klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
To właśnie TO sprawi, że wasz seks będzie jeszcze lepszy!
Styl życia

To właśnie TO sprawi, że wasz seks będzie jeszcze lepszy!

Dzięki tym sztuczkom seks da ci jeszcze większą satysfakcję! Koniecznie je wypróbuj - orgazm gwarantowany!
Urszula Jagłowska
grudzień 15, 2017

Czy miewacie problemy z osiągnięciem orgazmu? Kochacie się z partnerem, czujecie jego pieszczoty, ciężki oddech ogrzewający skórę, miękkie pocałunki i marzycie jedynie o przeżyciu orgazmu? Gdy absolutna rozkosz nie przychodzi obwiniacie siebie, partnera, stres, złą dietę, zmęczenie, a nawet to, że istnieje możliwość, że nie jesteście seksualnie dopasowane do swojego partnera. Wtedy pojawia się frustracja, która może doprowadzić do rozpadu waszego pożycia seksualnego… szczególnie, gdy ukochany szczytuje za każdym razem, nie dając partnerce upragnionej ekstazy. A co jeśli powiemy wam, że istnieją sztuczki, dzięki którym seks zawsze będzie dawał bezgraniczną przyjemność?

Przeczytaj także: Jakie kobiety najbardziej pociągają mężczyzn?

Asia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” jest zakochana! Zdradziła, jak poznała nowego partnera

To właśnie TO jest najważniejsze w seksie!

Teraz pewnie pomyślałyście, że nie osiągacie orgazmu, ponieważ niewystarczająco długo się kochaliście, pozycje, które stosujecie nie są dla was, lub po prostu to nie jest kochanek dla ciebie. Nic bardziej mylnego! Najnowsze badania przeprowadzone przez Personality and Social Psychology Bulletin dowodzą, że na naszą satysfakcję seksualną składa się więcej czynników niż sam akt seksualny. Jak podkreślają, zadowolenie seksualne mylnie utożsamiamy jedynie z fizycznością, podczas gdy to właśnie więź między partnerami i czułość jaką okazują na co dzień sprawia, że sam seks daje nam większą przyjemność.

Jak podkreśla dr Anik Debrot z Uniwersytetu w Toronto „Ludzie odczuwają większą satysfakcję z seksu, gdy są blisko związani ze swoim partnerem. Takie przywiązanie buduje między innymi przytulanie się przed i bezpośrednio po seksie”. Debrot i jej współpracownicy przeprowadzili badania mające na celu dowiedzenie, czy jakość związku ma szczególny wpływ na korzyści płynące z samego aktu seksualnego.

Przeczytaj także: Jak rozpoznać idealnego kochanka? Tych 6 szczegółów go zdradza

W pierwszych dwóch badaniach analizowano związek pomiędzy seksem, a dobrym samopoczuciem. W pierwszym z nich wzięło udział 335 osób, które były pytane o rodzaje okazywania czułości partnerowi, jak seks, pocałunki, czy przytulanie oraz poziom ich zadowolenia z życia. Drugie badanie przeprowadzone na 76 parach miało za zadanie zbadanie skłonności partnerów do pozytywnych emocji. Kolejne, prowadzone na 106 parach, polegały na prowadzeniu pamiętnika, w którym respondenci opisywali jak często uprawiali seks, jakiego rodzaju czułości okazywali sobie z partnerem oraz jakie uczucia im towarzyszyły przez okres badania.

Wszystkie badania potwierdziły, że na jakość pożycia seksualnego badanych w główniej mierze odpowiadały czułości, jakie okazywali sobie partnerzy, nie zaś pozycje seksualne, czy długość samego aktu seksualnego. Zatem jeśli chcecie, żeby wasz seks był jeszcze lepszy, zwróćcie szczególną uwagę na drobne, czułe gesty, które ofiarujecie sobie na co dzień, szczególnie te podczas gry wstępnej oraz zaraz po seksie. Niejedna gorąca noc zakończona orgazmem gwarantowana!

Przeczytaj także: W jakim wieku seks przynosi najwięcej przyjemności?

