klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Dzieci
Styl życia

TOP 10 zagranicznych Instamam!

Zobaczcie nasz przegląd 10 wyjątkowych, zagranicznych kont na Instagramie prowadzonych przez mamy!
Lena Grabowska
wrzesień 16, 2015

Kilka miesięcy temu miałyście okazję zapoznać się z przeglądem TOP 10 mam na Instagramie. Wszystkie Panie zaprezentowane w zestawieniu pochodziły z Polski. Czas na zagranicę! Dziś prezentujemy subiektywny przegląd 10 wyjątkowych, zagranicznych mam które oprócz niesamowitych osobowości, zachwycają umiejętnością uchwycenia rzeczywistości w kadrze. Wiele z nich pochodzi z odległych nam kulturowo krajów, ta inność czyni je jeszcze bardziej interesującymi. W zestawieniu znajdziecie kobiety ze Szwecji, Stanów zjednoczonych, Wielkiej Brytanii czy Australii. Poznacie projektantkę wnętrz, reżyserkę, fotografkę czy współwłaścicielkę sklepu z ubrankami dziecięcymi. Niezależnie od tego skąd pochodzą i czym się zajmują łączy je jedno, macierzyństwo. Bycie mamą to ich znak rozpoznawczy i w macierzyństwie właśnie znajdują inspirację do działania i tworzenia. Poznajcie 10 wyjątkowych kobiet, które ponad wszystko kochają życie rodzinne.

To nasze propozycje, nie możemy się doczekać Waszych!

1 z 10

@hannahmas

@hannahmas

Hannah Henderson (@hannahmas), projektantka z Los Angeles swój nieprzeciętny styl przekazała dwójce swoich cudownych dzieci, Lennonowi i Costcie. Ich cechy rozpoznawcze to długie włosy, duże niebieskie oczy i garderoba godna pozazdroszczenia. Zajrzyjcie do ich stylowego świata!

2 z 10

@kirstenrickert

@kirstenrickert

@kirstenrickert pochodzi z Australii a obecnie żyje w Stanach Zjednoczonych. Jej macierzyństwo to domowe porody, karmienie piersią, noszenie dzieci na rękach i wspólne spanie. Naturalną rzeczywistość @kirstenrickert, pozbawioną plastikowych zabawek, można zobaczyć na przepięknych fotografiach.

3 z 10

@thejnr

@thejnr

Helena Schutz (@thejnr) urodziła się w Szwecji, obecnie wraz z rodziną żyje w Oslo. Skandynawski styl jest wyczuwalny w każdym zdjęciu na jej Instagramie. Jest autorką bloga "The Junior", na którym można znaleźć dziecięce stylizacje i inspiracje aranżacji wnętrz. 

4 z 10

@hellolunchlady

@hellolunchlady

@hellolunchlady to klimatyczne konto prowadzone przez miłośniczkę.. lunchów. Jego autorka kocha przygotowywać lunche dla swoich córek. Na tym Instagramie znajdziemy niesamowite fotografie rodzinnego życia @hellolunchlady oraz apetyczne zdjęcia drugich śniadań, z których autorka jest niezmiernie dumna. 

5 z 10

@classblackbird

@classblackbird

@cassblackbird jest fotografką i mamą bliźniaków Mea i Leo. Na Instagramowym koncie @cassblackbird oprócz uroczych zdjęć maluchów z kręconymi włosami można znaleźć fotografie zaprzyjaźnionej z fotografką modelki, Darii Werbowy.

6 z 10

@amberfillerup

@amberfillerup

Amber Fillerup Clark (@amberfillerup) to 25 letnia żona, mama i autorka bloga "Barefoot Blonde". Wraz z mężem Davidem, synkiem i psem mieszkają w Nowym Jorku. Amber kocha wszystko, co jest związane z włosami, urodą, modą i fitnessem!

7 z 10

@courtneyadamo

@courtneyadamo

Courtney Adamo (@courtneyadamo) jest mamą Eastona, Quin, Ivy i Marlowa oraz współzałożycielką sklepu z ubrankami dziecięcymi "Babyccino Kids". Ta niezwykła rodzina sprzedała dom w Londynie i postanowiła podróżować po świecie. Przygotujcie się na niezwykła przygodę!

8 z 10

@kendrasmoot

@kendrasmoot

Stylistka, Kendra Smoot (@kendrasmoot) przywiązuje dużą wagę do szczegółów, co jest bardzo istotne w jej pracy. Dbałość o detale widać również, w tym jak próbuje uchwycić swoją rodzinę na fotografiach. Na tym Inastagramie znajdziemy przepiękne zdjęcia jej córek, inspiracje wnętrzarskie oraz relacje z dalekich podróży. 

9 z 10

@haileybe

@haileybe

Hailey Bartholomew (@haileybe) jest reżyserką i fotografką, a konto na Instagramie jest jej "dziennikiem małych rzeczy"- jak sama pisze. Hailey prowadzi też stronę internetową "You can't be Serious".

10 z 10

@joolsoliver

@joolsoliver

Jools Oliver (@joolsoliver) jest mamą czwórki uroczych dzieci i projektantką firmy Mothercare! Na jej profilu znajdziesz fragmenty życia rodzinnego wyjątkowej rodziny Jools. 

Komentarze