klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź

18+

Strona zawiera treści tylko dla osób dorosłych

Styl życia

W tych filmach aktorzy NAPRAWDĘ uprawiali seks!

Tego zestawienia nie przebiją nawet sceny w pokoju zabaw z „50 Twarzy Grey’a”. Okazuje się, że nie zawsze sceny miłosnego uniesienia aktorów to... ściema.
Milena Majak
kwiecień 18, 2017

Sceny seksu niejednokrotnie oglądamy z ogromnymi wypiekami na twarzy. Ale rumieńce będą jeszcze większe, kiedy... przed seansem dowiesz się, że aktorzy wcale nie symulowali zbliżenia! W niektórych filmach nakręcono sceny prawdziwego seksu między kochankami! 

Zobacz także: Film, które warto obejrzeć, jeśli jesteś w związku

Nikogo więc nie zdziwi, że większość z tych filmów wzbudziło mnóstwo kontrowersji. W naszej galerii znajdziesz obrazy, które przeszły do historii przede wszystkim ze względu na "wyjątkową grę" aktorską. Niektóre tytuły bardzo nas zaskoczyły! 

Polecamy: 5 rzeczy, które odbierają mu ochotę na seks

Zdjęcie główne: East News/Screen z YouTube.com/VICE

1 z 9

Dzika Orchidea

Dzika Orchidea

Mickey Rourke za rolę w tym filmie był nominowany do Złotej Maliny. Mimo to namiętny romans młodej prawniczki (Carré Otis) z ekscentrycznym milionerem zyskał uznanie w oczach widzów. Grający ich aktorzy byli parą też prywatnie i erotyczne sceny odegrali naprawdę. 

2 z 9

Intymność

Intymność

Film "Intymność" to zdobywca Złotego Niedźwiedzia na festiwalu filmowym w Berlinie. Wzbudził jednak wiele kontrowersji, głównie ze względu na bardzo naturalistyczne sceny seksu. 

3 z 9

Kaligula

Kaligula

Ta włosko-amerykańska produkcja z 1979 roku opowiada o panowaniu okrutnego rzymskiego cesarza Kaliguli. Władca słynął z organizowania orgii - większość scen erotycznych w filmie grana była na żywo. Co ciekawe w produkcji wystąpiła słynna Helen Mirren. 

4 z 9

Nimfomanka

Nimfomanka

To jeden z najbardziej kontrowersyjnych filmów Larsa von Triera. Opowiada historię uzależnionej od seksu kobiety, w którą wcieliła się Charlotte Gainsbourg. W filmie znalazło się dużo wyjątkowo odważnych, prawdziwych scen seksu - ale odgrywali je dublerzy, nie aktorzy. 

5 z 9

Idioci

Idioci

Bohaterami tej produkcji jest niewielka grupa młodych ludzi, którzy osiedlają się w jednej z dzielnic Kopenhagi. Wyraźnie manifestują swój sprzeciw wobec mieszczańskiej mentalności udając, że są upośledzeni. Uprawiają również seks, który dla wzmocnienia przekazu nie był fikcyjny ani też grany przez dublerów.

6 z 9

9 songs

9 songs

Cały film to tak naprawdę bardzo długi... stosunek, który przerywany jest migawkami z koncertów. Pojawiają się zdawkowe dialogi, ale główni bohaterowie przeważnie milczą. "New York Times" pisał o tym obrazie: "Wyrafinowany, śmiały, politycznie niepoprawny...".

7 z 9

Grzeszna miłość

Grzeszna miłość

Film opowiada o bogatym właścicielu plantacji kawy, który rozpoczyna poszukiwania żony. Udaje mu się poznać ponętną Julię, która wciąga go w morderczą intrygę. Odtwórcy głównych ról - Antonio Banderas i Angelina Jolie na planie naprawdę uprawiali ze sobą seks - to dzięki nim „Grzeszna miłość” wywołała aż tak duże poruszenie.

8 z 9

Love

Love

Niech cię nie zmyli tytuł... Film nie opowiada o miłości, a o seksie. Sceny są naprawdę śmiałe, a efekt potęguje dodatkowo fakt, że zostały nakręcone w technologii 3D. 

9 z 9

Kieł

Kieł

Ten film przedstawia historię rodzeństwa, które rodzice izolują od świata. Nastolatkowie zaczynają domyślać się, że wszystko na zewnątrz prawdopodobnie znacznie różni się od tego, co znają. W „Kle” pojawiła się scena z prawdziwym seksem między głównym bohaterem a prostytutką.

Komentarze