klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Wizaż Beauty Day - zobaczcie relację ze spotkania Wizażanek

Radosne, uśmiechnięte i z ogromną wiedzą na temat kosmetyków - takie są właśnie Wizażanki! Sprawdźcie, jak bawiły się na naszym pierwszym #WizazBeautyDay.
Agnieszka Pulikowska
październik 15, 2019

#WizazBeautyDay to nasze nowe małe święto, w którym brały niedawno udział najaktywniejsze recenzentki KWC. W naszym katalogu kosmetyków codziennie pojawiają się nowe produkty, a one pierwsze zawsze wiedzą, co w urodowej trawie piszczy. 

Postanowiłyśmy zaprosić je na organizowane razem z marką Creamy warsztaty, podczas których uśmiechom i zabawom nie było końca. Wizażanki miały okazję stworzyć dopasowane do potrzeb skóry serum. Zofia Pinchinat-Witucka, która jest właścicielką wspomnianej marki, opowiedziała uczestnikom spotkania, na co należy zwracać szczególną uwagę, aby nie zaszkodzić cerze, a znaleźć odpowiedź na jej największe potrzeby.

Kiedy już Wizażanki stworzyły pierwszy spersonalizowany kosmetyk, udaliśmy się do uroczego miejsca nad Wisłą, gdzie na wszystkich czekał poczęstunek. Nasze spotkanie zakończyło się wymianą kosmetyków! Dzięki temu każdy mógł pozbyć się niechcianych produktów i zamienić je na zupełnie inne. 

Zobaczcie, jak świetnie wszyscy się bawiliśmy!

Komentarze