klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
najlepsze pozycje seksualne dla leniwych
Styl życia

To najlepsze pozycje seksualne dla leniuchów. Orgazm gwarantowany!

Masz ochotę na subtelny, wyrafinowany seks, który nie będzie wymagał od ciebie akrobatycznych umiejętności, a jednocześnie zapewni maksimum rozkoszy? Postaw na pozycje dla leniuchów.
Urszula Jagłowska
listopad 21, 2018

Dobry seks nie zawsze musi oznaczać dziką namiętność, czy skomplikowane pozycje, które bardziej przypominają te z ćwiczeń dla zaawansowanych joginów niż dające rozkosz propozycje z Kamasutry. Powolne, pełne namiętności zbliżenie również może dostarczyć wam długą i intensywną przyjemność, szczególnie wtedy, kiedy macie ochotę na igraszki, a jednocześnie jesteście przytłoczeni codziennością.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znowu są razem? Dowodów jest coraz więcej...

Zalety powolnego seksu

Zmęczenie, stres czy przepracowanie sprawiają, że nie zawsze jesteśmy gotowi na wyczerpujące zabawy. Często też rezygnujemy z seksu na rzecz odpoczynku. A to błąd. Spokojny, zmysłowy seks nie tylko może doprowadzić was do niezapomnianej ekstazy, ale również poprawi krążenie waszej krwi (co będzie miało także wpływ na polepszenie się stanu waszej cery) oraz niezwykle was zrelaksuje. To dzięki niemu lepiej się wyśpicie i będziecie mieć dobry nastrój kolejnego dnia.

Istotą powolnego seksu jest cieszenie się z każdej chwili bycia z partnerem. To właśnie takie subtelne, wyrafinowane zbliżenia przybliżą was emocjonalnie do waszych partnerów i sprawią, że wasza więź będzie jeszcze silniejsza.

W naszej galerii znajdziecie najlepsze pozycje seksualne dla leniuchów, które zapewnią wam maksimum rozkoszy.

Przeczytaj także: Tej pozycji boi się większość kochanków. Jest niebezpieczna, ale daje niesamowite doznania

Zdjęcia: iStock

1 z 5

CAT

CAT

To modyfikacja pozycji misjonarskiej. Podobnie jak ma to miejsce w najbardziej klasycznej pozycji z Kamasutry, tu również kobieta jest ułożona na plecach, oplatając udami ciało kochanka. Natomiast partner, w przeciwieństwie do pozycji misjonarskiej, nie przenosi ciężaru swojego ciała na przedramiona, czy łokcie, lecz opiera go o partnerkę. Ważne by biodra kochanków były utrzymane na tej samej wysokości, co zapewni głęboką penetrację przy jednoczesnej stymulacji łechtaczki.

2 z 5

Na łyżeczkę

Na łyżeczkę

W przeciwieństwie do pozycji CAT czy misjonarskiej, w tym przypadku zarówno kobieta, jak i mężczyzna mogą nadawać tempo. Ułożenie na boku kochanków umożliwia nie tylko głęboką penetrację, ale także pieszczenie piersi i innych stref erogennych partnerki. To świetna propozycja na wieczorny seks, w której możecie potem spokojnie zasnąć.

3 z 5

Za burtą

Za burtą

Istotną rolę odgrywa tu sofa, fotel, lub inny mebel na którym partnerka może oprzeć się klatką piersiową i brzuchem tak, jakby wychylała się za burtę. Podobnie, jak w kultowej scenie „Titanica” kochanek napiera na nią od tyłu, jednocześnie mając możliwość pieszczenia dłońmi ciała partnerki.

4 z 5

Leżący piesek

Leżący piesek

To modyfikacja dobrze znanej wszystkim pozycji na pieska. W tym wariancie kobieta kładzie się płasko na brzuchu, a mężczyzna układa się na niej. By penetracja była głębsza i dała wam jeszcze większą przyjemność, warto ułożyć kilka poduszek pod miednicę partnerki.

5 z 5

Króliczek

Króliczek

To kolejna wariacja klasycznej pozycji na pieska, w której partnerka klęczy na brzegu łóżka podparta na dłoniach. W tej pozycji mężczyzna stoi za kochanką i penetruje ją od tyłu. Jeśli  kobieta dodatkowo oprze całą klatkę piersiową i twarz na łóżku oraz złączy nogi, mężczyzna może bez problemu dosięgnąć punktu G.

Komentarze