Wejdź
BrzydUla: BrzydUla: w kontynuacji serialu zabraknie Pshemko. Wiemy, kto go zastąpi
Styl życia

Wielkie zmiany w nowej „BrzydUli”! W serialu zabraknie Pshemko. Zamiast niego pojawi się dwóch aktorów!

Kultowa „BrzydUla” powraca na ekrany już we wrześniu, jednak czegoś takiego fani hitu TVN się nie spodziewali! W kontynuacji serialu sprzed 10 lat, zabraknie ekscentrycznego projektanta Pshemko. Skąd taka decyzja?
Urszula Jagłowska
lipiec 22, 2020

Serial „BrzydUla” zadebiutował na ekranach w 2008 roku i od razu cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród odbiorców. Polska wersja hitowej kolumbijskiej serii obyczajowo-komediowej o tym samym tytule, wzruszała i bawiła do łez milionów Polaków, którzy z zapartym tchem śledzili miłosne perypetie pewnego siebie i przystojnego Marka Dobrzańskiego (w tej roli Filip Bobek) oraz zakompleksionej i wycofanej Uli Cieplak (Julia Kamińska), która na naszych oczach z przysłowiowego brzydkiego kaczątka zamieniła się w olśniewającego łabędzia. Nic więc dziwnego, że po zakończeniu show w 2009 roku, sympatycy tytułowej Brzyduli mieli ochotę na więcej. Po latach stacja TVN wreszcie wysłuchała próśb fanów i już we wrześniu na antenę stacji trafi kontynuacja kultowej komedii romantycznej!

Zdjęcie: ONS

Wiemy już, że serialowa Ula Cieplak po raz kolejny będzie zmagała z sercowymi rozterkami, spowodowanymi obecnością nowych przystojniaków. Co więcej, podobnie jak w pierwszej części hitu TVN, tytułowa Brzydula po raz kolejny będzie cierpieć z powodu niepewności siebie związanej z zaniedbaniem wizerunku. Metamorfozę przejdą również serialowy Jasiek Ciepkak (w tej roli Wacław Warchoł), który pozbył się swoich charakterystycznych bujnych, ciemnych włosów, również grana przez Małgorzatę Sochę kontrowersyjna Violetta Kubasińska zachwyci nowym stylem. Co ciekawe, nawet grana przez Maję Hirsch, wytworna serialowa narzeczona Marka Dobrańskiego, Paulina Febo, postawi na odważny wygląd. To jednak nie koniec zmian!

Okazuje się, że choć w kontynuacji „BrzydUli” zobaczymy wiele nazwisk, znanych z jej poprzedniej odsłony, to w nowej serii zabraknie kilku bardzo charakterystycznych twarzy. Ostatnio pisałyśmy, że w nowej serii hitu TVN nie zagra Kalina Janusiak, która wcielała się w młodszą siostrę Brzyduli. Zamiast niej zobaczymy 20-letnią robiącą karierę Nel Kaczmarek. To nie koniec rewelacji! W nowej „BrzydUli” zabraknie też Pshemko, ekscentrycznego kreatora mody, granego przez Jacka Braciaka. Dlaczego aktor zrezygnował z roli?

Zdjęcie: ONS

Pamiętacie sierżant Kasię z „13 posterunku”? Jak dziś wygląda i czym się zajmuje grająca ją Aleksandra Woźniak?

Nowa „BrzydUla” bez Pshemko

Nie da się ukryć, że Pshemko, tuż obok Violetty Kubasińskiej, był jedną z najbarwniejszych postaci w serialowym modowym imperium Febo&Dobrzański, nic więc dziwnego, że decyzja stacji TVN bardzo zaskoczyła fanów serii. Jak się jednak okazuje, to nie produkcja zrezygnowała ze współpracy z Jackiem Braciakiem, lecz aktor odmówił udziału w kontynuacji serialu sprzed 10 lat.

Jak donosi „Pudelek.pl” aktor nie zrezygnował z serialu dlatego, że gra tam jego była partnerka Maja Hirsch, z którą ma córkę, ale ze względu na inne zobowiązania zawodowe.

