klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Viola i Adam z „Hotel Paradise” są parą po zakończeniu show?
Styl życia

Viola i Adam z „Hotel Paradise” są parą po zakończeniu show? Te słowa nie pozostawiają wątpliwości

Viola i Adam to bez wątpienia jedna z najbardziej kontrowersyjnych telewizyjnych par z „Hotelu Paradise”. Czy ich uczucie przetrwało próbę zderzenia się z realnym życiem i nadal pozostają w związku? Viola odpowiedziała.
Urszula Jagłowska
kwiecień 17, 2020

Relacja Violi Nowasielskiej i Adama Radziszewskiego od początku była dość skomplikowana. Już w pierwszym odcinku „Hotel Paradise” przystojny brunet nawiązał pakt z wysportowaną trenerką personalną Olą, której deklarował dozgonną wierność. Wtedy też Viola pomimo zauroczenia chłopakiem została pierwszą singielką w rajskim hotelu. Na szczęście ten stan nie trwał zbyt długo i kiedy do gry dołączyli Szymon Reich z „Top Model” oraz Łukasz „Latino” Książkiewicz, ciemnowłosa piękność szybko sparowała się z Latino, a „Hotel Paradise” opuścił Szymon.

W międzyczasie do gry dołączyła nowa uczestniczka, Martyna Kondratowicz. To właśnie z nią Adam po wyeliminowaniu z programu Oli szybko nawiązał bliższy kontakt… i to dosłownie. Po upojnej nocy Martyny i Adama umięśniony brunet szybko zmienił front i zaczął interesować się Violą, z którą doszedł aż do półfinału programu. Decyzją byłych uczestników jednak nie dane im było zawalczyć o 100 tys. złotych, a w wielkim finale „Hotelu Paradise” znaleźli się Latino i Martyna oraz Marietta Witkowska i Chris Ducci.

Czy po zakończeniu emisji "Hotel Paradise" Martyna wybaczyła Adamowi zdradę?

Czy Viola i Adam z „Hotel Paradise” są parą?

Zarówno Viola jak i Adam do końca pobytu w programie zapewniali wszystkich o swoim głębokim uczuciu. Nawet podczas półfinału okazywali sobie wiele ciepła, a ich ukradkowych spojrzeń nie dało się nie zauważyć. Co ciekawe, nawet na tym etapie Viola nie zdawała sobie sprawy z tego, co wcześniej zadziało się pomiędzy jej partnerem, a Martyną. Czy po wyjściu z rajskiego hotelu jej stosunek do Adama się zmienił, a może ich uczucie się pogłębiło? Viola Nowasielska postanowiła zdradzić, czy po zakończeniu „Hotelu Paradise” nadal jest z Adamem.

Moja i Adama relacja w programie, a raczej to co nas łączyło było prawdziwe. Naprawdę to poczułam i Adam też. Ciężko nazwać to uczucie, bo to była symulacja życia, zamknięci na końcu świata, w jednym pokoju, to funkcjonowało kilka razy szybciej niż normalnie by funkcjonowało to, co nas połączyło – komentowała na swoim InstaStories Viola.

W dalszej części nagrania na żywo dziewczyna odniosła się również do kontrowersyjnego zachowania Adama wobec Martyny. Nowasielska przyznała, że w trakcie nagrywania programu żyła w nieświadomości, co tak naprawdę stało się pomiędzy Adamem a Martyną. Ponadto podkreśliła, że nie zdawała sobie sprawy, iż doszło pomiędzy nimi do zbliżenia.

Sytuacja z Martyną nie jest przyjemnym tematem. Ja o tym nie wiedziałam w programie. Nikt o tym nie wiedział, to była ich tajemnica. Dowiedziałam się o tym po finale, kiedy to mieliśmy taką imprezę z produkcją, kiedy już wiedzieliśmy, że nie jesteśmy nagrywani i wtedy Martyna powiedziała mi o tym – mówiła Viola. Czułam się zawiedziona, bo cały czas broniłam Adama i stawałam za nim, a on nie był do końca ze mną szczery. Ja jak w coś wchodzę to na 100% i myślałam że możemy coś spróbować po programie. Ta informacja dużo zaburzyła. Miałam żal do Adama i też do Martyny, bo mogli mi powiedzieć, ale zrozumiałam skoro uznali, że nie chcą o tym mówić – dodała.

Zdjęcie: Screen InstaStories @viola.nowasielska

Viola przyznała, także że nie ma za złe Adamowi, iż zataił przed nią tak istotne fakty, jednak ich drogi się rozeszły. Choć Viola i Adam nie są parą, nie oznacza to, że nadal nie darzą się sympatią i pozostają przyjaciółmi.

Ja wybaczyłam Adamowi i nie mam do niego żalu. Daje drugie szanse i wybaczam – mówiła Viola. Z Adasiem po powrocie do Polski widzieliśmy się nawet z Maćkiem. Przyjechał do mnie do mieszkania. Nasze relacje z Adamem są bardzo dobre, ale typowo kumpelskie. To nie jest miłość, nie kontynuujemy zakochania. Może nie pasujemy do siebie, ale myślę, że gdyby nie ta sytuacja, to może byśmy to dłużej pociągnęli, ale to jest moje zdanie – dodała.

