klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Smutna para w łóżku
Styl życia

To właśnie te zachowania sprawiają, że twój partner traci ochotę na seks!

Nie jesteś zadowolona ze swojego życia seksualnego? Koniecznie sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów!
Urszula Jagłowska
kwiecień 07, 2017

W sprawach dotyczących seksu każdy z nas oczekuje rozkoszy i przyjemności, jednak pewne zachowania sprawiają, że upojne, pełne napięcia i oczekiwania na dalszy rozwój spotkanie, potrafi w mgnieniu oka zamienić się w koszmar. Jeśli chcesz, żeby wasze zbliżenia nie kończyły się fiaskiem, koniecznie unikaj przyzwyczajeń, które odstraszą nawet najbardziej rozochoconego kochanka.

Przeczytaj także: 7 rzeczy, o których mężczyźni naprawdę marzą w łóżku! 

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znowu są razem? Dowodów jest coraz więcej...

Te zachowania sprawią, że on traci ochotę na seks 

Jest miły, szarmancki, obłędnie przystojny i ma na ciebie ochotę. Komplementuje twoje pełne blasku oczy, niewinny, promienny uśmiech, lśniące i gładkie włosy. Docenia wkład, jaki włożyłaś w dobranie odpowiedniego stroju (a przynajmniej dobrze udaje, że to docenia). Spędzacie miły wieczór. Atmosfera jest coraz bardziej gorąca, w końcu decydujecie się, na kolejny krok. Czujesz na sobie jego pełne rządzy spojrzenie, twoje ciało przeszywa znajomy dreszcz ekscytacji. Liczysz na upojną, pełną uniesień noc, jednak uważaj na te zachowania - twój partner może szybciej wyskoczyć z łóżka niż cię do niego zaciągnąć! Koniecznie sprawdź je w naszej galerii.

Przeczytaj także: 5 seksownych przebieranek, które doprowadzą go do szaleństwa

1 z 5

Brak inicjatywy

Brak inicjatywy

Choć większość mężczyzn to kochający dominować tradycjonaliści, to żaden nie chciałby kochać się z przysłowiową „kłodą”. Pasywna kochanka bez inicjatywy, nastawiona jedynie na otrzymywanie przyjemności, prędzej czy później mu się znudzi. Pamiętaj o tym, że on również chce się poczuć dopieszczony i pożądany, dlatego staraj się, by waszej relacji nie zabiła nuda. Zrób mu zmysłowy masaż, a może zaproponuj striptiz. Niech oszaleje na twoim punkcie!

2 z 5

Krępujące pytania

Krępujące pytania

Nie dopytuj wciąż czy mu z tobą dobrze! Takie pytania, szczególnie w trakcie stosunku, niezwykle go rozpraszają i stwarzają wrażenie, że nie jesteś wystarczająco usatysfakcjonowana ze wspólnego seksu. Nawet jeśli ta kwestia niezwykle cię nurtuje, znajdź inny moment na tego rodzaju rozważania. Seks przede wszystkim ma sprawiać przyjemność, dlatego skup się na jej dawaniu i otrzymywaniu. Dzięki takiemu podejściu na zawsze zapomnisz o pytaniu: „czy seks ze mną jest udany?”.

3 z 5

Szorstka kochanka

Szorstka kochanka

Nie, wcale nie chodzi o oziębłe zachowanie! Planując upojną noc koniecznie zadbaj o swoje ciało. Mężczyźni kochają naszą miękką, gładką i delikatną skórę, dlatego nie zapominaj o regularnym stosowaniu peelingów (tu świetnie sprawdzą się zarówno te enzymatyczne, jak i mechaniczne) oraz balsamu, który nie tylko nawilży i ujędrni skórę, ale także nada jej subtelny, kuszący zapach. No i najważniejsze – depilacja, depilacja i jeszcze raz depilacja. Chyba nie chcesz, by twój ukochany był nieprzyjemnie zaskoczony. 

4 z 5

Zbyt emocjonalne podchodzenie do seksu

Zbyt emocjonalne podchodzenie do seksu

Śmiejesz się, płaczesz, a może zbyt entuzjastycznie udajesz orgazm? Pohamuj się! Twój facet marzy o namiętnej kochance, a emocjonalne tsunami to ostatnia rzecz, jakiej spodziewa się podczas ekstazy. Nie oznacza to, że powinnaś zachowywać się nadzwyczaj powściągliwie, niemniej skrajne emocje też nie będą działały na twoją korzyść.

5 z 5

Przejmowanie się wyglądem

Przejmowanie się wyglądem

Wiele kobiet nie jest w stanie w pełni czerpać przyjemności z seksu z powodu licznych kompleksów. Teraz zapewne mówisz sobie „to mnie nie dotyczy!”. Czy aby na pewno? Czy często zmieniasz pozycje seksualne, by jak najkorzystniej wyglądać w oczach partnera? A może gasisz światło, żeby nie zauważył twojego cellulitu? Błąd! Takie zachowanie i brak pewności siebie potrafi zgasić namiętność nawet w prawdziwej bogini seksu i pozbawić cię szans na upragniony orgazm. A szkoda! Pamiętaj, że podczas uniesień mężczyzna uwielbia patrzeć na swoją kochankę i nie zwraca uwagi na tak nieistotne szczegóły.

Komentarze