klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Wiedzieliście, że Hubert Urbański ma dorosłe dzieci? Pokazał w internecie swoją śliczną córkę

Jak wygląda 24-letnia Krystyna, córka Huberta Urbańskiego? Prezenter pokazał ją na Instagramie. Zupełnie nie jest do niego podobna!
Milena Majak
grudzień 18, 2018

Hubert Urbański to jedna z tych gwiazd, które rzadko afiszują się z życiem prywatnym w mediach. Zazwyczaj to paparazzi śledzą go i robią zdjęcia z ukrycia. Wiadomo, że był dwukrotnie żonaty. Ma dwie córki – Mariannę (1990) i Krystynę (1994) – z pierwszego małżeństwa oraz dwie córki – Stefanię (2009) i Danutę (2011) – z drugiego małżeństwa. 

A ostatnio jedna z nich, Krystyna, obchodziła 24. urodziny. Z tej okazji Hubert Urbański dodał jej zdjęcie na Instagram i złożył jej tam życzenia. Zobaczcie jak wygląda!

Dlaczego Agnieszka i Artur Kotońscy z „Gogglebox. Przed telewizorem” nazwali syna Dajan?

Jak wygląda córka Huberta Urbańskiego?

Druga w kolejności córka Huberta, Krystyna Engelmayer, to już dorosła kobieta. Trudno jednak zgadnąć czym się zajmuje, ponieważ jej Instagram jest pełen zagadek. Ona sama zresztą nie afiszuje się z tym, że ma znanego ojca. Z publikowanych przez nią zdjęć można jednak wywnioskować, że ma duszę artystki - pięknie rysuje, tworzy kolaże oraz wyklejanki. Na jej profilu można znaleźć także całkiem sporo cytatów.

A tak wygląda 24-letnia Krystyna:

Pod zdjęciem znalazł się oczywiście uroczy podpis: "NO WITAM!!! Najlepsza @engelmayer ma dziś #urodziny   100 lat!!! ⚡️ ". W komentarzach również pojawiły gratulacje i najlepsze życzenia dla 24-letniej Krystyny. 

W naszej galerii możecie zobaczyć więcej zdjęć córki Urbańskiego. Myślicie, że jest do niego podobna? Naszym zdaniem odziedziczyła po prezenterze oczy.

Zdjęcie główne: Instagram.com/huberturbanski_official

1 z 3

Krystyna Engelmayer, córka Huberta Urbańskiego

Krystyna Engelmayer, córka Huberta Urbańskiego
Instagram.com/engelmayer https://www.instagram.com/p/u3w6b7l6WB/
2 z 3

Krystyna Engelmayer, córka Huberta Urbańskiego

Krystyna Engelmayer, córka Huberta Urbańskiego
Instagram.com/engelmayer https://www.instagram.com/p/tqQk9Vl6Sx/
3 z 3

Krystyna Engelmayer, córka Huberta Urbańskiego

Krystyna Engelmayer, córka Huberta Urbańskiego
Instagram.com/engelmayer https://www.instagram.com/p/BI7ZIysjIGT/
Komentarze