klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

To wideo przejdzie do historii! Bill Clinton zapatrzył się na Ivankę Trump. Wzrok Hillary bezcenny...

W trakcie zaprzysiężenia Donalda Trumpa, Hillary Clinton miała wyraźnie dość swojego męża.
Agnieszka Pulikowska
styczeń 23, 2017

Kobiety z rodziny Donalda Trumpa przykuwają wzrok. I to dosłownie :) Jedną z najbardziej olśniewających pań na jego zaprzysiężeniu była córka Ivanka, której urodzie nie mógł się oprzeć sam Bill Clinton, który jak pamiętamy słynie ze słabości do pięknych kobiet...

Zobaczcie także:  Kate Middleton cierpi na bulimię? Księżna waży... 40 kilogramów!

W trakcie pierwszego przemówienia Donalda Trumpa, były prezydent Stanów Zjednoczonych stał wpatrzony w Ivankę, co zarejestrowały kamery oraz... sama Hillary Clinton. Jej reakcja na zachowanie męża była bezcenna. 

A kim jest Ivanka, o której dziś mówią wszyscy? W naszej galerii możecie zobaczyć jej zdjęcia i dowiedzieć się więcej o najsłynniejszej "pierwszej córce" Ameryki! 

Zobaczcie także:  Michelle Obama dostała prezent od Melanii Trump i... nie wiedziala co z nim zrobić! Jej reakcja jest bezcenna

Foto: EastNews/ ONS

1 z 3

Ivanka Trump i Jared Kushner z córkami

Ivanka Trump i Jared Kushner z córkami

Ivanka Trump jest córką Donalda z pierwszego małżeństwa. Najpierw próbowała swoich sił w modelingu, ale po skończeniu szkoły średniej postanowiła studiować zarządzanie. Potem pracowała w firmie deweloperskiej, po czym przyszedł czas na zatrudnienie u ojca. Obecnie zasiada w zarządzie The Trump Organization i zajmuje się rozwojem Trump Hotel. Poza tym jest żoną Jareda Kushnera i matką trójki dzieci. 

2 z 3

Ivanka i Melania Trump

Ivanka i Melania Trump

Chociaż to Melania jest Pierwszą Damą, to na zaprzysiężeniu większość osób skupiła swój wzrok właśnie na Ivance. Mówi się, że to ona będzie prawą ręką swojego ojca. Na razie kupiła dom w Waszyngtonie. Z kolei Melania Trump pozostaje w Nowym Jorku z najmłodszym synem. 

3 z 3

Ivanka Trump z mężem

Ivanka Trump z mężem

Podczas balu inauguracyjnego, córka Donalda Trumpa wystąpiła w kreacji Caroliny Herrery, która była zdobiona kamieniami. Ivanka znana jest z doskonałego gustu i wyczucia stylu. 

Komentarze