klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wzięli ślub? Tylko popatrzcie na tę piękną białą suknię

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wzięli ślub? Na instagramowym koncie aktorki pojawiło się zdjęcie w wymownej stylizacji.
Urszula Jagłowska
listopad 11, 2019

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski to ostatnio jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu młodego pokolenia. Para poznała się na planie serialu „Rodzinka.pl” i pomimo młodego wieku zapałała do siebie wielkim uczuciem. Do niedawna młodzi utrzymywali, że świetnie dogadują się na każdym polu. Także w kwestii zakładania rodziny są ze sobą zgodni i na obecnym etapie ich życia jest dla nich jeszcze za wcześnie na ślub.

Między nami wszystko jest dobrze, ale o ślubie ani o dzieciach jeszcze nie myślimy. Choć trzeba przyznać, że ludzie nieustannie nas o to pytają... Najpierw chcemy się nacieszyć młodością i wolnością. Na poważne decyzje przyjdzie jeszcze czas – mówiła kilka miesięcy temu w rozmowie z „Super Expressem” Gąsiewska.

Zakochani niedawno wybrali się na romantyczne wakacje do Tel Awiwu, skąd dzielili się z fanami romantycznymi zdjęciami pokazującymi ich wielką miłość.

Nie trzeba było długo czekać, by pod ich postami z urlopu pojawiło się wiele komentarzy sugerujących, że para pojechała tam, by się zaręczyć. Czyżby po zaręczynach szybko przyszedł czas na wielki dzień, a Gąsiewska i Zdrójkowski powiedzieli sobie sakramentalne „tak”?

Aga i Wojtek ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdradzili, w jakich strojach wezmą ślub kościelny

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wzięli ślub?

Wystarczyło jedno zdjęcie, by na instagramowym koncie aktorki zawrzało. Zachwycająca suknia ślubna, delikatny makijaż, romantyczne upięcie… wszystko to sprawiło, że fani Gąsiewskiej zaczęli zadawać sobie pytaniem, czy Wiktoria i Adam wzięli ślub.

Wyglądasz w tej sukni uroczo – pisze jedna z fanek.

Wyglądasz cudownie – dodaje inna.

Ale śliczne! Ty przede wszystkim ale i ta suknia – komentuje kolejna.

Długa ślubna suknia w kolorze nude z wyszywanymi białymi kwiatami, projektu Violi Piekut, idealnie wpisuje się bowiem w najnowsze ślubne trendy. Ponadto nie od dziś wiadomo, że polskie gwiazdy na swój wielki dzień, często wybierają właśnie jej kreacje. Na suknię ślubną od Violi Piekut zdecydowały się m.in. Magdalena Lamparska, czy Agnieszka Kaczorowska.

Musimy przyznać, w tej stylizacji, pięknych hollywoodzkich  falach, Wiktoria Gąsiewska  wygląda, jakby właśnie wzięła ślub. Jak się jednak okazuje zachwycająca stylizacja Wiktorii Gąsiewskiej, której nie powstydziłaby się niejedna panna młoda, została wybrana jedynie na potrzeby sesji zdjęciowej. 

A co wy sądzicie o tej stylizacji? 

Zdjęcie: ONS

Komentarze
Styl życia Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski są zaręczeni! Planują ślub?
Para aktorów wreszcie potwierdziła plotki o ich narzeczeństwie. Wiktoria przyznała, że dostała pierścionek od Adama. Zdradziła także szczegóły o ich ślubie.
Laura Osakowicz
wrzesień 12, 2019

