klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
ONS
Styl życia

Tola i Alicja z Blog 27 bardzo się zmieniły. Jednej z nich wyszło to na dobre

Buntowniczy emo styl dziewczyn z Blog 27 szybko podłapały nastolatki w całej Polsce. Jak zmieniły się Tola Szlagowska i Alicja Boratyn?
Milena Majak
październik 04, 2017

Od założenia zespołu Blog 27 mija 12 lat. Alicja Boratyn oraz Tola Szlagowska miały wówczas jedynie po 13 lat. Jedna z nich przeszła spektakularną zmianę. Domyślacie się która? :)

Wakacyjne metamorfozy gwiazd. One zaszalały z fryzurą!

Jak teraz wyglądają dziewczyny z Blog 27?

Najbardziej w zespole wyróżniała się Tola, która uwielbiała wszystko, co ma wzór czaszki i pasków. Podziurawione ubrania, agrafki, naszywki oraz popisane ręce to były jej znaki rozpoznawcze. Obrysowane czarną kredką oczy skutecznie ukrywał jej młody wiek. 

Zobacz także: Nastolatki za nimi szalały, a teraz Bill i Tom z Tokio Hotel są nie do poznania!

Alicja miała zdecydowanie bardziej stonowany look. Długo pozostawała w cieniu Toli. Niewątpliwie obie namieszały jednak na polskiej scenie muzycznej. To za sprawą płyty "LOL", którą wydały w 2005 roku i która sprzedała się w nakładzie ponad 250 tysięcy egzemplarzy. Która z nastolatek nie nuciła wtedy pod nosem "Uh La La La" w coverze Blog 27... :)

Mimo dość spektakularnego sukcesu, każda z dziewczyn zdecydowała się pójść własną drogą i rozpocząć karierę solową. Szlagowska występowała przez krótki czas ze swoim bratem w znanym serialu "39 i pół", a później wyjechała do Stanów Zjednoczonych i tam rozpoczęła naukę w prestiżowej szkole muzycznej. Teraz podobno pracuje nad nową płytą, która ma się zdecydowanie różnić od stylu, w jakim śpiewała kiedyś.

Zobacz także: Pamiętacie uroczą córkę Belli i Edwarda z sagi 'Zmierzch'? Nie uwierzycie, jak teraz wygląda

Alicja natomiast obecnie jest wokalistką zespołu Wicked Giant. Ostatni raz media rozpisywały się o niej w 2010 roku w kontekście serialu "Majka" emitowanym na antenie telewizji TVN. Nagrała do niego piosenkę przewodnią

Jeśli jesteście ciekawe, jak zmieniły się dziewczyny, zajrzyjcie do naszej galerii!

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

1 z 5

Dziewczyny z Blog 27, Tola Szlagowska i Alicja Boratyn

Dziewczyny z Blog 27, Tola Szlagowska i Alicja Boratyn
2 z 5

Alicja Boratyn

Alicja Boratyn
Instagram https://www.instagram.com/p/BTJHIEegnxy/?taken-by=alicja_boratyn
3 z 5

Alicja Boratyn

Alicja Boratyn
Instagram https://www.instagram.com/p/BKs-OyfAOJ2/?taken-by=alicja_boratyn
4 z 5

Tola Szlagowska

Tola Szlagowska
Instagram https://www.instagram.com/p/BMjlhuYhUGo/?taken-by=tola_subtitles_
5 z 5

Tola Szlagowska

Tola Szlagowska
Instagram https://www.instagram.com/p/BTnj-Ygj_Oh/?taken-by=tola_subtitles_
Komentarze