Co sądzicie o zakończeniu miłosnej przygody Violi i Adama? Trzymaliście kciuki za tę parę? 

Zdjęcie: Instagram/Instagram

Komentarze
Hotel Paradise: Adam wyznaje, dlaczego nie powiedział Violi o zbliżeniu z Martyną
Styl życia Hotel Paradise: Adam wyznaje, dlaczego nie powiedział Violi o nocy z Martyną
Adam i Viola nie kontynuowali znajomości po zakończeniu programu "Hotel Paradise". Uczestniczka nie ukrywała, że wiadomość o nocy Adama i Martyny była dla niej szokiem. Jak się o tym dowiedziała i dlaczego wyjaśnienia nie padły z ust Adama?

Adam był jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników programu Hotel Paradise. Początkowo tworzył pakt z Olą, w którym tych dwoje obiecywało sobie, że wspólnie dojdą do finału. Kiedy niespodziewanie Ola opuściła program, Adam związał się z Martyną. Wydawało się, że nową parę połączyło coś więcej niż tylko cel wygranej. Martyna często mówiła o rodzącym się w niej uczuciu do uczestnika telewizyjnego show. Wyraz swoim emocjom dała podczas wspólnie spędzonej nocy, kiedy to doszło do fizycznego zbliżenia. Para była jedyną, która uprawiała seks podczas pierwszej edycji programu. Tuż po upojnej nocy, Adam postanowił jednak, że w programie skupi się na Violi. To z nią dotrwał do półfinału. O tym, co połączyło go z Martyną nie powiedział jednak nowej partnerce. Zobacz także: Które pary Hotel Paradise są razem po zakończeniu programu? Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Viola (@viola.nowasielska) Lut 20, 2020 o 10:05 PST Jak Adam wyjaśnia sytuację z Martyną i Violą? W rozmowie z dziennikarką portalu Party, Adam został zapytany o to, czy nie myślał o tym, żeby powiedzieć Violi o stosunku, jaki odbył z Martyną, zanim jeszcze ta zobaczy odcinek w telewizji. Uczestnik "Hotelu Paradise" odpowiedział jednak, że miał taki zamiar, jednak uprzedziła go Martyna. To ona opowiedziała o wszystkim jego programowej partnerce w dniu finału.  Martyna mnie uprzedziła. To było dosłownie, jak finał się skończył, jak kule nie zostały rzucone, tylko została wybrana miłość, więc to było dosłownie kilka minut później. Ja byłem wtedy na setce, bo robiliśmy też później wywiady, więc ja się krzątałem po hotelu. Martyna to wtedy powiedziała Violce. Już nie powiem w jakich okolicznościach, bo bez sensu do tego wracać - przyznał Adam Radziszewski. Adam...

Przeczytaj
Viola z „Hotel Paradise” zmieniła fryzurę
Fryzury Viola z „Hotel Paradise” już tak nie wygląda! W nowej fryzurze jest nie do poznania
Viola Nowasielska zaszalała z fryzurą! Tak szalonej metamorfozy nikt się po niej nie spodziewał. Dobra zmiana?
Urszula Jagłowska
kwiecień 01, 2020

Viola to bez wątpienia jedna z najbarwniejszych postaci kontrowersyjnego show TVN, „Hotel Paradise”. Dziewczyna już od pierwszego odcinka programu dała się poznać jako uwielbiająca modę oraz ekstrawaganckie makijaże asystentka projektanta, która postanowiła poważnie namieszać w programie. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Viola Nowasielska Fani (@viola_hotelparadise_fp) Mar 26, 2020 o 5:44 PDT Choć w pierwszych dniach show Viola jako singielka była zagrożona, to zaledwie w drugim odcinku poderwała Chrisa jednocześnie wbijając szpilkę Lexi . Gdy do programu dołączył Latino, ciemnowłosa piękność skupiła się właśnie na nim, tym samym rezygnując z Chrisa. Jak się później okazało, to wcale nie Chris, ani Latino nie byli jej obiektem westchnień, lecz… umięśniony podrywacz z Trójmiasta – Adam. Niestety ze względu na jego byłą partnerkę Olę, dziewczyna postanowiła nie walczyć o jego względy. Wszystko diametralnie się zmieniło, gdy Lexi wyeliminowała z programu Olę, a Adam związał się z  Martyną Kondratowicz . I choć na początku ich relacja wskazywała, że są sobie naprawdę bliscy, to po upojnej nocy Adam porzucił Martynę na rzecz Violi. Od tej pory cała gra nabrała tempa, a Viola wreszcie odżyła. Czy jej nowy wizerunek jest pokłosiem nadal utrzymującego się dobrego nastroju? Po padających na ramiona prostych kruczoczarnych włosach Violi nie ma już śladu! Dobra zmiana? Viola z „Hotel Paradise” zmieniła fryzurę Viola Nowasielska od początku show zachwycała wszystkich swoimi wyszukanymi stylizacjami, ekstrawaganckimi makijażami, w których często posiłkowała się stylistyką festiwalową stawiając na przyklejane do skóry kryształki , a także wymyślnymi upięciami swoich kruczoczarnych pasm, które wielokrotnie też...

