kosmetyki nivea
Wyniki testu
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Wyniki testu
żele Unimil
Chcę testować
Octenisept
Chcę testować
kosmetyki glov
Wyniki testu
krem la roche-posay
Wyniki testu
health labs
Laureaci
health labs
Laureaci
sensodyne
Laureaci
kosmetyki yope
Wyniki testu
kosmetyki aa
Wyniki testu
aa
Wyniki testu
farby do włosów L'Oréal Paris
Laureaci
Garnier Body Superfood
Laureaci
kosmetyki veoli botanica
Laureaci
kosmetyki garnier
Laureaci
kosmetyki ziaja
Wyniki testu
szminka avon
Laureaci
maskara avon
Laureaci

Strona zawiera treści tylko dla osób dorosłych

Pozycja seksualna 68 na czym polega
Styl życia

Uwielbiacie pozycję 69? Musicie wypróbować też '68'! Da wam jeszcze większą przyjemność

To idealne rozwiązanie dla pasjonatów wyrafinowanego, wysublimowanego seksu, który choć wymaga nieco akrobatycznych umiejętności, to zapewnia niezapomniane doznania.

Wszyscy wiemy, że 69 to jedna z najbardziej śmiałych pozycji znanych nam z Kamasutry. Nie bez powodu znalazła się również w zestawieniu jednego z najbardziej znanych portali medycznych DrEd.com jako ta, o której najczęściej marzymy. W badaniu przeprowadzonym na zlecenie portalu wzięło udział 2 tys. Amerykanów i Europejczyków obu płci, którzy mieli za zadanie wypełnić szeroko zakrojoną ankietę dotyczącą nawyków i fantazji seksualnych. Jak się okazało to właśnie o pozycji 69 najbardziej marzą Polacy.

I choć jest ona absolutnym przepisem na rozkosz dla obojga partnerów, to wiele osób przyznaje, że nie umie skupić się na własnej przyjemności jednocześnie dając ją drugiej osobie. Właśnie dla nich idealnym rozwiązaniem jest pozycja 68, będąca wariacją klasycznego 69, dzięki której zapewnicie sobie jeszcze większą rozkosz.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znowu są razem? Dowodów jest coraz więcej...

Pozycja 68: na czym polega?

68 to kolejna ekscytująca pozycja, która bezsprzecznie podkręci atmosferę w waszej sypialni. Podobnie, jak 69 również wymaga nie tylko fantazji, ale również zaufania, wytrzymałości oraz dobrej koordynacji. W tej pozycji jeden z partnerów kładzie się na plecach z lekko ugiętymi nogami, rozchylając uda i stabilnie opiera stopy na podłożu. Druga osoba układa się na nim plecami do klatki piersiowej leżącego partnera (ze względu na wygodę, lepiej, gdy na górze jest kobieta) opierając głowę i barki na jego ugiętych nogach.

Zdjęcie: Pinterest

Niezwykle istotne jest to, by w tym ułożeniu miejsca intymne osoby będącej na górze stykały się z ustami kochanka. By odciążyć leżącego partnera, osoba będąca na górze może podpierać się łokciami o podłoże. 

W przeciwieństwie do tradycyjnego 69, 68 nie tylko zapewnia jednostronną przyjemność, ale również pozostawia wolne dłonie na pieszczenie partnera, przez co jeszcze bardziej intensyfikujemy doznania. Nadal jesteście nieprzekonane i obawiacie się tego, jak „tam” pachniecie czy smakujecie? Zawsze możecie skusić się na seksowną bieliznę stworzoną specjalnie do seksu oralnego, lub wypróbować zwiększające doznania lubrykanty o wymyślnych smakach i zapachach.

Spróbujecie?

Zdjęcie: iStock

Seks: pozycja na motyla. Na czym polega
Styl życia
Ta pozycja zapewni wam niesamowicie głęboką penetrację. Jak to zrobić „na motyla”?
Dzięki tej pozycji naprawdę odlecicie! Jest jednak jedno ale… Czy jesteście na to gotowi?