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski poznali się na planie serialu  Rodzinka.pl . Mimo młodego wieku zrodziła się między nimi dojrzała i prawdziwa miłość. Bardzo szanują swoją prywatność i rzadko zwierzają się z niej dziennikarzom. Tym razem jednak zrobili wyjątek? Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Wiktoria Gąsiewska (@wiktoria_gasiewska) Lip 4, 2019 o 6:15 PDT Wiktoria Gąsiewska jest zaręczona Wiktoria Gąsiewska w wywiadzie dla Super Expressu opowiedziała o planach na przyszłość , jakie mają z ukochanym. Przyznała, że nie planują na razie ślubu, chcą cieszyć się młodością (aktorzy mają po 20 lat) i  narzeczeństwem - to pierwszy raz, kiedy Gąsiewska użyła tego typu sformułowania. Tym samym potwierdziła doniesienia , o których mówiło się już podczas nagrywania programu  Dance, Dance, Dance, w którym para wzięła udział? Internauci już dawno wypatrzyli  pierścionek na ręku aktorki. Mylący jednak jest fakt, że nosi go ona na środkowym palcu, a nie na palcu serdecznym. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Wiktoria Gąsiewska (@wiktoria_gasiewska) Sie 25, 2019 o 6:04 PDT Aktorka nie zdradziła niestety okoliczności, w jakich rzekomo  oświadczył się Zdrójkowski . Ponieważ wszyscy ciągle o to pytają, podkreśliła, że plany na małżeństwo i dzieci są dla nich jeszcze bardzo odległe. Na razie imprezują, chodzą do knajpek i   celebrują życie  - powiedziała Gąsiewska.  Zobacz także: Mama Julii Wieniawy... w bikini! Jak wygląda? Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Przeczytaj
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrojkowski znowu mają kryzys?!
Styl życia Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski znowu mają kryzys?!
W związku Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego znowu dzieje się źle? Te słowa aktora nie pozostawiają wątpliwości!

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski to jedna z najgorętszych par młodego pokolenia polskiego show-biznesu. Choć młodzi spotykają się od ponad dwóch lat i często dzielą się swoim szczęściem za pomocą Instagrama, to w mediach co jakiś czas pojawiają się plotki o ich domniemanym rozstaniu, czy też kryzysie. Czy para rzeczywiście przeżywa gorszy czas i jest bliska rozstania? Te wymowne słowa Adama Zdrójkowskiego nie pozostawiają wątpliwości. Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrojkowski znowu mają kryzys?! W związku Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego naprawdę dzieje się źle? Zaledwie dwa miesiące temu media spekulowały o rozstaniu tej uroczej pary, która poznała się i zapałała do siebie wielką miłością na planie kultowego serialu TVP „Rodzinka.pl” . Później mówiło się o kryzysie , który potęgowały wymowne posty w mediach społecznościowych aktorów. A jak jest teraz? Para na nowo zapałała do siebie wielkim uczuciem, ulegając aurze zbliżających się walentynek, czy też wręcz przeciwnie? W rozmowie z serwisem „Party.pl” Adam Zdrójkowski postanowił szczerze opowiedzieć o swojej zażyłości ze zjawiskową Wiktorią Gąsiewską . Aktor zdradził też kulisy kryzysu w ich związku. Jest to fala fakenewsów, które się zaczęły od jakiegoś artykułu. Zawsze gdzieś tam te artykuły były, które pisały o nas różne dziwne rzeczy, chociażby o tym, że Wiktoria jest już w ciąży – podsumowuje Zdrójkowski wszystkie przykre rzeczy, jakie zostały napisane na temat jego związku z Gąsiewską. Kryzysy zdarzają się w związkach i u nas się również zdarzają, ale nie wydawało mi się, że ktoś może z jakiejś kłótni zrobić taką burzę medialną – dodaje. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Adam Zdrójkowski (@adam_zdrojkowski) Gru 30, 2019 o...

Przeczytaj
Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska mają kryzys?! Wymowne zdjęcie aktora wiele wyjaśnia
Styl życia Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska mają kryzys?! Wymowne zdjęcie aktora wiele wyjaśnia
Związek Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego to naprawdę przeszłość? To zdjęcie dużo wyjaśnia!
Urszula Jagłowska
grudzień 18, 2019

