva w wieku 33 lat. Na ekranie pojawili się razem ponownie w 1992 roku, kiedy miała miejsce premiera "Kevina samego w Nowym Jorku". Tam również dali świetny popis umiejętności aktorskich i ponownie dali się pokonać rezolutnemu Kevinowi.

Joe Pesci ma obecnie 75 lat, a Daniel Stern skończył w sierpniu 61 lat. Dla Sterna, jak to w przypadku kasowych filmów bywa, rola rabusia okazała się najważniejszą w karierze. Więcej szczęścia miał Joe Pesci, który zdobył rozpoznawalność jeszcze przed "Kevinem" i był jedną z największych gwiazd lat 90. Choć w jego dorobku są "Chłopcy z ferajny", "Zabójcza broń" czy "Ojciec chrzestny" - dla nas pozostanie przede wszystkim złodziejaszkiem ze złotym zębem.

Zobaczcie w naszej galerii, jak bardzo się zmienili.

"Kevin sam w domu" 2018 - kiedy w TV?

W tym roku ulubiony film wielu Polaków pojawi się na antenie Polsatu w Wigilię, 24 grudnia 2018 o godzinie 20:00. My już nie możemy się doczekać!

Zdjęcie główne: Materiały prasowe

1 z 4

Joe Pesci czyli Harry

Joe Pesci czyli Harry

(fot. Splash News/EAST NEWS)

2 z 4

Joe Pesci czyli Harry

Joe Pesci czyli Harry

(fot. AR Photo / Splash News/EAST NEWS)

3 z 4

Daniel Stern czyli Marv

Daniel Stern czyli Marv

(fot. FaceToFace/MacBride)

4 z 4

Daniel Stern czyli Marv

Daniel Stern czyli Marv

(fot. Photoshot/Martin Sloan)

Komentarze