Do tej pory najpopularniejszymi na świecie pozycjami były „na pieska” oraz klasyczka pozycja „misjonarska” . Jak wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie jednego z najbardziej znanych portali medycznych DrEd.com – w których wzięło udział 2 tys. Amerykanów i Europejczyków obu płci, to właśnie te dwie pozycje zdecydowanie przodują w rankingu ulubionych. Jak stwierdzili sami respondenci to właśnie te dwie pozycje dają im największe doznania oraz najgłębszą penetrację przy jednoczesnej możliwości pieszczenia punku G, a co za tym idzie zwiększają szanse na osiągnięcie upragnionego orgazmu. Pomimo tego, że właśnie te pozycje wybieramy najczęściej, to nadal poszukujemy rozmaitych form pieszczot, które wprowadzą do naszej sypialni nieco pikanterii i jeszcze więcej rozkoszy. Oczywiście wszystko zależy od wyobraźni partnerów, ich poziomu dopasowania seksualnego, a także kondycji fizycznej oraz wygimnastykowania ciała. Jeśli więc jesteście na tyle odważni i poszukujecie igraszek, które zapewnią wam jeszcze głębszą penetrację to pozycja „na motyla” jest dla was ! Pozycja „na motyla” - na czym polega? Z pewnością nie należy ona do najłatwiejszych do wykonania pozycji seksualnych, ponieważ wymaga od partnera dużo siły, od partnerki zaś wygimnastykowanego ciała , jednak jeśli raz jej spróbujecie naprawdę odlecicie. Odwróć się do partnerami plecami i pozwól, by cię podniósł tak, by twoja pupa była na wysokości jego krocza. Następnie rozchyl nogi tak, by ukochany mógł cię złapać tuż pod kolanami. Sama zaś opleć rękami jego kark. W takim ułożeniu wasze ciała będą przypominać motyla, stąd też nazwa tej pozycji. Pomimo, że jest to jedna z najtrudniejszych i najbardziej wymagających zabaw seksualnych , to zagwarantuje ona wam niezwykle głęboką penetrację i wyjątkowo silne doznania dla obu partnerów. I nawet jeśli na...

Pozycja seksualna „mielenie zboża”
Styl życia
Marzycie o spotęgowaniu doznań i jednoczesnym orgazmie? Wypróbujcie pozycję ZDT
Przypomina jedną z najpopularniejszych pozycji na świecie, a zapewnia jeszcze lepsze doznania. Sprawdź, na czym polega technika ZDT, zwana inaczej „mieleniem zboża”.

Nie ma chyba partnerów, którzy nie pragnęliby osiągnąć maksimum rozkoszy w tym samym momencie. Jednak aby doszło do symultanicznego orgazmu nie wystarczy jedynie poziom podniecenia kochanków, ważne jest także ich dopasowanie seksualne, odpowiednia atmosfera i pozycja. Oczywiście każdego podniecają inne rzeczy. Jedne z nas czerpią największą satysfakcję z orgazmu łechtaczkowego, inne pochwowego, tantrycznego, czy sutkowego (to nie żart, więcej o orgazmie sutkowym przeczytasz tutaj ), ale w jednej kwestii seksuolodzy są godni:  istnieje pozycja, która bez względu na to, jaki rodzaj igraszek preferujemy, zapewni nam i naszym partnerom cudowny orgazm w tym samym momencie . Według nich jest to możliwe dzięki ZDT, pozycji zwanej także „mieleniem zboża”. Pozycja seksualna „mielenie zboża”: zalety „Mielenie zboża” określane fachowo ZDT (zbliżenie techniką dopasowania) jest wariantem popularnej pozycji misjonarskiej , która według badań stanowi drugą co do popularności pozycję seksualną na świecie. Dlaczego więc technika ZDT jest tak wyjątkowa? Przeczytaj także: To najpopularniejsza pozycja seksualna na świecie! Też ją lubicie? Ten sposób dawania sobie przyjemności, stanowiący ulepszoną formę pozycji misjonarskiej, zagwarantuje wam nie tylko pełne namiętności spojrzenia, głębszą penetrację , ale również stały kontakt penisa z łechtaczką, co wzmocni doznania i zwiększy szanse na orgazm. Nowa ulepszona pozycja misjonarska zastępuje głębokie pchnięcie subtelnym i ściśle skoordynowanym kołysaniem – możemy przeczytać w „The Technique of Coital Alignment and Its Relation to Female Orgasmic Response and Simultaneous Orgasm”, amerykańskiego psychoterapeuty Edwarda Eichela. Dzięki temu orgazm jest częściej osiągalny. Pozycja seksualna „mielenie zboża”: na czym polega? „Mielenie zboża” to idealne rozwiązanie dla osób uwielbiających...

