klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Większość kobiet marzy o Christianie, ale w 'Ciemniejszej stronie Greya' gra jeszcze jeden przystojniak. Lepszy od Dornana?
Styl życia

Większość kobiet marzy o Christianie Greyu, ale spójrzcie tylko na ciacho z drugiego planu...

Nienaganny styl, idealnie ułożone włosy, perfekcyjnie przycięty zarost i jeszcze to ciało! Kim jest przystojniak z ‘Ciemniejszej strony Greya'?

Na ostatnią część erotycznej sagi o związku Christiana Greya i Any czekali fani na całym świecie. Choć "Nowe oblicze Greya" zanotowało najgorszy wynik oglądalności spośród wszystkich części, to bez wątpienia jest to film, który przez dłuższy czas będzie wzbudzać wiele emocji. Film zarobił w weekend otwarcia „jedyne” 38,8 mln dolarów („Ciemniejsza strona Greya” w  pierwszym tygodniu przyniosła dochody rzędu 46,6 mln, a pierwsza część sagi - zawrotne 85,2 mln dolarów), ale i tak bije na głowę mniej popularne produkcje...

Przeczytaj także: Oświadczył się dziewczynie na „Nowym obliczu Greya”. O tej parze mówi cała Polska

W „Nowym obliczu Greya” zachwycają nie tylko piękne zdjęcia i perfekcyjnie dobrana ścieżka dźwiękowa (w tym hit Rity Ory i Liama Payne’a For You), ale także… Sawyer - megaseksowny ochroniarz Any i Christiana, którego zagrał Brant Daugherty. I choć odgrywa on jedynie drugoplanową rolę, to w sieci aż wrze od komentarzy na temat jego regularnych rysów twarzy, przejmującego spojrzenia, a przede wszystkim… obłędnie wyrzeźbionego ciała.

Oglądanie „Nowego oblicza Greya” to niewątpliwie uczta dla oczu,a sceny z Brantem Daughertym są jak słodki deser. Wydaje wam się znajomy? 32-letni aktor to Noel Kahn ze „Słodkich kłamstewek” . W serialu dla młodzieży grał drugoplanowy czarny charakter, w „Nowym obliczu Greya” wcielił się w profesjonalnego ochroniarza, dbającego o bezpieczeństwo państwa Grey. Zaskakujący wybór, bo niezwykle atrakcyjny Brant budzi w mediach społecznościowych nie mniejsze zainteresowanie od samego Jamiego Dornana. Udało mu się przyćmić samego Christiana Greya?

Wysportowane ciało, wyraźnie zarysowane mięśnie brzucha i klatki piersiowej, silne ramiona i harmonijne rysy twarzy tworzą z niego niewątpliwego łamacza nie tylko kobiecych serc. Myślicie, że sprawdziłby się lepiej w roli tytułowej?

W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć tego przystojniaka

Przeczytaj także: Kendall Jenner pokazała nagie zdjęcia na Instagramie. Uwagę przykuwa... pewien defekt

Zdjęcie: Instagram

 

1 z 5

Brant Daugherty

Brant Daugherty
Instagram https://www.instagram.com/p/BXnxRTiFebT/?taken-by=brantdaugherty
2 z 5

Brant Daugherty

Brant Daugherty
Instagram https://www.instagram.com/p/BfgoQXJAuLK/?taken-by=brantdaugherty
3 z 5

Brant Daugherty

Brant Daugherty
Instagram https://www.instagram.com/p/BfbpXHXg3fq/?taken-by=brantdaugherty
4 z 5

Brant Daugherty

Brant Daugherty
Instagram https://www.instagram.com/p/BUfoEvEFpyE/?taken-by=brantdaugherty
5 z 5

Brant Daugherty

Brant Daugherty
Instagram https://www.instagram.com/p/BGcUib3syAL/?taken-by=brantdaugherty
Komentarze