klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Czy jesteś tą jedyną?/fot. iStock.com
Styl życia

Tych 5 sposobów pomoże sprawdzić, czy facet, z którym się spotykasz... nie ma już innej dziewczyny?

Zakochałaś się po uszy, ale on wcale nie ma dla ciebie czasu, często ma wyłączony telefon, a na Facebooku wciąż nie określił swojego statusu? Sprawdź, czy aby na pewno jesteś tą jedyną!
Anna Konieczyńska
luty 16, 2017

Spotykacie się od kilku miesięcy, coraz częściej mówicie sobie: „kocham”, ty coraz śmielej przebąkujesz o wymarzonym ślubie.

Ale kobieca intuicja podpowiada ci, że coś jest nie w porządku. Trochę za często pada mu bateria w telefonie, na Facebooku wybrał status związku: „To skomplikowane”, wspólni znajomi mówią, że widzieli go na kolacji z inną kobietą. Wasza namiętność jest wciąż świeża, a on już cię zdradza? A może to ty jesteś tą trzecią?

Sprawdź, czy on aby na pewno nie ma już dziewczyny.

Zobacz także: "Nowe oblicze Greya" - jest już zwiastun kolejnego filmu!

1 z 5

Nie chce zostać na noc

Nie chce zostać na noc

Jeszcze nie mieszkacie razem, ale tobie bardzo zależy, żeby spędzać z nim nie tylko gorące wieczory, ale także spokojne poranki. W jego mieszaniu spotykacie się rzadko, on woli odwiedzać ciebie. Ale po kolacji, przytulankach i seksie wychodzi. Zawsze ma dobre wytłumaczenie – ważne spotkanie o ósmej rano następnego dnia, nocny deadline albo bezsenność, która męczy go wszędzie poza własnym łóżkiem. Nie daj się zwieść. Albo facet ma lęk przed bliskością albo ktoś na niego czeka w innym łóżku w innym mieszkaniu. Pamiętaj, że mężczyźni są z natury wygodni. Gdyby nie miał ukrytych intencji, łatwiej byłoby zostać u ciebie...

2 z 5

Nie znasz jego przyjaciół

Nie znasz jego przyjaciół

Ciągle słyszysz o Krzyśku, mistrzu ciętej riposty, Andrzeju, z którym najlepiej pije się whisky albo Michale, który w wieku 30 lat został prezesem zarządu. Czujesz się, jakbyś świetnie ich znała, ale... nigdy ich na oczy nie widziałaś. Wstydzi się ciebie? Jest jeszcze za wcześnie na poznawanie wspólnych znajomych? A może oni zwyczajnie znają go z kimś innym u boku? Fejsbukowe śledztwo powinno przynieść szybkie rezultaty.

3 z 5

Często zagląda w telefon, ale gdy ty dzwonisz, nie odbiera

Często zagląda w telefon, ale gdy ty dzwonisz, nie odbiera

Jego telefon jest wyjątkowo niesforny. Gdy jesteście razem, wciąż brzęczy od nowych wiadomości, a gdy ty dzwonisz do niego przy porannej kawie, zawsze pada mu bateria. „Złośliwość rzeczy martwych”, tłumaczy ci uparcie. A może jednak to jego perfidna próba ukrycia tego, że przy dziewczynie nie może rozmawiać z kochanką?

4 z 5

Nie spotykacie się w miejscach publicznych, ale jego ktoś widział z inną

Nie spotykacie się w miejscach publicznych, ale jego ktoś widział z inną

Tłumaczy ci, że woli na spokojnie spotykać się w czterech ścianach twojej sypialni, ale twoja koleżanka widziała go z inną kobietą na kolacji przy świecach. Coś tu nie gra. Czyżby to tamta była jego oficjalną dziewczyną, a ty tylko zabawką w jego rękach?

5 z 5

Nigdzie razem nie wyjeżdżacie

Nigdzie razem nie wyjeżdżacie

Jako singielka zajętym koleżankom najbardziej zazdrościłaś tego, że z chłopakiem mogą wyjechać na weekend, city break albo wakacje. Teraz spotykasz się ze świetnym facetem, ale on nigdzie poza obręb waszego miasta się nie wybiera. A potem na jego Instagramie widzisz zdjęcia wieży Eiffla. Chyba nie sądzisz, że do miasta zakochanych pojechał solo? 

Komentarze