Pozycja seksualna "na jednorożca" na czym polega?
Styl życia
Teraz wszyscy robią to „na jednorożca”... Ta pozycja zapewni wam zupełnie nowe doznania
Marzycie o jednoczesnym orgazmie i dogłębnej penetracji? Wypróbujecie tę technikę i już nie będziecie kochać się w inny sposób!

Do każdego związku z czasem zaczyna wkradać się rutyna. I nawet jeśli seks daje wam wiele przyjemności, to naturalne jest, że w którymś momencie pragniecie wprowadzić do waszej sypialni nowe igraszki, które zapewnią wam jeszcze większą rozkosz. Wypróbowanie nowych technik seksualnych nie tylko pozwoli wam wzajemnie ogrywać te miejsca erogenne , o których istnieniu wcześniej nie wiedzieliście, ale sprawi, że jeszcze bardziej zbliżycie się do partnera. Jeśli więc marzycie o jednoczesnym orgazmie i pozycji zapewniającej jeszcze głębszą penetrację , to  pozycja „na jednorożca” jest dla was. Pozycja „na jednorożca”: na czym polega? O wyjątkowości tej finezyjnej pozycji świadczy chociażby nawiązanie do najpiękniejszego mitycznego stworzenia. I pomimo iż wymaga niego akrobatycznych umiejętności, to gwarantujemy, że zapewnia niezapomniane doznania i jest idealnym rozwiązaniem dla pasjonatów wysublimowanego seksu. „Na jednorożca” to wyjątkowo ekscytująca pozycja będąca wariacją jednej z najpopularniejszych pozycji seksualnych – „na łyżeczkę” . Brzmi nudno? Nic bardziej mylnego! To nie kolejna igraszka dla leniuchów. „Na jednorożca” wymaga nie tylko dobrej koordynacji, ale również wytrzymałości i odpowiedniego rozciągnięcia ciała partnerki. W tej pozycji, podobnie jak ma to miejsce przy „łyżeczce”, partnerzy układają się na boku z twarzami skierowanymi w tym samym kierunku. Mężczyzna nieco rozchyla nogi w kolanach oraz krzyżuje je w kostkach, przy jednoczesnym mocnym dociskaniu ciała partnerki swoim łonem. Kobieta unosi górną nogę i lekko ją zgina tak, by partner mógł chwycić ją za kostkę. Równocześnie partnerka z jednej strony podpiera się na łokciu, drugą ręką zaś podtrzymuje kolano uniesionej nogi, by ułatwić jeszcze głębszą penetrację. Zdjęcie: Screeen  SexPosition.Club Dzięki ten pozycji to partner nadaje tempo...

Marzycie o jednoczesnym orgazmie? Dzięki pozycji CAT to możliwe!
Styl życia
Marzycie o jednoczesnym orgazmie? Dzięki pozycji CAT to możliwe!
Wypróbujcie tę technikę, a już zawsze będziecie chcieli się kochać tylko w ten sposób!

Do każdego związku po pewnym czasie zaczyna wkradać się rutyna… także w sypialni. I nawet jeśli oboje czerpiecie z seksu ogromną przyjemność zakończoną cudownym orgazmem, to naturalnym jest to, że w którymś momencie chcecie wprowadzić do waszych igraszek nowe elementy, gadżety czy pozycje. Wypróbowanie nowych seksualnych technik sprawi, że w waszej relacji nigdy nie zawieje nudą, a seks da wam jeszcze większą satysfakcję, a nawet orgazm w tym samym momencie . Osiągniecie to dzięki technice... CAT. Przeczytaj także:  Jak często szczęśliwe pary uprawiają seks? Będziecie zaskoczeni wynikami tych badań!  Pozycja CAT - zalety Chyba nie ma partnerów, którzy nie marzyliby o dojściu w tym samym czasie. Oczywiście, aby było to możliwe, nie wystarczy jedynie odpowiednia atmosfera oraz dobre dopasowanie seksualne, ważny jest także poziom podniecenia kochanków, a także pozycja. Jak potwierdzają seksuolodzy orgazm symultaniczny najczęściej zachodzi podczas zastosowania pozycji CAT (z ang. Coital Alignment Technique), czyli zbliżenia techniką dopasowania. To idealna propozycja dla osób, uwielbiających patrzeć w oczy partnera podczas seksu , która jest nie tylko niezwykle podniecająca, ale także dostarczy wam cudownych doznań, a przede wszystkim zapewni wspólne osiągnięcie orgazmu w tym samym momencie. Wszystko dzięki temu, że podczas tej techniki penis jest utrzymywany w stałym kontakcie z łechtaczką. Termin CAT pierwszy raz został wprowadzony w 1988 r. przez  badacza Edwarda Eichela i określał ulepszoną formę pozycji misjonarskiej, która zapewnia nie tyle głębszą penetrację, co utrzymanie penisa w stałym kontakcie z łechtaczką, co daje większą przyjemność obojgu partnerom i zwiększa szanse na orgazm u kobiety. Nowa ulepszona pozycja misjonarska zastępuje głębokie pchnięcie subtelnym i ściśle skoordynowanym kołysaniem – możemy przeczytać w „The...

