klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Gwilym Pugh z zakompleksionego agenta zmienił się seksownego modela
Styl życia

Trafił zza biurka na okładki magazynów. Wszystko dzięki spektakularnej metamorfozie

Zakompleksiony i nieatrakcyjny agent ubezpieczeniowy zmienił się nie do poznania! Teraz wygląda obłędnie i jest rozchwytywanym modelem.

Dziś jest popularnym modelem z burzą płomiennorudych włosów, możliwe, że widziałyście go już na Instagramie. Jednak Gwilym Pugh ujawnił, że kiedyś był niepewnym siebie agentem ubezpieczeniowym w drucianych okularach, w dodatku ze znaczącą nadwagą. Ta metamorfoza pokazuje dobitnie, że atrakcyjność to tylko w niewielkim stopniu kwestia genów...

KWC 2021: hity do makijażu, które pokochały Wizażanki

Gwilym Pugh przed przemianą

Jako 21-latek Gwilym Pugh założył odnoszącą sukcesy firmę ubezpieczeniową. Niestety, siedzący tryb życia, brak czasu oraz kontuzja kolana, przez którą nie mógł uprawiać sportu, doprowadziły do tego, że chłopak osiągnął wagę 130 kilogramów. Wtedy nikt nie pomyślałby, że ten niczym niewyróżniający się z tłumu sprzedawca ubezpieczeń za kilka lat stanie się prawdziwym łamaczem kobiecych (i męskich) serc.

Wbrew pozorom, młody Walijczyk zmienił swoje życie o 180 stopni nie po to, żeby spodobać się kobietom czy pokonać nieśmiałość. Jak powiedział w "The Sun":

Wszyscy mówią o mojej utracie wagi, ale chodziło bardziej o to, by poprawić swoje zdrowie. Chciałem być szczęśliwy i zdrowy.

Niesamowita metamorfoza

Gwilym całkowicie zmienił swoją dietę, zrezygnował z podjadania dań na wynos oraz z pracy przy biurku. Postawił też na aktywność fizyczną, wybierając jednak takie formy ruchu, które znacząco nie obciążają jego kontuzjowanego kolana. Jak sam mówi – bardzo zwraca uwagę na to, by dużo spacerować. Dodatkowo korzysta z aplikacji liczącej kroki i stara się pokonywać ok. 15 tys. dziennie. 

Przeczytaj także: Przystojny trener z teamu Anny Lewandowskiej: ma lepsze ciało od... samego Lewandowskiego?

Po znaczącej utracie wagi młody Walijczyk nabrał pewności siebie. To popchnęło go do spełnienia swoich marzeń i założenia zespołu folkowego „The Magic Rooster Brothers”. Wtedy też doszedł do wniosku, że wygląd grzecznego sprzedawcy ubezpieczeń nie pasuje do jego nowego życia i zdecydował się na zapuszczenie zarostu.

Dwa lata później, gdy Gwilym wreszcie poczuł się dobrze w swojej skórze, postanowił pochwalić się swoim zdjęciem na Instagramie. Zmiany się opłaciły! Nowy wyrazisty wizerunek, w połączeniu z ognistym zarostem, nie umknął uwadze znanemu projektantowi, który zaproponował mu współpracę. Od tego czasu Gwilym Pugh to kipiący seksapilem model z pierwszych stron gazet. 33-latek ma za sobą współpracę z takimi markami jak Diesel, Vans, Timberland, BMW czy  LG Mobile. Został też twarzą marki Davida Beckhama – House 99. 

Zdjęcia rudowłosego modela znajdziecie w galerii. Jak wam się podoba?

Przeczytaj także: Nienawidzisz przysiadów i pompek? te ćwiczenia pomogą ci schudnąć bez wysiłku!

Zdjęcie: Instagram

1 z 8

Gwilym Pugh

Gwilym Pugh
Instagram https://www.instagram.com/p/BeGaIu-BFfg/?taken-by=gwilymcpugh
2 z 8

Gwilym Pugh

Gwilym Pugh
Instagram https://www.instagram.com/p/BZRgHSFBD1K/?taken-by=gwilymcpugh
3 z 8

Gwilym Pugh

Gwilym Pugh
Instagram https://www.instagram.com/p/BMuCofXA1Wc/?taken-by=gwilymcpugh
4 z 8

Gwilym Pugh

Gwilym Pugh
Instagram https://www.instagram.com/p/BOFdt28gd9C/?taken-by=gwilymcpugh
5 z 8

Gwilym Pugh

Gwilym Pugh
Instagram https://www.instagram.com/p/BNfC28lg42g/?taken-by=gwilymcpugh
6 z 8

Gwilym Pugh

Gwilym Pugh
Instagram https://www.instagram.com/p/BYG1848B71K/?taken-by=gwilymcpugh
7 z 8

Gwilym Pugh

Gwilym Pugh
Instagram https://www.instagram.com/p/BMo6Gh9AOv8/?taken-by=gwilymcpugh
8 z 8

Gwilym Pugh

Gwilym Pugh
Instagram https://www.instagram.com/p/BLrDEeMgOYU/?taken-by=gwilymcpugh
Komentarze