klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
beata tadla i jarosław kret justyna żyła i piotr żyła
Styl życia

Tego się nikt nie spodziewał! Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2018 roku

Nie dla wszystkich par ten rok okazał się szczęśliwy. Które z nich nie przetrwały? Sprawdziliśmy to.
Agnieszka Pulikowska
grudzień 17, 2018

Czasem mamy wrażenie, że życie gwiazd jest idealne, a jednak nie wszystkim układa się w miłości. W 2018 roku nie brakowało spektakularnych rozstań. Chyba najgłośniejszym echem odbił się rozpad małżeństwa Justyny Żyły i Piotra Żyły. Wszystko dlatego, że w lutym, jeszcze wtedy żona skoczka, postanowiła poinformować o swoich relacjach z mężem na Instagramie. Wówczas nikt się nie spodziewał, że ten znany ze swego poczucia humoru sportowiec może mieć... kochankę, o której pisała Justyna. Kolejne miesiące obfitowały w przytłaczającą liczbę szczegółów z życia prywatnego pary, aż wreszcie w listopadzie doszło do CICHEGO rozwodu! 

To jednak nie koniec spektakularnych rozstań mijającego roku. Także Edyta Górniak rozstała się ze swoim młodszym partnerem. Ponoć parze przeszkodził zbyt napięty grafik. 

Zobaczcie w naszej galerii, które związki nie przetrwały 2018 roku i jakie były powody ich rozpadu.

Źródło zdjęć: EastNews/ONS

1 z 7

Justyna i Piotr Żyła

Justyna i Piotr Żyła

Wszystko zaczęło się od wpisu Justyny o rozpadzie związku z Piotrem z powodu jego... zdrady! To był dopiero początek medialnej przepychanki tej pary. W listopadzie jednak wzięli cichy rozwód i, sądząc po najnowszych wpisach Justyny, mają już poprawne relacje. 

2 z 7

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki

Para rozstała się po 5 latach związku w przyjacielskiej atmosferze. Magazyn "Flesz" podawał, że Renata po prostu doszła do wniosku, że Kuba nigdy nie spełni jej marzeń o stabilnej relacji. Dziennikarz jej się nawet oświadczał, ale były to tylko żarty... 

3 z 7

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski

Edyta Górniak niedawno zakończyła związek z młodszym od siebie partnerem, Mateuszem Zalewskim, kierowcą rajdowym i biznesmenem. "Fakt" donosił, że jednym z powodów rozstania był natłok obowiązków i brak czasu dla ukochanego ze strony Edyty. 

4 z 7

Beata Tadla i Jarosław Kret

Beata Tadla i Jarosław Kret

Para była ze sobą przez 5 lat, ale rozstanie nie było eleganckie. Wszystko rozegrało się za kulisami "Tańca z gwiazdami", a dziwne zachowania Kreta przyczyniły się do szybkiego spadku popularności prezentera.

Jedno jest pewne - prezenterka już jest szczęśliwie zakochana w swoim nowym partnerze, czym pochwaliła się na Instagramie

5 z 7

Weronika Rosati i Robert Śmigielski

Weronika Rosati i Robert Śmigielski

Parę poróżnił natłok zajęć. Aby uniknąć nieporozumień, postanowili, że zakończą swój związek. "Weronikę pochłonęło wychowywanie małej Elżbietki, a Roberta praca. On ma teraz tyle obowiązków w klinice, jak nigdy wcześniej i nie może z nich zrezygnować. Zaczęli więc naturalnie żyć osobno. W pewnym momencie stwierdzili, że najlepszym wyjściem z sytuacji będzie rozstanie" - podawał "Fakt".

Z kolei wywiady dla "Gali" i gala.pl rzuciły nowe światło na sprawę - aktorka ma ogromny żal do byłego, że nie sprawdził się w roli ojca.

6 z 7

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat

Para ponoć miała odmienne wizje co do wspólnej przyszłości, które okazały się powodem ich rozstania. "To była obopólna decyzja. Ich drogi się po prostu rozeszły. Ala i Marcin mają dobry kontakt i będą się spotykać, ale już na przyjacielskiej stopie" – zdradził znajomy Marcina w magazynie "Party".

7 z 7

Monika Mrozowska i Sebastian Jaworski

Monika Mrozowska i Sebastian Jaworski

Jak donosi Pudelek.pl, aktorka rozstała się z ojcem swojego dziecka i teraz kontaktuje się z nim tylko w sprawach związanych z synem. Ex-para nie jest jednak w konflikcie.

Komentarze