klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Kto zagra główną rolę kobiecą w polskiej wersji „50 twarzy Greya”?
Styl życia

To ona zagra główną rolę kobiecą w polskiej wersji „50 twarzy Greya”? Co za piękność

Blanka Lipińska długo ukrywała, kto wcieli się w Laurę w ekranizacji jej powieści „365 dni”. W końcu poznaliśmy nazwisko aktorki.
Urszula Jagłowska
październik 23, 2019

Emocje związane z ekranizacją książki Blanki Lipińskiej wzrastają z dnia na dzień, a sama zainteresowana z rozmysłem podsyca tylko atmosferę nie tylko wokół samego filmu, ale także wokół swojej osoby. Kilka tygodni temu pisarka zarzekała się, że wreszcie wzięła ślub ze swoim ukochanym, Maciejem Buzałą, publikując romantyczne zdjęcie w sukni ślubnej okraszone wymownym opisem. Później szybko się z tego wycofała i przyznała, że tak naprawdę weselna stylizacja była wykreowana jedynie na potrzeby ekranizacji jej bestselleru „365 dni”.

Zobacz także: Blanka Lipińska tak naprawdę nie wyszła za mąż! Dlaczego wszystkich oszukała?

Zaledwie kilka dni temu Blanka Lipińska znowu postanowiła o sobie przypomnieć i za pomocą Instagrama poinformować wszystkich, że w radosnej atmosferze postanowiła rozstać się z partnerem. To jednak nie koniec rewelacji. Lipińska coraz chętniej publikuje na swoich social mediach ujęcia z planu „365 dni”, gdzie informuje o dokładnej dacie przedstawienia całej obsady filmu.

One powiększyły biust! Doda, Rozenek, Siwiec, Lipińska... Wiecie, kto jeszcze?

Ekranizacja „365 dni” Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska idzie jak burza! Po sukcesach jej książek, które niemal od razu stały się bestsellerami, autorka „356 dni” postanowiła stworzyć ekranizację pierwszej części swojej kipiącej erotyzmem sagi. Już w przyszłe Walentynki, 14. lutego 2020 roku, na ekrany kin trafi film „365 dni”, a fani pisarki wciąż zadają sobie pytanie, kto wcieli się w rolę eterycznej głównej bohaterki, Laury.

„365” dni Blanki Lipińskiej to pełna niespodziewanych zwrotów akcji opowieść łącząca w sobie niebezpieczny świat znany z „Ojca Chrzestnego” z erotyzmem rodem z kultowej sagi autorstwa E.L. James o nieprzyzwoicie przystojnym i bezpruderyjnym panie Grey’u, która przenosi nas w świat sycylijskiej mafii z domieszką polskiego temperamentu.

Zjawiskowa Laura w towarzystwie przyjaciół i swojego ukochanego wyjeżdża z rodzimej Polski, by spędzić wakacje swojego żyła w słonecznej Italii. Niestety urlop dziewczyny z dnia na dzień staje się koszmarem. Główna bohaterka zostaje uprowadzona przez niezwykle niebezpiecznego i zabójczo przystojnego bossa sycylijskiej mafii Massimo, który z czasem daje jej tytułowe 365 dni, by ta się w nim zakochała.

Jeśli nie jeszcze nie czytaliście książek Blanki Lipińskiej, możecie się z nimi zapoznać, zanim film trafi do kin:

Kto zagra główną rolę kobiecą w polskiej wersji „50 twarzy Greya”?

Kto wcieli się w zjawiskową damę w opałach? Kilka miesięcy temu w rozmowie z Faktem, Blanka Lipińska przyznała, że w tej roli widzi kojarzoną z wielu komedii romantycznych Agnieszkę Więdłochę, lub energiczną i wysportowaną Edytę Herbuś. Później spekulowano, że to Joanna Opozda, znana z polsatowskiej „Pierwszej miłości”, zagra rolę uprowadzonej przez mafijnego bossa Laury.

Zobacz także: Blanka Lipińska długo ukrywała, kto zagra Massimo w jej filmie! W końcu poznaliśmy jego nazwisko!

Jak się teraz okazuje to nie Herbuś, Więdłocha, ani uwielbiana przez widzów Polsatu Opozda wcieli się w rolę Laury, lecz aktorka, która od lat robi karierę za granicą. Jak podaje Plejada.pl,  w główną bohaterkę „365 dni” wcieli długowłosa piękność o zachwycającym spojrzeniu i zniewalającym uśmiechu, której talent i urodę szczególnie doceniono w Bollywood – 29-letnia Natalia Janoszek.

Choć fani Lipińskiej są pewni, że to właśnie ta aktorka zagra uprowadzoną przez zabójczo przystojnego Massimo Laurę, to sama pisarka oficjalnie jeszcze nie potwierdziła tej informacji. Pozostaje nam więc czekać na oficjalną prezentację całej obsady „365 dni”, która jest planowana na 4. Grudnia 2019 roku. To wtedy okaże się, czy to właśnie Natalia Janoszek zagra główną rolę kobiecą w „365 dniach”.

Myślicie, że Natalia Janoszek pasowałaby do roli Laury? W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć aktorki.

Zdjęcie: Instagram

1 z 6

Natalia Janoszek

Natalia Janoszek
Instagram https://www.instagram.com/p/BkDaDCIlqSV/
2 z 6

Natalia Janoszek

Natalia Janoszek
Instagram https://www.instagram.com/p/BrgAB4plf9Z/
3 z 6

Natalia Janoszek

Natalia Janoszek
Instagram https://www.instagram.com/p/BxxBHNuJoWy/
4 z 6

Natalia Janoszek

Natalia Janoszek
Instagram https://www.instagram.com/p/B1rVSLcAN8W/
5 z 6

Natalia Janoszek

Natalia Janoszek
Instagram https://www.instagram.com/p/BvwHT6FFeqD/
6 z 6

Natalia Janoszek

Natalia Janoszek
Instagram https://www.instagram.com/p/B3AHFKllcps/
Komentarze