Zdjęcia: iStock

Komentarze
Fotolia
Styl życia 10 rzeczy, o których kobiety marzą w łóżku
Choć czasem trudno nam się do tego przyznać, kobiety fantazjują o seksie równie chętnie i często jak mężczyźni. Z jakich marzeń chciałyby się zwierzyć swoim partnerom?
Anna Konieczyńska
sierpień 17, 2016

1. Ekscytująca gra wstępna Niemała część mężczyzn wciąż jej nie uznaje. A ci, którzy przekonali się do jej dobrodziejstw, wciąż za mało starają się o jej urozmaicenie. Gra wstępna nie kończy się na kilku namiętnych pocałunkach, głaskach i ściskach. Preludium do seksu powinno być równie nieprzewidywalne jak sam miłosny akt. Kobietom zdarza się pragnąć gry wstępnej ograniczonej do kilkudziesięciu sekund albo takiej, która trwa całą noc. Czasami chcą być bierne, a czasem przejąć inicjatywę. O tych fantazjach warto rozmawiać, bo dobry seks jest zawsze zasługą obojga partnerów. 2. Pieprzne rozmowy Milczenie jest złotem? W łóżku niekoniecznie. Gorące słowa podobnie jak dotyk podkręcają temperaturę. Na każdą z nas działa coś innego. Niektóre dziewczyny lubią przyjmować pochwały na temat doskonałości kształtu swoich pośladków, inne chętnie choć na chwilę wchodzą w rolę podwładnej, wykonującej erotyczne rozkazy, a jeszcze inne podnieca podniecenie mężczyzny. 3. Stymulacja łechtaczki podczas stosunku Wiele kobiet osiąga orgazm tylko wtedy, gdy doznają podwójnej przyjemności. Zadaniem mężczyzny jest stworzenie kobiecie jak najlepszych warunków do orgazmu. Dobra wiadomość dla kochanków? Pozycje, umożliwiające równoczesną stymulację, są równie podniecające dla obu stron. 4. Spojrzenie w oczy Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy, a kobiety w seksie szukają także komunii dusz. Dlatego w momentach największej rozkoszy chcą zajrzeć partnerowi w oczy, by sprawdzić, czy płonie w nich uczycie. 5. Księżniczką być Chociaż seks to zawsze spotkanie dwóch równoprawnych partnerów, kobiety lubią być rozpieszczane. Gdy ofiaruje się im przyjemność, tym chętniej się odwdzięczą. Dlatego raz na jakiś czas warto w seksie postawić tylko na kobiecą rozkosz. Sprawdź także: Pierścień erekcyjny - co Ty na to? 6. Seks w miejscach...

Przeczytaj
 Karezza - włoski sposób na lepszy seks
Styl życia Czym jest karezza? Raz wypróbujecie i nie będzie chcieli kochać się w inny sposób
Ta włoska sztuka kochania zapewni wam niewyobrażalną ekstazę. Na czym polega?
Urszula Jagłowska
sierpień 07, 2018

Chcesz dłużej cieszyć się zbliżeniem i czerpać z niego większą przyjemność? Dzięki karezzie wydłużycie sam akt seksualny, spotęgujecie doznania i zapewnicie sobie pełne pasji niezapomniane chwile z partnerem. Dodatkowo taka forma okazywania sobie czułości jeszcze bardziej was do siebie zbliży i wyniesie wasz związek na zupełnie inny poziom. Karezza: co to właściwie jest? Fastfoodowy tryb życia sprawia, że wszystko chcemy mieć na „tu i teraz”. Natychmiastowy awans, nawiązanie głębokiej więzi z wybrankiem w jak najkrótszym czasie, szybki seks pełen uniesień, jęków i najlepiej gwarantowanych orgazmów. Jednak często zapominamy o tym, że o ile jeśli chodzi o życie zawodowe szybkie dochodzenie do celu jest wręcz wskazane, to w przypadku spraw sercowych i łóżkowych pośpiech nie zawsze się sprawdza. Dzięki karrezie wydłużycie stosunek i będziecie czerpać z niego niewyobrażalną przyjemność , jednocześnie budując bliższą emocjonalną więź z ukochanym. Jak to możliwe? Karezza to forma wyrafinowanego, wysublimowanego seksu tantrycznego mająca na celu nie tylko zbliżenie fizyczne, ale i budowanie napięcia pomiędzy partnerami, ale również zaufania. Karezza z włoskiego pieszczoty, skupia się na dawaniu sobie rozmaitych form przyjemności i podobnie jak petting koncentruje się na różnego rodzaju sposobach pobudzania stref erogennych partnera i stałym utrzymywaniu go w napięciu seksualnym. Synchronizacja oddechów oraz powolna i delikatna penetracja dodatkowo pomogą wam skupić się na emocjonalnych doznaniach. Ponadto pożądliwe spojrzenia, namiętne pocałunki, muskanie skóry i przytulanie podczas seksu sprawi, że w waszych organizmach uwolni się większa ilość oksytocyny, hormonu odpowiedzialnego za przywiązanie do partnera. Karezza: na czym polega? Decydując się na karezzę powinniśmy skupić się nie tylko na fizyczności, ale również na emocjonalnym...

