klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Tomasz Sekielski schudł 50 kg! Jak teraz wygląda?

Dziennikarz w sierpniu tego roku przeszedł operację zmniejszenia żołądka. Dziś Tomasz Sekielski jest aż 50 kilo lżejszy. Jak teraz wygląda?
Laura Osakowicz
styczeń 22, 2020

Nowa sylwetka Tomasza Sekielskiego robi ogromne wrażenie! Dziennikarz przez wiele lat regularnie przybierał na wadze. W najgorszym momencie ważył aż 185 kilogramów. W końcu jednak zdecydował się na zmniejszenie żołądka. W sierpniu ubiegłego roku przeszedł operację, podczas której lekarze usunęli mu niemal 4/5 żołądka. 

Nie tylko Doda i Sykut-Jeżyna! Zobacz, jak polscy celebryci sami obcinają i farbują swoje włosy

Jak Tomasz Sekielski wygląda po operacji żołądka?

45-letni dziennikarz udzielił wywiadu magazynowi "Viva", w którym zdradził, że stracił już 50 kilogramów. To efekt operacji i surowej diety, której musiał potem przestrzegać. Metoda jest skuteczna, bo przyznało się już do niej kilka gwiazd i celebrytów m.in. Marek Morus z show "Gogglebox" również przeszedł operacje zmniejszenia żołądka.

Sekielskiego do operacji od dawna przekonywała go żona Ania. Wiedziała, że przez otyłość zagrożone jest nie tylko jego zdrowie, ale także życie. W końcu Tomasz sam dojrzał do tej decyzji i zdecydował się na operację żołądka. 

Zobacz także: To dzięki tej diecie Adele tak bardzo schudła! 

Dziś Tomasz Sekielski je jedną dziesiątą tego, co przed operacją. Przyznał, że wcześniej nie trzymał się diety, choć jego żona chciała aby odżywiał się zdrowo.

Nieraz siedziałem do późna (...), odnajdywałem schowane słodycze i zajadałem nimi stres.

Z pewnością praca Sekielskiego nie ułatwiała mu schudnięcia, a jedzenie stało się odskocznią od problemów. W wywiadzie dziennikarz porównał swoje uzależnienie od jedzenia do.. alkoholizmu.

To jak alkoholikowi mówić, aby nie pił, bo się zapije na śmierć. Nic nie trafiało. Ale teraz się zmieniam dla ciebie, kochanie - wyznał Tomasz Sekielski w najnowszym wywiadzie.

Jak wygląda teraz dieta dziennikarza? Tomasz przyznaje, że aktualnie do uczucia sytości wystarczają mu jedynie cztery łyżki zupy. Po za tym je wszystko na co ma ochotę, tylko w o wiele mniejszych porcjach.

Zanim Sekielski zdecydował się na operację próbował diet i ćwiczeń, jednak nic nie przynosiło oczekiwanych efektów. Teraz, po zmniejszeniu żołądka nawet gdyby uległ pokusie i chciałby zjeść więcej, to nie byłby w stanie bo żołądek nie przyjąłby więcej pokarmu.  

Żona Tomasza Sekielskiego przyznała w wywiadzie, że jej mąż jest teraz w nieporównywalnie lepszej formie fizycznej, a także psychicznej. Z pewnością to jednak nie koniec jego przemiany. 

Jak teraz wygląda dziennikarz? Jest niemal nie do poznania! Zobacz w naszej galerii nowe zdjęcia Tomasza Sekielskiego. 

Zdjęcia: ONS, Eastnews

1 z 4

Tomasz Sekielski przed operacją zmniejszenia żołądka - maj 2019

Tomasz Sekielski przed operacją zmniejszenia żołądka - maj 2019

Dziennikarz przyznał, że musi skorzystać z operacji, gdyż inaczej otyłość może zagrażać jego zdrowiu

2 z 4

Tomasz Sekielski w 2010 roku

Tomasz Sekielski w 2010 roku

Przez wiele lat Tomasz Sekielski przybierał na wadze i chudł

3 z 4

Tomasz Sekielski dziś - styczeń 2020

Tomasz Sekielski dziś - styczeń 2020
magazyn Viva https://www.instagram.com/p/B7nVGlFB2hn/

W magazynie "Viva" właśnie ukazała się sesja z Tomaszem Sekielskim i jego żona Anną. Dziennikarz wygląda świetnie!

4 z 4

Tomasz Sekielski w grudniu 2019

Tomasz Sekielski w grudniu 2019

Już pod koniec zeszłego roku widać było efekty operacji i diety u Tomasza Sekielskiego.

Komentarze