Nasze akcje
kobieta pod prysznicem
Pielęgnacja
Wakacje przez cały rok? Z tymi kosmetykami to możliwe!
Partner
Pielęgnacja włosów farbowanych
Fryzury
Wygraj specjalny box z trzema wariantami kuracji do włosów 7 Sec od Gliss!
Partner
kosmetyki-glov
Pielęgnacja
Czy linia GLOV Natural Harmony to pielęgnacyjne trio doskonałe? Przetestowały ją Wizażanki!
Partner
kobieta w łazience
Pielęgnacja
Na ratunek suchym i zniszczonym włosom! Poznaj duet, dzięki któremu odzyskają zdrowy wygląd
Partner
Polecane
Najnowsze
Wybrane dla Ciebie
suche włosy
Fryzury
Suche włosy - przyczyny przesuszania i proste rady, jak o nie dbać!
Laura Grzelak Milena Majak
Blizny na twarzy po trądziku
Pielęgnacja
Blizny po trądziku – jak się ich pozbyć? Najlepsze preparaty i zabiegi
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
modny warkocz francuski
Fryzury
Warkocze - TOP 15 fryzur z warkoczami, które zapleciesz w ekspresowym tempie
Laura Grzelak
Trendy w paznokciach 2022
Manicure
Modne paznokcie 2022: Trendy z Instagrama - TOP 17 stylizacji 
Laura Grzelak Sylwia Przygoda
laminowanie rzęs w domu
Pielęgnacja
Laminowanie rzęs w domu – jak je wykonać i ile się utrzyma?
Agnieszka Mojsiej
fryzura z długich włosów
Fryzury
Fryzury z długich włosów, które zrobisz samodzielnie w 5 minut. TOP 15 inspiracji [Zdjęcia]
Aneta Zygmuntowicz
Paznokcie panterka
Manicure
Jak zrobić panterkę na paznokciach? TOP 15 inspiracji z Instagrama na paznokcie w panterkę
Aneta Zygmuntowicz Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Roller do twarzy
Pielęgnacja
Roller do twarzy – który wybrać i jak wykonywać nim masaż?
Marta Średnicka Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Mezoterapia twarzy
Pielęgnacja
Mezoterapia – na czym polega zabieg i jakie daje efekty?
Aneta Zygmuntowicz Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
najlepsze diety odchudzające efekty
Styl życia
Najlepsze diety odchudzające 2022 - ranking U.S. News & World Report
Aneta Zygmuntowicz
Pomarańczowe paznokcie szpice
Manicure
Jak zrobić paznokcie szpice krok po kroku? TOP 15 inspiracji z Instagrama na najciekawsze wzory
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Wypadanie włosów
Fryzury
Wypadanie włosów – przyczyny i skuteczne sposoby na nadmierną utratę włosów
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Paznokcie ballerina
Manicure
Paznokcie ballerina – jak piłować? TOP 15 inspiracji z Instagrama na najciekawsze wzory
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Paznokcie w kolorach złotym, różowym i czarnym
Manicure
Pomysły na paznokcie – 25 najciekawszych inspiracji z Instagrama na modny manicure
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Ranking wcierek do włosów
Pielęgnacja
Najlepsze wcierki na porost włosów - ranking hitów włosomaniaczek z KWC
Dominika Zabost