klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
wypełniacze
Styl życia

Ten zabieg od razu "poprawia nastrój"! Dzięki niemu uśmiech dosłowni nie schodzi z twarzy

W ten sposób kobiety nie pełne wargi, ale dość trwały uśmiech. Na czym polega lifting krawędzi wypełniaczami?
Matylda Nowak
wrzesień 19, 2019

Ten zabieg to hit w Korei! Dzięki odpowiednio podanym wypełniaczom, zmienia się nie wielkość i kształt ust, ale wyraz twarzy. Osoby, które zdecydują się na takie ostrzykiwanie ust kwasem hialuronowym, mają sprawiać wrażenie bardziej sympatycznych i szczęśliwych. Uzyskany podczas zabiegu delikatny uśmiech nie będzie im schodził z twarzy przez kilka miesięcy.

Fot.: Pinterest

Małgosia z „Rolnik szuka żony” powiększyła sobie usta?

Usuwanie "bitch face" z pomocą wypełniaczy

Każdy chyba słyszał o tak zwanym "bitch face". W ten sposób określa się specyficzny wyraz twarzy – naburmuszoną i ponurą minę. Przy czym "bitch face" wcale nie musi być odzwierciedleniem faktycznego nastroju posiadającej ją osoby. Taka mina może wynikać z naturalnych rysów twarzy, a konkretnie opuszczonych kącików ust. I właśnie w te kąciki wstrzykiwane są wypełniacze!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CLAIRE CHANG I Dermatologist (@drclairechang) on

Podczas zabiegu likwidującego "bitch face" małe porcje kwasu hialuronowego wstrzykiwane są w okolice zewnętrznych krawędzi ust, od strony brody. Efektem jest wyraźne uniesienie kącików ust. Osoba po takim zabiegu wygląda tak, jakby lekko się uśmiechała.

Zobacz także: Nie zgadniecie, gdzie ta celebrytka wstrzykuje sobie wypełniacze!

Uśmiech uzyskany z pomocą wypełniaczy utrzymuje się dopóki kwas hialuronowy nie rozłoży się w organizmie, czyli od kilku miesięcy do nawet roku. 

Zdjęcie główne: iStock 

Komentarze