Przeczytaj
Marzycie o jednoczesnym orgazmie? Dzięki pozycji CAT to możliwe!
Styl życia Marzycie o jednoczesnym orgazmie? Dzięki pozycji CAT to możliwe!
Wypróbujcie tę technikę, a już zawsze będziecie chcieli się kochać tylko w ten sposób!
Urszula Jagłowska
lipiec 09, 2018

Do każdego związku po pewnym czasie zaczyna wkradać się rutyna… także w sypialni. I nawet jeśli oboje czerpiecie z seksu ogromną przyjemność zakończoną cudownym orgazmem, to naturalnym jest to, że w którymś momencie chcecie wprowadzić do waszych igraszek nowe elementy, gadżety czy pozycje. Wypróbowanie nowych seksualnych technik sprawi, że w waszej relacji nigdy nie zawieje nudą, a seks da wam jeszcze większą satysfakcję, a nawet orgazm w tym samym momencie . Osiągniecie to dzięki technice... CAT. Przeczytaj także:  Jak często szczęśliwe pary uprawiają seks? Będziecie zaskoczeni wynikami tych badań!  Pozycja CAT - zalety Chyba nie ma partnerów, którzy nie marzyliby o dojściu w tym samym czasie. Oczywiście, aby było to możliwe, nie wystarczy jedynie odpowiednia atmosfera oraz dobre dopasowanie seksualne, ważny jest także poziom podniecenia kochanków, a także pozycja. Jak potwierdzają seksuolodzy orgazm symultaniczny najczęściej zachodzi podczas zastosowania pozycji CAT (z ang. Coital Alignment Technique), czyli zbliżenia techniką dopasowania. To idealna propozycja dla osób, uwielbiających patrzeć w oczy partnera podczas seksu , która jest nie tylko niezwykle podniecająca, ale także dostarczy wam cudownych doznań, a przede wszystkim zapewni wspólne osiągnięcie orgazmu w tym samym momencie. Wszystko dzięki temu, że podczas tej techniki penis jest utrzymywany w stałym kontakcie z łechtaczką. Termin CAT pierwszy raz został wprowadzony w 1988 r. przez  badacza Edwarda Eichela i określał ulepszoną formę pozycji misjonarskiej, która zapewnia nie tyle głębszą penetrację, co utrzymanie penisa w stałym kontakcie z łechtaczką, co daje większą przyjemność obojgu partnerom i zwiększa szanse na orgazm u kobiety. Nowa ulepszona pozycja misjonarska zastępuje głębokie pchnięcie subtelnym i ściśle skoordynowanym kołysaniem – możemy przeczytać w „The...

Przeczytaj
Seks: najpopularniejsza pozycja wśród zakochanych
Styl życia Tak najczęściej kochają się zakochane pary! To właśnie ta pozycja najczęściej gwarantuje orgazm
Dzięki tej pozycji naprawdę odlecicie! Zakochane pary nie bez powodu ją uwielbiają!

Do tej pory za najpopularniejsze pozycje seksualne uważane były „na jeźdźca” oraz klasyczna pozycja „misjonarska”.  Potwierdzają to niezależne badania przeprowadzone przez jeden z najbardziej znanych portali medycznych DrEd.com, w których wzięło udział 2 tys. Amerykanów i Europejczyków obu płci. Jak się okazało, niezależnie od wieku, płci, doświadczenia, czy szerokości geograficznej respondentów, ankietowani wskazali, że te pozycje dają im największe doznania . Choć to właśnie te pozycje wybierane są najczęściej, istnieje również taka, na którą najczęściej decydują się szczęśliwe zakochane pary… Tę pozycję seksualną najchętniej wybierają zakochane pary Nie da się ukryć, że każdy z nas ma inne fantazje, czy upodobania seksualne . Wszystko zależy bowiem od naszego doświadczenia, poziomu satysfakcji ze związku, potrzeb, stażu relacji z partnerem, kondycji fizycznej, a także trybu życia, wieku, jak również płci. Jednak według badań przeprowadzonych na zlecenie marki zabawek erotycznych LELO wynika, że niezależnie od preferencji seksualnych zakochane pary najchętniej wybierają pozycję… „na pieska”. Badacze na zlecenie LELO przeprowadzili szeroko zakrojoną ankietę na grupie 10 tys. osób, pytając między innymi o najczęściej wybieraną pozycję, emocje, jakie przy niej towarzyszą , relacje ukochanym oraz to, jaka pozycja daje respondentom największą satysfakcję. Okazało się, że ponad połowa badanych (zarówno kobiet, jak i mężczyzn) wskazała, że to właśnie pozycja „na pieska” daje im najgłębszą penetrację przy jednoczesnej możliwości pieszczenia punktu G , a co najważniejsze, to ona zapewnia osiągnięcie upragnionego orgazmu . Drugie miejsce według badanych zajęła pozycja „na jeźdźca”. Jak się okazuje, zakochani pomimo iż często fantazjują o nieco udziwnionych pozycjach seksualnych, których wykonanie wymaga niemal...

Przeczytaj