klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Maja Sablewska o tym, co sobie poprawiła. To nie dieta ją zmieniła
Styl życia

To jednak nie dieta zmieniła rysy twarzy Mai Sablewskiej. Wreszcie się przyznała

Po wielu latach Maja Sablewska wreszcie tłumaczy się z poprawiania urody. Mówi, że uległa trendom i przesadziła z medycyną estetyczną.
Milena Majak
październik 11, 2019

Zmieniające się rysy twarzy Mai Sablewskiej miały być zasługą zmiany stylu życia na zdrowszy. To oczywiste, że nikt jej nie wierzył, ale brakowało rzetelnej opinii specjalisty, a ona sama się do tego nie przyznawała. Wreszcie jednak powiedziała prawdę - i to na otwarciu nowej kliniki medycyny estetycznej.

Maja Sablewska zdradziła nam, jaki kosmetyk jest... najbardziej stylowym dodatkiem!

Maja Sablewska mówi o medycynie estetycznej

Początki Mai Sablewskiej w polskim show-biznesie były dość nieśmiałe. Zaczynała od bycia menadżerem muzyków oraz doradztwa wizerunkowego. Na koncie ma współpracę z Dodą czy Mariną Łuczenko i Edytą Górniak. Później prowadziła również Tolę Szlagowską, założycielkę zespołu Blog27. Praca z takimi osobistościami sprawiła, że zaczęła się pojawiać na salonach już nie tylko w charakterze drugoplanowej bohaterki, ale prawdziwej gwiazdy.

Dzięki temu dostała rolę jurora w polskiej edycji programu "X-factor", gdzie występowała u boku Kuby Wojewódzkiego i Czesława Mozila. Wtedy jeszcze była nieśmiałą kobietą z nadprogramowymi kilogramami. Występy w telewizji zmotywowały ją do zmian. Zaczęła ćwiczyć i jeść zdrowo, a więc chudła. Zmieniła też fryzurę, ale w ruch poszły nie tylko nożyczki fryzjera. Polubiła się także z igłami używanymi w gabinetach medycyny estetycznej. Niektórzy śmiało wskazywali nawet na operacje plastyczne. 

Maja Sablewska była jednak uparta i zaciekle broniła tego, że wszelkie zmiany w jej wyglądzie to efekt zmiany diety i wprowadzenia ćwiczeń. Mijały miesiące, a jej twarz zmieniała się coraz bardziej... Wreszcie dostała własny program "Sablewskiej sposób na modę", który od 2013 roku jest nieprzerwanie emitowany na antenie TVN Style. Jedyne co się zmienia, to jego nazwa.

Maja Sablewska doszła jednak do wniosku, że po tylu latach, fanom należą się wyjaśnienia. Wyznanie miało dość szczególny charakter. Gwiazda zdecydowała się o wszystkim opowiedzieć na otwarciu piątych urodzinach kliniki ESTELL.

Jak zaczynałam robić program, chciałam ciągle wyglądać lepiej i lepiej, a tak naprawdę chciałam się po prostu lepiej czuć. Nie wiem, czy to był nałóg, ale być może tak, bo bardzo zagalopowałam się w poprawianiu pewnych rzeczy. Dopiero gdy trafiłam na odpowiednich ludzi, zaczęłam korzystać z medycyny estetycznej rozsądnie i w granicach przyzwoitości. Nie ukrywam, że przesadziłam, jeśli chodzi o medycynę estetyczną, bo ulegałam trendom, bo trafiłam do lekarzy, którzy byli większymi celebrytami niż ja wtedy - powiedziała Maja Sablewska. 

Powiedziała również, że w tym czasie popełniła wiele błędów. Stara się ustrzec przed nimi uczestników jej programów. Patrząc na to wszystko z perspektywy czasu, można pogratulować Mai tego, że potrafiła wyciągnąć wnioski.

Zobaczcie w naszej galerii, jak zmieniła się przez te wszystkie lata.

Zdjęcie główne: Instagram.com/sablewska

1 z 8

Maja Sablewska w 2008 roku

Maja Sablewska w 2008 roku
2 z 8

Maja Sablewska w 2013 roku

Maja Sablewska w 2013 roku
3 z 8

Maja Sablewska w 2010 roku

Maja Sablewska w 2010 roku
4 z 8

Maja Sablewska w 2016 roku

Maja Sablewska w 2016 roku
5 z 8

Maja Sablewska w 2012 roku

Maja Sablewska w 2012 roku
6 z 8

Maja Sablewska w 2017 roku

Maja Sablewska w 2017 roku
7 z 8

Maja Sablewska w 2014 roku

Maja Sablewska w 2014 roku
8 z 8

Maja Sablewska w 2018 roku

Maja Sablewska w 2018 roku
Komentarze