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu młodego pokolenia, która od kilku dni jest na językach wszystkich. I wcale nie chodzi o kolejne spekulacje na temat ich zaręczyn  czy domniemanego ślubu , ale ze względu na fakt, że partnerzy bardzo się od siebie odsunęli. Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska mają kryzys?! W związku Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego nie dzieje się dobrze – takie plotki krążą w mediach od niespełna tygodnia. Niektórzy nawet twierdzili, że młodzi się rozstali . Skąd takie wnioski? Para do tej pory była bardzo aktywna na Instagramie, gdzie często oznaczała się na zdjęciach i nagrywała wspólne instastories, ale niestety od jakiegoś czasu celebryci nie publikują wspólnych zdjęć w social mediach, nie lajkują swoich zdjęć, a nawet poszli o krok dalej i idąc w ślady  Sandry Kubickiej  i Kaio Alvesa Goncalvesa,  przestali obserwować się na Instagramie . Stan ten nie trwał jednak zbyt długo i Gąsiewska i Zdrójkowski znów się followują. Potem na jaw wyszły kolejne fakty. Jak donosił Pudelek,  para nie tylko miała konflikt wewnętrzny, ale zaczęła przenosić go na pole zawodowe kłócąc się na planie „Rodzinki.pl”. Wiktoria (przyp. red.) wpadła w histerię. Zanosiła się płaczem na planie serialu. Przez prawie godzinę nie mogła się uspokoić – powiedziała Pudelkowi osoba z bliskiego otoczenia Gąsiewskiej i Zdrójkowskiego. Nie trzeba było długo czekać, by eskalacja konfliktu została podkręcona dwuznacznym postem 20-letniej aktorki na jej instagramowym koncie, w którym rolę główną grał bardzo sugestywny opis. Uważaj, na kogo się otwierasz. Tylko kilka osób rzeczywiście się przejmuje, reszta jest po prostu ciekawa – napisała Gąsiewska. Wyświetl ten post na Instagramie. Post...

Przeczytaj
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski nie są już razem?!
Styl życia Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski nie są już razem?! Słowa aktorki nie pozostawiają wątpliwości
Wystarczyło jedno zdjęcie, by na Instagramie gwiazdy „Rodzinki.pl” zawrzało. Związek Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego to już przeszłość?
Urszula Jagłowska
grudzień 12, 2019

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski to niewątpliwie jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu młodego pokolenia. Para poznała się na planie serialu „Rodzinka.pl”   i od razu zapałała do siebie wielkim uczuciem, którym do tej pory chętnie dzieliła się w mediach społecznościowych. Zakochali byli ze sobą tak blisko, że w mediach niejednokrotnie spekulowano, że wzięli ślub .  Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Wiktoria Gąsiewska (@wiktoria_gasiewska) Lip 4, 2019 o 6:15 PDT Jak się jednak okazuje, od jakiegoś czasu zarówno na instagramowym koncie Gąsiewskiej , jak i Zdrójkowskiego próżno szukać nowych wspólnych zdjęć zakochanych. Co więcej para idąc w ślady Sandry Kubickiej i Kaio Alvesa Goncalvesa, przestali obserwować się na Instagramie . Na szczęście ten stan nie trwał zbyt długo i para znów się followuje. Skąd więc plotki o domniemanym rozstaniu? Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski nie są już razem?! Zaledwie tydzień temu Pudelek donosił o kryzysie w związku Gąsiewskiej i Zdrójkowskiego. Jak wynika z informacji, do których dotarł serwis, para nie była w stanie powstrzymać emocji nawet na planie zdjęciowym „Rodzinki.pl”, gdzie doszło do eskalacji konfliktu. Wiktoria (przyp. red.) wpadła w histerię. Zanosiła się płaczem na planie serialu. Przez prawie godzinę nie mogła się uspokoić – powiedziała Pudelkowi osoba z bliskiego otoczenia Gąsiewskiej i Zdrójkowskiego. Teraz na instagarmowym koncie Wiktorii pojawił się wymowny post, który od razu zelektryzował fanów aktorki. Jednak wcale nie chodzi o zdjęcie z tajemniczym mężczyzną, lecz... sugestywny opis. Uważaj, na kogo się otwierasz. Tylko kilka osób rzeczywiście się przejmuje, reszta jest po prostu ciekawa – napisała aktorka....

Przeczytaj