klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

W 16 miesięcy schudła 30 kg. Przyczyna jej nadwagi była zaskakująca…

Katrina Buening w wieku 30 lat ważyła niemalże 110 kg. To spora nadwaga, jak na kobietę, która jest przeciętnego wzrostu. Powodem nie było jednak obżarstwo, a coś znacznie poważniejszego. Coś, co mogło doprowadzić do poważnych problemów zdrowotnych…
Milena Majak
styczeń 12, 2017

Kobieta od najmłodszych lat zmagała się z nadprogramowymi kilogramami. Od 13. roku życia stale zmieniała diety i nierzadko głodziła się po to, aby mieć szczupłą figurę. Tak było jeszcze do niedawna. Półtora roku temu odkryła, że tak naprawdę od dziecka zmagała się z wieloma alergiami pokarmowymi, które powodowały u niej tycie. Niezdiagnozowana nietolerancja na niektóre produkty spożywcze wyrządziła sporo szkody.

Miała sporo problemów zdrowotnych właśnie w związku z tymi alergiami. Jadłam rzeczy, które mi szkodziły, a ja o tym nawet nie wiedziałam. To z kolei tworzyło wiele stanów zapalnych w moim organizmie i powodowały tycie – powiedziała w rozmowie z dailymail.com Katrina.

Katrina stworzyła listę problemów, z którymi musiała się zmagać przez te wszystkie lata. Wśród nich znalazły się między innymi bóle stawów oraz mięśni, niedoczynność tarczycy, trądzik dorosłych i artretyzm. Wszystko to doprowadziło również do depresji, stanów lękowych oraz myśli samobójczych. Kobieta była u trzech różnych lekarzy i nikt nie potrafił odkryć, co jej dolega.

Zobacz także: Spektakularne metamorfozy makijażowe. Efekty "po" robią ogromne wrażenie

Dopiero za czwartym razem udało się postawić prawidłowo diagnozę. Niecałe dwa lata temu nastąpił przełom w życiu Katriny. Produkty, na które ma ona uczulenie zostały wykluczone z jej diety, a do tego doszły jeszcze ćwiczenia. Nawet wcześniejsze sporadycznie wypady na śmieciowe jedzenie zniknęły z planu dnia 30-latki.

Odchudzanie zmieniło całe moje życie w każdym aspekcie. Do tej pory doświadczyłam wiele bólu, byłam bardzo chora, a teraz, czuję się świetnie, po prostu wróciłam do żywych – dodała.

Katrina przez cały czas dokumentowała swoją przemianę i regularnie publikowała zdjęcia na Instagramie. Jak sama mówi, jej metamorfoza jest tak spektakularna, że nawet rodzina nie poznaje 30-latki… Sprawdźcie w naszej galerii, czy naprawdę tak jest.

1 z 6

To się nazywa metamorfoza!

To się nazywa metamorfoza!
Instagram https://www.instagram.com/p/BKCK7o5Bkjd/
2 z 6

To się nazywa metamorfoza!

To się nazywa metamorfoza!
Instagram https://www.instagram.com/p/BHlOKyQh_pg/
3 z 6

To się nazywa metamorfoza!

To się nazywa metamorfoza!
Instagram https://www.instagram.com/p/BJAnNaPBY3l/
4 z 6

To się nazywa metamorfoza!

To się nazywa metamorfoza!
Instagram https://www.instagram.com/p/BOqUxZaBY6v/
5 z 6

To się nazywa metamorfoza!

To się nazywa metamorfoza!
Instagram https://www.instagram.com/p/BHx7b7hBXmC/
6 z 6

To się nazywa metamorfoza!

To się nazywa metamorfoza!
Instagram https://www.instagram.com/p/BHZzorTBAwW/
Komentarze