Nie jest to bynajmniej spowodowane tym, że gra Maja Hirsch, oni nadal są w bardzo dobrych relacjach, wystarczy spojrzeć na Instagram Majki. Kiedy pojawiła się opcja „BrzydUli”, Jacek miał już podpisane umowy na fabuły. On teraz gra głównie w filmach – informuje źródło „Pudelek.pl”.

Zdjęcie: EastNews

Kto zastąpi Pshemko w nowej „BrzydUli”?

Jak potwierdza TVN na swoim oficjalnym instagramowym koncie, Jacka Barciaka zastąpi dwóch, utalentowanych aktorów - Rafał Mohra oraz Piotr Rogucki.

Poznajcie Sławo i Miro - nowych projektantów Febo&Dobrzański – czytamy na oficjalny fanpage’u stacji TVN.

Niestety taki obrót spraw nie przypadł do gustu wielu internautom, którzy nie wyobrażają sobie „BrzydUli” bez Pshemko.

Fajny duet, ale gdzie Pshemko? – dopytuje jedna z zatroskanych fanek.

Nie wyobrażam sobie „BrzydUli” bez Pshemko – dodaje inna.

Jak nie będzie Pshemko, nie oglądam – wtóruje kolejna.

A co wy sądzicie o tej zmianie? Też będziecie tęsknić za Pshemko? My bardzo. 

Zdjęcie: EastNews/ONS

Komentarze
Serial BrzydUla wraca we wrześniu - ile będzie sezonów i co się zmieni?
Styl życia Serial "BrzydUla" wraca we wrześniu - ile będzie sezonów i co się zmieni?
"BrzydUla" wróci na ekrany telewizorów we wrześniu. Serial będzie umiejscowiony 10 lat po wydarzeniach z zakończenia ostatniego sezonu w 2009 roku.
Marta Średnicka
czerwiec 05, 2020

"BrzydUla" jest hitowym serialem, który emitowany był przez TVN przez ponad rok od października 2008 do grudnia 2009 roku i zgromadził przed telewizorami wiernych fanów losów Uli Cieplak. Wydawałoby się, że nie uda się już wrócić do tamtej historii, jednak po 11 latach przerwy stacja postanowiła rozpocząć nagrywanie nowych odcinków. Od września TVN pokaże nowe losy bohaterów serialu "BrzydUla". Co nas czeka? Zobacz także: Znamy nową obsadę BrzydUli - kto zagra w serialu? Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez TVN.pl (@tvn.pl) Cze 5, 2020 o 2:41 PDT O czym będzie nowa BrzydUla? Nowa "BrzydUla" prawdopodobnie będzie nosiła tę samą nazwę. Produkcja zdecydowała się na kontynuację ze względu na bardzo dobre wyniki powtórek serialu emitowanych na różnych kanałach i platformach. Po upływie ponad dekady takie wyniki cieszą. Dalsze losy bohaterów "BrzydUli" pozostają tajemnicą, jednak produkcja poinformowała, że nie należy nastawiać się na taki sam przebieg kontynuacji, jaki miał miejsce w przypadku pierwowzoru, czyli kolumbijskiego "Yo soy Betty". Bogdan Czaja, który jest dyrektorem programowym TVN przyznał, że każdy kraj stworzył odrębne zakończenie tej historii i scenariusze mocno się różnią.  To już nie będzie opowieść o mało pewnej siebie dziewczynie, tylko dorosłej kobiecie, która jest na innym etapie życia. A wraz z nią bohaterowie, których 10 lat temu pokochali Polacy - powiedział dla Wirtualnychmediów. Nowa "BrzydUla" ma być wyjaśnieniem i zmierzeniem się ze słowami "żyli długo i szczęśliwie", które nie zawsze mają wiele wspólnego z rzeczywistością. Nowa, starsza Ula jest żoną i matką, która mierzy się z codziennością. Marek będzie dbał o swoją karierę, na drodze której pojawi się Violetta.  Zobacz także: Czy Małgorzata Socha...

Przeczytaj

Nasze akcje