Przeczytaj
Hotel Paradise - kto jest razem?
Styl życia Hotel Paradise - które pary są razem po zakończeniu programu?
Hotel Paradise zdobył ogromną popularność. Widzowie z wypiekami na twarzy śledzili losy bohaterów show. Czy któraś relacja zdołała przetrwać po programie?
Marta Średnicka
kwiecień 21, 2020

Pierwsza edycja programu "Hotel Paradise" dobiegła już końca. Uczestnicy do ostatniej chwili nie zdradzali, czy związki stworzone na Bali przetrwały, czy pozostały tylko wspomnieniem. Zwycięzcami telewizyjnego show zostali Marietta Witkowska i Chris Ducki. Choć para początkowo nie patrzyła na siebie przez pryzmat związku to z czasem ich relacja zamieniła się w prawdziwą miłość, a widzowie mogli obserwować deklaracje uczuć na ekranach telewizorów. Które znajomości przetrwały próbę czasu? Zobacz także: Jak kiedyś wyglądała Marietta z Hotelu Paradise? Przeszła ogromną metamorfozę Które pary przetrwały po zakończeniu programu Hotel Paradise? Marietta i Chris wciąż są w związku. Para zdecydowała się nawet wspólnie zamieszkać. Niebawem ma również wziąć udział w kolejnym programie.  Viola i Adam postawili na koleżeńskie relacje. Po zakończeniu show, Viola dowiedziała się o nocy Adama spędzonej z Martyną. Czy to było bezpośrednią przyczyną rozpadu relacji między jedną z najbardziej kontrowersyjnych par w Hotelu Paradise? Nie wiadomo, jednak Viola przyznała, że informacja ta mocno nią wstrząsnęła. Martyna i Blondino Latino od początku deklarowali przyjaźń. W tej kwestii nic się nie zmieniło. Wciąż widują się po zakończeniu programu. Oboje znaleźli również przyjaciół wśród innych uczestników. Latino bardzo dobrze dogaduje się z Szymonem, natomiast Martyna jest w stałym kontakcie z Olą.  Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Martyna Kondratowicz (@martyna.kondratowicz) Kwi 17, 2020 o 2:22 PDT Ola i Szymon nie rozwinęli swojej znajomości po programie. Podczas kwarantanny Ola pokazała natomiast swojego nowego partnera. Choć nie widzieliśmy jego twarzy, bo uczestniczka show sprytnie postanowiła ukryć ją pod maską i ucięła ją do zdjęcia na...

Przeczytaj
Latino z „Hotel Paradise” pokazał zdjęcie sprzed lat
Styl życia Latino z „Hotel Paradise” pokazał zdjęcie sprzed lat. Aż trudno go rozpoznać!
Łukasz „Blondino Latino" Książkiewicz postanowił pochwalić się fanom zdjęciem sprzed lat. Aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba.
Urszula Jagłowska
kwiecień 17, 2020

Łukasz Książkiewicz znany jako „Blondino” lub „Latino”, choć od dawna związany jest z tańcem, a jego profil na Instagramie śledzi ponad 163 tys. osób , to prawdziwą sławę zyskał nie jako influencer, ale uczestnik jednego z najbardziej kontrowersyjnych reality show TVN – „Hotel Paradise” . Pomimo iż przystojniak nie był w rajskim hotelu od początku, bardzo szybko zyskał sympatię widzów oraz innych uczestników, a dzięki poczuciu humoru, pozytywnemu nastawieniu i lojalności wobec swojej telewizyjnej partnerki doszedł aż do finału . Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Latino Boy (@blondino_latino) Kwi 1, 2020 o 11:10 PDT Przygoda Latino z „Hotel Paradise” Latino na początku programu nie miał łatwo. Do show wszedł w towarzystwie dobrze znanego widzom Szymona Reich , który wcześniej podbił serca internautów dzięki udziałowi w „Top Model” . Na szczęście atrakcyjny blondyn szybko dopasował się z ówczesną singielką, Violą Nowasielską , a  z programem pożegnał się Szymon . Jak się okazuje, sielanka Violi i Latino nie trwała zbyt długo. Po upojnej nocy Adama z Martyną , o której Viola nie dowiedziała się aż do zakończenia dni zdjęciowych, Viola porzuciła Latino i szybko dopasowała się z Adamem. Od tej pory Latino tworzył parę z Martyną Kondratowicz , z którą zaszedł aż do wielkiego finału „Hotel Paradise”. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Mar 30, 2020 o 9:30 PDT Jak się jednak okazuje, Latino nie zawsze był pewnym siebie, umięśnionym przystojniakiem, jakiego znamy z programu dla atrakcyjnych singli walczących o miłość oraz 100 tys. złotych. Na zdjęciu sprzed lat...

Przeczytaj