klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź

18+

Strona zawiera treści tylko dla osób dorosłych

Styl życia

Te zachowania skłaniają facetów do zdrady! Lepiej ich unikaj

Wcale nie pracoholizm, rutyna, ani brak dopasowania seksualnego. Sprawdź, co najczęściej popycha mężczyzn do zdrady.
Urszula Jagłowska
wrzesień 25, 2018

Z biegiem czasu każdy związek ewoluuje. Na początku jest fascynacja, cudowny seks i na wszystko patrzymy przez różowe okulary. Z czasem bywa kapryśnie, ludzie często odsuwają się od siebie, a seks niejednokrotnie również nie dostarcza nam tylu emocji co wcześniej. W pewnym momencie pojawiają się myśli „a jakby to było z kimś innym?”. I właśnie takie myślenie nierzadko popycha nas w ramiona innych. Jak zatem zapobiec zdradzie?

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znowu są razem? Dowodów jest coraz więcej...

Te zachowania popychają mężczyzn do zdrady?

Według badań przeprowadzonych na zlecenie serwisu randkowego Victoria Milan wynika, że kobiety często nieświadomie popychają swoich partnerów do zdrady. Badacze na zlecenie serwisu przebadali 8210 mężczyzn z USA, Kanady, RPA, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoch, Francji oraz Polski pozostających w stałych związkach. Każdy z nich poproszony został o wypełnienie ankiety dotyczącej zadowolenia ze związku oraz powodów, dla których zdecydowali się na zdradę swojej dziewczyny/żony.

Jak się okazało, istnieją zachowania, które dla nas kobiet bywają naprawdę niewinne, a facetów irytują do tego stopnia, że szukają tej drugiej. Chcesz poznać zachowania, które popychają panów do zdrady - zajrzyj do naszej galerii.

Zdjęcia: iStock

1 z 6

Stałe wahania nastroju

Stałe wahania nastroju

To podobno ta cecha najbardziej irytuje facetów. W nowych relacjach każda z nas stara się być pozytywna, szczęśliwa i miła. Jednakże poczucie bezpieczeństwa i stały związek sprawia, że pozwalamy sobie na to, by nie ukrywać przed ukochanym huśtawek nastrojów. I to błąd. Aż 97 proc. ankietowanych mężczyzn stwierdziło, że to właśnie z tego powodu zdecydowali się na skok w bok.

2 z 6

Zazdrość

Zazdrość

Według respondentów to chorobliwa zazdrość partnerki popycha ich w ramiona innych kobiet. Aż 96 proc. badanych mężczyzn potwierdza, że nie ma dla nich gorszego zachowania niż ciągłe podejrzenia o zdradę oraz sugerowanie, że facet jest bardziej zainteresowany innymi kobietami niż swoją partnerką.

3 z 6

Omawianie łóżkowych problemów z przyjaciółmi

Omawianie łóżkowych problemów z przyjaciółmi

Też to robisz? Błąd! 93 proc. respondentów potwierdza, że to właśnie dzielenie się intymnymi szczegółami ze swojego życia, a w szczególności jeśli robimy to w towarzystwie wspólnych znajomych sprawia, że nasi partnerzy szukają czułości u innych kobiet.

4 z 6

Obrażanie się

Obrażanie się

90 proc. mężczyzn potwierdza, że zdecydowało się na zdradę ponieważ ich partnerki z biegiem czasu są coraz bardziej kłótliwe i humorzaste. Zamiast łagodzić spory, większość kobiet eskaluje problem upatrując winy nie w swoim zachowaniu, lecz w zachowaniu partnera. A to karygodny błąd. Pamiętajmy, że podczas sporu nie powinnyśmy dopuścić do tego, by negatywne emocje wzięły nad nami górę. Nie chcemy chyba, żeby nasz partner postrzega nas jako rozkapryszone księżniczki.

5 z 6

Nigdy nie wiemy, czego chcemy

Nigdy nie wiemy, czego chcemy

Mężczyźni uwielbiają pewne siebie kobiety. Ciągłe niezdecydowanie i zmienianie poglądów działa na nich jak płachta na byka, podobnie jak zakładanie, że nasz partner domyśli się, jakie mamy potrzeby.  

6 z 6

Unikanie seksu

Unikanie seksu

Nie da się ukryć, że ciągłe wymówki w celu uniknięcia zbliżenia bardzo demotywują facetów. Obniżają ich samoocenę i sprawiają, że poszukują zainteresowania u innych kobiet.

Komentarze